Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Nissi Beach Resort

Obecný popis

Nissi Beach Resort ****

Tento oblíbený čtyřhvězdičkový resort se nachází v rozlehlé tropické zahradě o rozloze 100.000 m2. Resort má k dispozici standardní pokoje i bungalovy.

Zábava

Zdravotní centrum hotelu je otevřeno od 10-19 hodin denně. Hosté zde mohou využít vyhřívaný bazén, tělocvičnu, saunu, jacuzzi ,páru. Dále k dispozici SPA, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, vodní sporty na pláži, 4 tenisové kurty, stolní tenis, vodní aerobic a polo, biliard, šipky, minigolf, potápění. Pro zábavu hotel zajišťuje hudební taneční vystoupení nebo celou řadu jiných aktivit.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze.

Pláž

Písečná 500 metrů dlouhá Nissi Beach s lehátky a slunečníky zdarma.

Poloha

Hotel se nachází 2 km od centra Ayia Napy, přibližně 35 minut jízdy od letiště v Larnace.

Vybavení

Recepce, směnárna, restaurace, bary, plážový kiosk, salon krásy, pokojová služba, novinový stánek, obchod se suvenýry, praní prádla, zdarma internet na baru a v loby, kadeřnictví,pronájem vozů, pořádání konferencí až pro 350 osob, zajišťování svatebních obřadů.

Ubytování

Celkem 270 moderních klimatizovaných pokojů s balkonem nebo terasou. Vybaveny jsou vlastní koupelnou s WC, TV, radiem, telefonem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem.

Naše zkušenosti

Hotel doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Pro děti

Dětský bazén, dvě dětská hřiště, dětský klub pro děti od 4 do 12 let, v restauracích vysoké židle a dětské menu, na vyžádání hlídaní.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
25 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.