Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Nissi Beach Holiday Resort

Obecný popis

Nissi Beach Holiday Resort ****

Jeden z nejoblíbenějších kyperských resortů s výbornou strategickou polohou na výjimečné pláži pokryté bílým pískem Nissi Beach je situován v 100 000 m² tropických zahrad.

Zábava

Tenis, plážový volejbal, minifotbal, minigolf, basketbal, aquaaerobik, potápění, vodní lyžování, jízda na kánoji, windsurfing, health klub, počítačové hry, šipky, stolní tenis, kulečník, večerní program (živá hudba, tradiční kypeřští tanečníci, taneční show).

Stravování

Snídaně.

Pláž

Bezchybná 500 metrů dlouhá pláž s bílým pískem, laguna.

Poloha

Letovisko Ayia Napa u Nissi Beach.

Vybavení

Restaurace, bary, health klub (vyhřívaný krytý bazén, tělocvična, solárium, vířivky, sauna, parní lázně, masáže), čistírna, směnárna, pokojový servis, obchod se suvenýry, butiky, kadeřnictví,Wi-Fi zdarma na baru a v hale, pořádání výletů, půjčovna aut, konferenční centrum s nejnovějším audiovisuálním vybavením, pořádání svateb.

Ubytování

270 pokojů má moderní svěží design a je elegantně zařízeno. Součástí pokojů je koupelna s vanou a sprchou, balkón či terasa. Součástí vybavení je klimatizace, telefon, satelitní televize, rádio, sejf, fén, minibar a set na přípravu kávy a čaje. K dispozici jsou následující typy pokojů (plážové bungalovy typu suit, plážové bungalovy, pokoje s výhledem na moře či do zahrady).

Naše zkušenosti

Nissi Beach Resort je nepochybně jedním z nejetablovanějších a nejoblíbenějších resortů v Ayia Napa.

Pro děti

Zábavný program pro různé věkové skupiny, dětské hřiště a bazén, dětská menu, služba hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
17 °C Slunečno
18 °C Teplota vody
19 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Nissi Beach Holiday Resort****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.