Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Nestor ***

Příjemný tříhvězdičkový hotel v turistickém letovisku Ayia Napa Vás uvítá pohostinným servisem, osobním přístupem a elegantním prostředím. Velkou výhodou resortu je rušný noční život a poloha nedaleko krásných bílých písčitých pláží a čistého moře. V centru městečka můžete navíc navštívit Thalassa Museum s rozsáhlou sbírkou artefaktů.

Zábava

Krytý vyhřívaný bazén, fitness centrum, sauna, jacuzzi, tenis, stolní tenis, volejbal, badminton, vodní pólo, biliár, šipky, šachy a videohry.

Pláž

Písčitá 300 m od hotelu.

Poloha

Nachází se v populárním resortu Ayia Napa asi 300 m od centra města a pláže. Mezinárodní letiště v Larnace se nachází asi 60 km daleko.

Vybavení

Krytý a venkovní bazén, bazén pro děti, bary, restaurace servírující místní a mezinárodní speciality, health klub, fitness centrum, sauna, masáže, tenisové a volejbalové kurty, lekce aerobiku, vodní pólo, večerní program (živá hudba, folklórní vystoupení, karaoke), plánování výletů a 24 hodinová recepce.

Ubytování

167 pokojů je vkusně zařízeno. Všechny pokoje mají soukromý balkón a koupelnu s vanou, sprchou a WC. Součástí vybavení je klimatizace, rádio, fén, telefon, satelitní televize, minibar a lednice.

Naše zkušenosti

Příjemný hotel standartních služeb a vybavení.

Pro děti

Dětské hřiště, bazén, klub pro děti.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
20 °C Slunečno
20 °C Teplota vody
5 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Nestor***


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.