Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Grecian Bay  *****

Tento luxusní pětihvězdičkový hotel se nachází na jedné z nejkrásnějších písečných pláží na Kypru s nádhernými výhledy na průzračné středozemní moře. Komplex nabízí veškeré vybavení pro vaši pohodovou dovolenou, stejně tak vyjímečný servis a přátelské zaměstnance. V hotelu naleznete 3 restaurace, kavárnu, bary, lázně a wellness centrum. Grecian Bay je znám svojí pohodovou atmosférou.

Zábava

V hotelu najdete venkovní bazén a dětský bazén, vnitřní bazén, dále řecký health club s plně vybavenou posilovnou, jacuzzi, saunu i páru, masáže. Ze sportů pak 3 tenisové kurty, squashový kurt, golfový driving range (125 metrů), stolní tenis, místnost určenou ke hrám, vodní sporty na pláži za poplatek. V okolí hotelu je možno jezdit na kole, na koni, kolečkových bruslích. Hotel pořádá různé akce - živá hudba, večerní programy, noční klub.

Stravování

V hotelu se nachází restaurace Esperia, , a la carte restaurace Fishermans Hut, Fish restaurant, kavárna Aurora, Cork Bar, plážový bar.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu, krásné moře.

Poloha

Hotel se nachází přímo na pláži asi 40 minut autem od mezinárodního letiště v Larnace a 10 minut pěšky od centra Aya Napa.

Ubytování

Hotel nabízí širokou škálu pokojů - celkem 249 pokojů - některé s výhledem na pevninu, na moře, propojené pokoje, bungalovy. Ujistěte se, že si vyberete pokoj, který vám nejvíce vyhovuje.

Pro děti

Dětský bazén, vodní sporty. V červenci a srpnu je otevřen mini-club pro děti od 4 do 12-ti let.

All inclusive

Nelze.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
17 °C Slunečno
18 °C Teplota vody
19 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Grecian Bay *****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.