Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Asterias Beach ****

Hotel se nachází přímo na světoznáme pláži Makronisos oceněné modrou vlajkou pro svoji čistotu, v klidné části Ayia Napy.

Zábava

Venkovní bazén, pláž, vodní sporty na pláži. Animační programy pro děti a dospělé, večer u baru se zahrádkou hudba nebo animační představení, dětská diskotéka.

Stravování

Vynikající stravování - polopenze, nebo za příplatek all inclusive. Vše formou bufetu.

Pláž

Krásná pláž s bílým pískem přímo u hotelu, lehátka na pláži za poplatek. Čisté moře, dobrá viditelnost pod vodou.

Poloha

Hotel se nachází na světoznáme pláži Makronisos oceněné modrou vlajkou pro svoji čistotu, v klidné části Ayia Napy. Hotel je přímo na pláži.

Vybavení

V hotelu najdete velkou recepci, restauraci s vnitřní a venkovní částí, 2 bary (hlavní s posezením uvnitř i venku a plážový), vnitřní a venkovní bazén, brouzdaliště, dětský klub, dětské hřiště, posilovnu, hriště na fotbal, tenis.

Ubytování

197 pokojů, každý je vybaven koupelnou, balkonem, klimatizací, ledničkou, SAT TV, telefonem, vysoušečem vlasů, žehlícím. Pokoje s částečným nebo plným výhledem na moře za příplatek.

Naše zkušenosti

Velmi příjemný hotel s dobrou atmosférou, vynikající kuchyní a příjemným personálem. Perfektní poloha v klidné části Ayia Napa, hned u pláže s bílým pískem. Ideální pro rodiny s dětmi a labužníky.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, diskotéka, ping-pong, fotbalové a tenisové hřiště.

All inclusive

Program all inclusive za příplatek zahrnuje: navíc bohatý oběd formou bufetu, veškeré alkoholické (pivo, víno, míchané nápoje, voda, džusy) a nealkoholické nápoje u barů (bar u bazénu a hlavní večerní bar), snacky, zmrzlinu pro děti.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
17 °C Slunečno
18 °C Teplota vody
19 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Asterias Beach****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.