Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

VOI Grand Hotel Atlantis Bay

Pětihvězdičkový hotel VOI Grand Hotel Atlantis Bay se tyči na útesu nad Baia delle Sirene s jedinečným výhledem na hladinu moře. Grand Hotel má typický středomořský styl, který dokonale zapadá do nádherné oblasti Taormina známé pro své romantické uličky a historický nádech dob dávno minulých.

Obecný popis

VOI Grand Hotel Atlantis Bay *****

VOI Grand Hotel Atlantis Bay nacházející se na východním pobřeží, v oblasti Taormina nabízí svým hostům elegantní pokoje a apartmány rozdělené do několika kategorií, restauraci Ippocampo s panoramatickou verandou, bar Dioniso, nádhernou pláž, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, wellness centrum HYD´OR spa s širokou nabídkou procedur, posilovnu, dvě konferenční místnosti a dedikovaný lifestyle tým, který dokáže nabídnou bohatou škálu aktivit v okolí

Zábava

Hosté hotelu si mohou vychutnat nádhernou pláž, kvalitní gastronomii v restauraci Ippocampo s panoramatickou verandou s výhledem do romantické zátoky, bar Dioniso, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, wellness centrum HYD´OR spa s širokou nabídkou procedur, posilovnu či využít služeb dedikovaného lifestyle týmu, který dokáže nabídnou bohatou škálu aktivit v okolí

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní.

Pláž

Nádherná pláž se nachází přímo u hotelu.

Poloha

Resort VOI Grand Hotel Atlantis Bay se nachází na východním pobřeží Sicílie, v nádherné oblasti Taormina, která je vzdálena přibližně 70 km od letiště v Catanii.

Vybavení

VOI Grand Hotel Atlantis Bay svým hostům nabízí elegantní pokoje a apartmány rozdělené do několika kategorií, restauraci Ippocampo s panoramatickou verandou, bar Dioniso, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, wellness centrum HYD´OR spa s širokou nabídkou procedur, posilovnu, dvě konferenční místnosti a dedikovaný lifestyle tým, který dokáže nabídnou bohatou škálu aktivit v okolí

Ubytování

Všechny pokoje a apartmány v hotelu VOI Grand Hotel Atlantis Bay mají k dispozici terasu s nádherným výhledem do romantické zátoky Baia delle Sirene. Díky tématickému vybavení a množství světla má ubytování nezapomenutelnou přímořskou atmosféru.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Všechny pokoje a apartmány v hotelu VOI Grand Hotel Atlantis Bay mají k dispozici terasu s nádherným výhledem do romantické zátoky Baia delle Sirene. Díky tématickému vybavení a množství světla má ubytování nezapomenutelnou atmosféru inspirovanou životadárného moře.

Classic Room

Základní typ ubytování v hotelu VOI Grand Hotel Atlantis Bay. Nádherné pokoje plné světla v sobě snoubí eleganci, stylovost a moderní technologie. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, telefonem, minibarem a prostornou mramorovou koupelnou s přípravky vlastní kosmetické řady.

Počasí tento měsíc
22 °C Slunečno
25 °C Teplota vody
10 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od VOI Grand Hotel Atlantis Bay*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.