Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Belmond Villa Sant'Andrea

Roku 1830 si nechala šlechtická rodina postavit nádherné sídlo uprostřed svěžích subtropických zahrad, které se postupem času stalo jedním z nejromantičtějších hotelů v oblasti Taormina. Belmond Villa Sant´Andrea se nalézá v malebném zálivu Mazzaro a i v dnešních dnech si zachovává veškeré kouzlo soukromé rezidence.

Obecný popis

Belmond Villa Sant'Andrea *****

Jedinečný hotel Belmond Villa Sant´Andrea se nachází v malebném zálivu Mazzaro v oblasti Taormina. Pro své hosty má připraveno 71 nádherných pokojů a apartmánů s výhledy na záliv či do subtropických zahrad, restauraci Oliviero, dva bary, privátní pláž, vyhřívaný venkovní bazén, dětský klub, plně vybavenou posilovnu a nádherné wellness centrum s širokou škálou procedur pro zklidnění duše i těla.

Zábava

Pro hosty hotelu je k dispozici privátní pláž s lehátky a slunečníky či rovnou altánky se sofa a minibarem, restaurace Oliviero s jedním barem a další bar se nachází na pláži. Pro zklidnění těla i duše je možno navštívit místní wellness centrum s širokou nabídkou procedur nebo plně vybavenou posilovnu se stroji značky Technogym. Překrásné okolí můžete poznat například z paluby lodi při jednom z lodních výletů.

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní.

Pláž

Belmond Villa Sant´Andrea má nádhernou privátní pláž s privátními altánky s vlastním sofa, stolkem a minibarem.

Poloha

Resort Belmond Villa Sant´Andrea se nachází v malebném zálivu Mazzaro v oblasti Taormina, přibližně 70 km od mezinárodního letiště v Catanii.

Vybavení

Hotel má připraveno 71 pokojů a apartmánů, soukromou pláž s lehátky a slunečníky či altánky se sofa a minibarem, restauraci Oliviero, dva bary z toho jeden u bazénu, wellness centrum s bohatou nabídkou procedur, plně vybavenou posilovnu, prostory pro pořádání banketů, nabídku vodních sportů a výletů a dětský klub.

Ubytování

Resort nabízí 71 nádherných pokojů a apartmánů s výhledy na hladinu moře či do subtropických zahrad resortu. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantním stylu se spoustou světla a prostoru.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Resort nabízí 71 nádherných pokojů a apartmánů s výhledy na hladinu moře či do subtropických zahrad resortu. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantním stylu se spoustou světla a prostoru.

Classic Room (22 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Belmond Villa Sant'Andrea s výhledem do subtropických zahrad nebo na elegantní dvůr. Všechny pokoje jsou vyzdobeny v tradičním sicilském stylu s nádechem tradic a jedinečné italské atmosféry. Pokoje typu Classic jsou vybaveny klimatizací, postelí velikosti King nebo dvěma dvoulůžky, Wi-Fi, TV/SAT, telefonem a prostornou koupelnou.

Počasí tento měsíc
15 °C Skorojasno
19 °C Teplota vody
14 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Belmond Villa Sant'Andrea*****


Video


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.