Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Zadejte parametry

Datum odletu
Destinace

Nic nevybráno

Cena za dospělého

Výsledky hledání

Celkem nalezeno 5 hotelů odpovídající požadovaným parametrům.

Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Dream of Zanzibar

Luxusní ubytování na březích Indického oceánu. Nádherná pláž s bílým pískem, dokonalé ubytování s africkými prvky, vybrané kulinářské umění a kvalitní služby, na které budete vzpomínat i dlouho po návratu zpět domů. To je splněný sen v resortu Dream of Zanzibar.

cena od:
43 240 CZK
Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Diamonds La Gemma dell'Est

Na severozápadním cípu ostrova se na jedné z nejznámějších pláží Zanzibaru nachází luxusní resort Diamonds La Gemma dell´Est. V tropických zahradách zasazený, k životnímu prostředí přátelský resort nadchne každého návštěvníka svou atmosférou, službami na nejvyšší úrovni a dokonalou kuchyní.

cena od:
53 540 CZK
Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Diamonds Mapenzi Beach

Kiwenga, nádherná tropický pláž s bílým pískem, které kontrastuje s tyrkysovou hladinou indického oceánu je domovem příjemného resortu Diamonds Mapenzi Beach. Jeho budovy vystavěné v tradičním zanzibarském stylu jsou skryty před paprsky slunce v tropických zahradách, které dokonale dokreslují pohádkovou podobu celého resortu.

cena od:
53 950 CZK
Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Diamonds Star of the East

Oáza klidu, soukromí a odpočinku na východním pobřeží Zanzibaru. Pouhých jedenáct luxusních vilek se soukromým bazénem a prostornou terasou s úchvatným výhledem na Indický oceán a každodenní západy slunce jen podtrhnou nezapomenutelný zážitek z pobytu v Diamonds Star of the East.

cena od:
101 710 CZK
Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Constance Aiyana

Na druhém největší ostrově souostroví Zanzibar se nalézá jeden z jeho nejkrásnějších resortů. Luxusní resort Constance Aiyana je vystaven na březích Indického oceánu v minimalistickém luxusním stylu s nádechem zanzibarské tradice.

cena od:
103 480 CZK