Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Zadejte parametry

Datum odletu
Destinace

Nic nevybráno

Cena za dospělého

Výsledky hledání

Celkem nalezeno 7 hotelů odpovídající požadovaným parametrům.

Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Zuri Zanzibar Hotel & Resort

"Zuri" znamená ve svahilštině "nádherný" a to je přesně to co vystihuje tento jedinečný resort nejlépe. Nádherná pláž s bělostným pískem je perfektním hledištěm pro pozorování dechberoucích západů slunce, velkolepá tropická zahrada naopak nabízí dokonalou kulisu pro výjimečné kulinářské zážitky a samostatně stojící prostorné bungalovy skýtají tolik potřebné soukromí a luxus pro nezapomenutelnou dovolenou v jednom z nejlepších resortů Zanzibaru.

cena od:
48 360 CZK
Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Dream of Zanzibar

Luxusní ubytování na březích Indického oceánu. Nádherná pláž s bílým pískem, dokonalé ubytování s africkými prvky, vybrané kulinářské umění a kvalitní služby, na které budete vzpomínat i dlouho po návratu zpět domů. To je splněný sen v resortu Dream of Zanzibar.

cena od:
51 200 CZK
Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Diamonds Mapenzi Beach

Kiwenga, nádherná tropický pláž s bílým pískem, které kontrastuje s tyrkysovou hladinou indického oceánu je domovem příjemného resortu Diamonds Mapenzi Beach. Jeho budovy vystavěné v tradičním zanzibarském stylu jsou skryty před paprsky slunce v tropických zahradách, které dokonale dokreslují pohádkovou podobu celého resortu.

cena od:
54 700 CZK
Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Diamonds La Gemma dell'Est

Na severozápadním cípu ostrova se na jedné z nejznámějších pláží Zanzibaru nachází luxusní resort Diamonds La Gemma dell´Est. V tropických zahradách zasazený, k životnímu prostředí přátelský resort nadchne každého návštěvníka svou atmosférou, službami na nejvyšší úrovni a dokonalou kuchyní.

cena od:
57 860 CZK
Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Tulia Zanzibar

Unikátní plážový resort Tulia Zanzibar je dokonalým spojením luxusního ubytování, vybrané gastronomie a relaxace na bělostných plážích omývaných vodami Indického oceánu či v tropických zahradách nádherného komplexu. Pocit absolutního soukromí zajistí pouhých 16 vkusně zařízených vil.

cena od:
66 580 CZK
Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Constance Aiyana

Na druhém největší ostrově souostroví Zanzibar se nalézá jeden z jeho nejkrásnějších resortů. Luxusní resort Constance Aiyana je vystaven na březích Indického oceánu v minimalistickém luxusním stylu s nádechem zanzibarské tradice.

cena od:
112 630 CZK
Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Diamonds Star of the East

Oáza klidu, soukromí a odpočinku na východním pobřeží Zanzibaru. Pouhých jedenáct luxusních vilek se soukromým bazénem a prostornou terasou s úchvatným výhledem na Indický oceán a každodenní západy slunce jen podtrhnou nezapomenutelný zážitek z pobytu v Diamonds Star of the East.

cena od:
133 160 CZK
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.