Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Zadejte parametry

Datum odletu
Destinace

Nic nevybráno

Cena za dospělého

Výsledky hledání

Celkem nalezeno 11 hotelů odpovídající požadovaným parametrům.

Seychely | Mahé
Coral Strand

Příjemný, hotelový komplex Coral Strand Smart Choice Hotel najdeme přímo na známé pláží Beau Vallon Bay na severozápadě ostrova Mahé. Resort nabízí pohodlné ubytování uprostřed tropických zahrad a na březích tyrkysové laguny nedaleko hlavního města Seychelských ostrovů.

cena od:
48 750 CZK
Seychely | Mahé
DoubleTree Resort & Spa by Hilton Hotel Seychelles - Allamanda

Čtyřhvězdičkový resort DoubleTree Resort & Spa by Hilton Hotel Seychelles - Allamanda se pyšní nádhernou polohou mezi vodami Indického oceánu a tropickými zahradami. Hosté si mohou naplno vychutnávat zdejší úžasnou modrou lagunu obklopenou typickými seychelskými balvany, která vytváří atmosféru ráje na zemi. Hotel se pyšní prostornými pokoji s pohodlným moderním vybavením a živými barevnými prvky, kde se pobyt stává zážitkem, na který budete po návratu z dovolené rádi vzpomínat.

cena od:
53 130 CZK
Seychely | Praslin
Hotel L'Archipel

Na severovýchodním cípu ostrova Praslin se ve známé zátoce Cote d´Or Bay nachází luxusní apartmány hotelu L´Archipel. Nádherná privátní pláž se sněhobílým pískem, bujná vegetace okolních tropických pralesů a divoké útesy omývané vodami Indického oceánu dokreslují až pohádkovou atmosféru, na kterou hosté vzpomínají i dlouho po návratu domů.

cena od:
61 160 CZK
Seychely | Praslin
Coco de Mer Hotel & Black Parrot Suites

Na krásném, odlehlém místě uprostřed tropické zahrady se nachází hotel, jenž nese jméno podle vzácné palmy, která roste v jeho okolí. Coco de Mer Hotel & Black Parrot Suites nabízí pohodlné ubytování, soukromí a pověstnou přátelskou atmosféru místních obyvatel.

cena od:
64 080 CZK
Seychely | Mahé
Kempinski Seychelles Resort

Kempinski Seychelles Resort je doslova klenotem mezi resorty ostrova Mahé. Je vkusně zasazen do panenské přírody a uspokojí i přání a požadavky náročné klientely. Za pozornost stojí kromě nádherné pláže s bílým pískem i výjimečný hotelový bazén podlouhlého tvaru označovaný jako Olympic-length pool. Vkusné interiéry s prvky dřeva vytvářejí příjemnou atmosféru, která okouzlí každého hosta.

cena od:
64 770 CZK
Seychely | Mahé
Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa

Na březích Indického oceánu se uprostřed tropických zahrad nachází pohádkový resort Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa, který patří do stejnojmenné mezinárodní sítě hotelů. Přepychové ubytování a jedinečné soukromí v dřevěných vilách vystavených podél svahu s úžasným výhledem na tyrkysové vody.

cena od:
71 930 CZK
Seychely | Praslin
Raffles Praslin

Výjimečný hotel Raffles Praslin je doslova balzámem pro tělo i duši každého hosta. Jedná se o jeden z nejluxusnějších hotelů na Seychelách, který uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Hotel byl zařazen díky svému vysokému standardu služeb a osobnímu přátelskému přístupu k hostům do prestižního průvodce Condé Nast guide. Je proslulý svou jedinečnou atmosférou a malebným okolím. V tomto tropickém ráji uprostřed zeleně strávíte dovolenou svých snů, která předčí všechna očekávání.

cena od:
112 810 CZK
Seychely | Praslin
Constance Lemuria

Sněhobílá pláž omývaná tyrkysovými vodami Indického oceánu, nádherné prostory a dekorace vystavené z přírodních materiálu, aby resort co nejvíce splynul s okolní přírodou a uchoval si tak přirozenou krásu a klid okolního prostředí jen podtrhuje kouzelnou atmosféru jednoho z nejexkluzivnějších resortů na celých Seychelských ostrovech. Constance Lemuria je dokonalým místem pro strávení nezapomenutelné dovolené ve skutečném ráji na Zemi.

cena od:
117 740 CZK
Seychely | Mahé
Constance Ephelia

Nádherný resort Constance Ephelia, který najdeme na hlavní ostrově Mahé se pyšní svou jedinečnou polohou, která resortu propůjčuje nádherný výhled na národní park Port Launay. Luxusní ubytování, služby na nejvyšší úrovni, rozlehlé tropické zahrady a nádherná tyrkysová laguna s běloskvoucí pláží nadchne každého hosta.

cena od:
134 010 CZK
Seychely | Praslin
Paradise Sun Hotel

Bílá písečná pláž přímo před vchodem do hotelu, luxusní ubytování obklopené tropickou vegetací, vkusné a pohodlné pokoje – to vše jsou přednosti čtyřhvězdičkového hotelu Paradise Sun. Díky pohostinnosti a úsměvu typického pro obyvatele Seychel se toto místo stává rájem, na který hosté rádi vzpomínají a kam se rádi vracejí.

cena od:
137 300 CZK
Seychely | Mahé
MAIA Luxury Resort & Spa

Mottem tohoto luxusního resortu je „Klid a soukromí“. Je situován na soukromém poloostrově a ničím nerušenou dovolenou si zde můžete vychutnávat opravdu plnými doušky! Ve vilách s výjimečným panoramatickým výhledem lehce zapomenete na celý svět. K autentickému dojmu přispívají i zaměstnanci resortu, kteří jsou zvyklí intuitivně vycítit potřeby a přání hostů a postarat se o jejich pohodlí. Tento exkluzivní resort byl pojmenován po Maie, bohyni jara, které symbolizuje obnovu a novou životní sílu. Cestovatelský magazín Condé Nast Traveler nedávno označil Maia Luxury Resort & Spa za nejlepší plážový resort na světě.

cena od:
175 540 CZK
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.