Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Zadejte parametry

Datum odletu
Destinace

Nic nevybráno

Cena za dospělého

Výsledky hledání

Celkem nalezeno 11 hotelů odpovídající požadovaným parametrům.

Francouzská Polynésie | Moorea
Manava Beach Resort & Spa Moorea

Přímo na pohádkové písčité pláži na severním pobřeží ostrova Moorea se nachází resort Manava Beach Resort & Spa Moorea. V jeho pozadí se tyčí hory porostlé krásnou tropickou vegetací, které v kombinaci s tyrkysovou hladinou oceánu dokreslují nezapomenutelné pozadí dokonalé dovolené.

cena od:
80 620 CZK
Francouzská Polynésie | Tahiti
Intercontinental Tahiti Resort & Spa

Romantická poloha na písčitém břehu laguny s nádherným výhledem na ostrov Moorea, to je hotel Intercontinental Tahiti Resort & Spa stejnojmenné světoznámé sítě hotelů. Hotel je vystaven v příjemném polynéském stylu uprostřed bujné tropické zahrady.

cena od:
84 300 CZK
Francouzská Polynésie | Moorea
Intercontinental Resort and Spa Moorea

Uprostřed tropických zahrad a nádherných tyrkysových lagun se nachází jeden z nejoblíbenějších resortů ve Francouzské Polynésii. Hotel Intercontinental Resort and Spa je ideálním místem pro prožití polynéského snu, na který budete vzpomínat ještě dlouho po návratu domů.

cena od:
85 650 CZK
Francouzská Polynésie | Moorea
Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa

Romantický hotel posazený mezi dvěma menšími zátokami na ostrově Moorea. Idylická atmosféra místa je dotvořena křišťálově čistou lagunou a zelenými horami v pozadí. Hosté najdou soukromí a pohodlí v bungalovech vystavěných v polynéském stylu na pláži, v tropické zahradě i nad hladinou moře.

cena od:
99 860 CZK
Francouzská Polynésie | Rangiroa
Hotel Kia Ora Resort & Spa

Tento mimořádný hotel se nachází na samé hranici světa – na atolu vulkanického původu Rangiroa uprostřed neklidných vod Tichého oceánu. Nejen přilehlá průzračně modrá laguna či tradice pohostinnosti činí hotel Kia Ora výjimečným.

cena od:
101 520 CZK
Francouzská Polynésie | Bora Bora
Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa

Luxusní resort Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa, který se nachází na břehu překrásné laguny s tyrkysovou vodou a za kterou se majestátně tyčí hora Mount Otemanu. Tropickými palmami obsypaná pláž dotváří tu správnou romantickou atmosféru pro nezapomenutelnou dovolenou ve dvou.

cena od:
107 250 CZK
Francouzská Polynésie | Tahaa
Le Taha’a Island Resort & Spa

Exkluzivní resort disponuje úžasnou polohou na korálovém atolu Motu Tautau a z jedné strany nabízí vyhlídku na nedaleký ostrov Taha’a a z druhé na ostrov Bora Bora. Nádherné písčité pláže, tyrkysové vody oceánu a 60 vodních i plážových bungalovů je připraveno uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

cena od:
126 680 CZK
Francouzská Polynésie | Bora Bora
Conrad Bora Bora Nui

Na březích malého zálivu ohraničeného bílým pískem a skálou lávového původu se nachází jeden z nejluxusnějších resortů Francouzské Polynésie. Pětihvězdičkový luxusní resort Conrad Bora Bora Nui nabízí jedinečnou kombinaci polynéských tradic, přepychového pohodlí a soukromí.

cena od:
138 920 CZK
Francouzská Polynésie | Bora Bora
Intercontinental Bora Bora Le Moana Resort

Není náhoda, že se o odlehlém místě, kde se nachází jeden z nejkrásnějších resortů Intercontinental Bora Bora Le Moana Resort, říká, že je snad nejkrásnějším místem Francouzské Polynésie. Ostrov v pozadí, dvě nádherné pláže s bílým pískem, průzračná laguna a luxusními bungalovy vytváří nezapomenutelný zážitek pro každého hosta.

cena od:
141 790 CZK
Francouzská Polynésie | Bora Bora
Le Meridien Bora Bora

Na jižním cípu korálového atolu Motu Piti Aau se nachází Le Meridien Bora Bora. Nádherný resort vystavený v tradičním polynéském stylu s jedinečným výhledem na Mount Otemanu, nejvyšší horu ostrova. Pláže s běloskvoucím pískem jsou v kontrastu s překrásnou, tyrkysově modrou lagunou, která láká k lenošení po celý den. Natáhněte se do stínu kokosových palem a užijte si nezapomenutelný pobyt ve skutečném ráji na Zemi.

cena od:
163 220 CZK
Francouzská Polynésie | Bora Bora
Intercontinental Bora Bora Resort Thalasso Spa

Luxusní resort mezinárodní sítě hotelů Intercontinental se nachází na atolu Motu Piti Aau a se svojí úžasnou vyhlídkou na horu Otemahu patří mezi nejoblíbenější resorty souostroví. Hotel Intercontinental Bora Bora Resort Thalasso Spa svým hostům nabízí prvotřídní lázně, které jen dokreslí nezapomenutelný zážitek z dovolené snů.

cena od:
187 040 CZK
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.