Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Zadejte parametry

Datum odletu
Destinace

Nic nevybráno

Cena za dospělého

Výsledky hledání

Celkem nalezeno 100 hotelů odpovídající požadovaným parametrům.

Spojené arabské emiráty | Ras Al Khaimah
Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort

Jedinečný pětihvězdičkový hotel vystavěný ve stylu arabské pevnosti a pohádek tisíce a jedné noci se nachází přímo u golfového hřiště a u jedné z nejúžasnějších pláží Spojených arabských emirátů, jejíž krása je navíc korunována přírodní lagunou.

cena od:
17 760 CZK
Spojené arabské emiráty | Ras Al Khaimah
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa

Krásný pětihvězdičkový resort je perfektní pro návštěvníky vyhledávající odpočinek a přijíždí za dovolenou plnou relaxace. Příjemně barevné vilky lemují kouzelnou privátní pláž arabského zálivu. Vychutnejte si nádherný západ slunce nad zálivem nebo přijďte vyzkoušet některou z mnoha lázeňských procedur, které hotel nabízí.

cena od:
18 530 CZK
Spojené arabské emiráty | Fujairah
Le Méridien Al Aqah Beach Resort

Jeden z nejlepších hotelů v emirátu Fujairah. Le Méridien Al Aqah Beach Resort leží na soukromé pláži mezi pohořím Hajar a vodami oceánu. Návštěvníci hotelu si užijí prvotřídní služby, přátelský personál a tradiční atmosféru blízkého východu.

cena od:
18 840 CZK
Spojené arabské emiráty | Ras Al Khaimah
Double Tree by Hilton Resort & Spa Marjan Island

Elegantní a luxusní, takový je resort Double Tree by Hilton umístěný v atraktivní lokalitě Marjan Island. Hosty si získá svým příjemným prostředím, prostornými pokoji, chutnou kuchyní a hezkou pláží, i proto patří mezi jedny z nejoblíbenějších resortů ve Spojených arabských emirátech.

cena od:
18 840 CZK
Spojené arabské emiráty | Ajman
Ajman Hotel

Luxusní Ajman Hotel nacházející se ve stejnojmenném emirátu je díky výborné poloze přímo na břehu moře u krásné písčité pláži a především díky vysokému standardu poskytovaných služeb jedním z nejoblíbenějších hotelů ve Spojených arabských emirátech.

cena od:
19 010 CZK
Spojené arabské emiráty | Ras Al Khaimah
Bin Majid Beach Hotel

Jeden z luxusních hotelů v Ras Al Khaimah okouzluje svou polohou. Rozprostírá se na kopci s výhledem na 800 metrů dlouhou písčitou pláž. Ačkoliv je od města Ras Al Khaimahu vzdálen pouhé dvě minuty jízdy, sám si zachoval klidnou atmosféru.

cena od:
19 230 CZK
Spojené arabské emiráty | Fujairah
Fujairah Rotana Resort & Spa

Fujairah Rotana zajišťuje svým hostům, aby se v přátelské a uvolněné atmosféře cítili jako v ráji. Relaxovat lze uprostřed nádherných zahrad, na bílých písečných plážích, vodopádů či u chladivých bazénů. Hotel je zasazen v kouzelné krajině mezi pohořím Hajar a Indickým oceánem.

cena od:
19 500 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Sheraton Jumeirah Beach Resort

Sheraton Jumeirah je krásný resort přímo na bílé písčité pláži Jumeirah, je obklopen palmovou zahradou s více než 200 palmami. Hotel vyniká skvělými službami, příjemným personálem i rozmanitými stravovacími možnostmi. Díky své strategické poloze je perfektním místem pro relaxaci i aktivně strávený čas.

cena od:
20 060 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - centrum
Rove Downtown Dubai

Celosvětová síť hotelů Rove je mezi cestovateli známá pro inspirativní přístup s důrazem na pohodlnou dostupnost, služby na vysoké úrovni a čistý design svých hotelů. Veškeré klady tohoto řetězce objevíte i v hotelu Rove Downtown Dubai, který své hosty zaujme polohou a pokoji s výhledem na Burj Khalifa.

cena od:
22 320 CZK
Spojené arabské emiráty | Abu Dhabi
Beach Rotana Abu Dhabi

Luxusní Beach Rotana Hotel & Tower je místem, kde se mísí vyhlášená arabská pohostinnost se soudobým luxusem. Z budovy hotelu vede exklusivní průchod do největšího obchodního centra ve městě, ve kterém se na ploše více než 90 000 m2 nachází obchody, restaurace nebo multikino.

cena od:
22 560 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Hilton Dubai Jumeirah

Luxusní hotel v hlavním městě obchodu a zábavy je pravou oázou, která svým hostům nabízí kvalitní ubytování uprostřed exotických zahrad, relaxaci u venkovního bazénu, regeneraci v luxusním lázeňském salónu a širokou nabídku vodních a dalších aktivit.

cena od:
22 770 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Sofitel The Palm Dubai

Resort Sofitel je exkluzivním útočištěm i pro náročné hosty. Nadchne svými přepychovými interiéry, atmosférou a atraktivním prostředím pro spokojenou dovolenou v Dubaji. Jedná se o moderní resort, který připomíná svým stylem a vybavením Polynésii a atmosféru pravé exotiky.

cena od:
23 290 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
JA Ocean View Hotel

Stylový městský hotel vhodný pro páry i rodiny s dětmi patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější hotely v Dubaji. JA Ocean View Hotel je ideálním místem pro kvalitně strávený čas ve Spojených arabských emirátech.

cena od:
24 570 CZK
Spojené arabské emiráty | Abu Dhabi
The Ritz Carlton Abu Dhabi Grand Canal

Exkluzivní resort inspirovaný italskou renesanční architekturou, který se nachází přímo v srdci Abu Dhabi. Tak lze charakterizovat výjimečný The Ritz Carlton. Pětihvězdičkový hotel ve tvaru půlměsíce, k němuž patří soukromá pláž, je obklopen nádhernými zahradami. Překvapí svou odlišností od ostatních resortů v oblasti – architekti hotelu se nechali inspirovat benátskými vlivy a vytvořili elegantní stavbu, ve které je věnována pozornost každému detailu.

cena od:
28 220 CZK
Spojené arabské emiráty | Abu Dhabi
St. Regis Saadiyat Island Resort

Atraktivní hotel ležící na oblíbeném Saadiyat Islandu všechny nadchne svou atmosférou a moderním designem. Luxusní hotel nabízí nadstandardní služby pro náročné klienty a také kvalitní zázemí pro rodiny s dětmi. Součástí resortu je golfové hřiště, za jehož návrhem stojí známý Gary Player. Relaxovat můžete na krásné písčité pláži, která se nachází přímo u hotelu.

cena od:
28 740 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
JA Beach Hotel

Pětihvězdičkový hotel JA Hotel se nachází poblíž ostrova Palm Jebel Ali. Samotný hotel leží u pláže a je vhodný pro klienty, kteří přijíždějí strávit pohodovou dovolenou do Dubaje, včetně rodin s dětmi. Poblíž se nachází také 9ti jamkové mistrovské golfové hřiště par 36. Hotel je jedním z kvalitních ubytovacích zařízení v oblasti pláže Jumeirah a poskytuje zázemí, se kterým budou spokojeni i nároční hosté.

cena od:
29 250 CZK
Spojené arabské emiráty | Ajman
The Oberoi Beach Hotel, Al Zorah

Al Zorah je unikátní, luxusní destinací v emirátu Ajman. Jeho dlouhé pláže s bílým pískem, azurovými lagunami a svěžími mangrovníky poskytují jedinečně jiný zážitek z pobytu ve Spojených arabských emirátech. The Oberoi Al Zorah je uhnízděný uprostřed chráněných lesů, které se pyšní výjimečnou biodiverzitou a jsou domovem téměř šedesáti druhů ptáků. Jedná se o dokonalé splynutí luxusu a přírody.

cena od:
30 820 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Jumeirah Beach Hotel

Jeden z nejluxusnějších a nejikoničtější hotelů nejenom ve Spojených arabských emirátech, ale na celé planetě. Nezaměnitelný tvar plachetnice definuje jedinečnost tohoto resortu a stal se symbolem celé oblasti Jumeirah. Luxusní ubytování, služby na nejvyšší úrovni, restaurace s nejznámějšími kuchaři planety a nezapomenutelná atmosféra dokonalosti.

cena od:
31 160 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Habtoor Grand Resort & Spa

Nadčasová elegance a rafinované služby čekají na hosty hotelu Habtoor Grand Resort, Autgraph Collection na každém kroku. Luxusní hotel se nachází pár kroků od světoznámého komplexu Jumeirah Beach Residence (JBR), který nabízí nepřeberné možnosti nákupů a stravování.

cena od:
31 290 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Jumeirah Mina A Salam

Nádherný hotel Mina A’ Salam je součástí jedinečného komplexu Madinat Jumeirah. Celý komplex tvoří ještě hotel Al Qasr, luxusní vily Malakiya, bungalovy Dar Al Masyaf, lázeňské centrum Six Sences, Health Club The Quay a Madinat konferenční hala. Celý resort je propojen vodními kanály, po kterých se dá pohodlně přepravit na lodičkách.

cena od:
31 370 CZK
Spojené arabské emiráty | Abu Dhabi
Park Hyatt Abu Dhabi and Villas

Hotel Park Hyatt Abu Dhabi je exkluzivním útočištěm pro náročné cestovatele. Ať už cestujete do Arabských Emirátů služebně či zde trávíte dovolenou, nechte se okouzlit zajímavým prostředím, do kterého je hotel zasazen. Resort se nachází přímo u krásné bílé písečné pláže, příznivce golfu určitě zaujme vyhlášený Saadiyat Beach Golf Club nacházející se nedaleko hotelu.

cena od:
31 680 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Nikki Beach Resort & Spa

Nikki Beach Resort & Spa nabízí v rámci Dubaje jedinečný zážitek z plážového konceptu v minimalistickém, moderním stylu s důrazem na kombinaci přírodních barev a světla. Pro hosty i návštěvníky plážového klubu je k dispozici nezapomenutelný výhled na širé moře s celou Dubají za zády. Dokonalý zážitek pro všechny, kteří hledají exkluzivní místo pro svojí dovolenou.

cena od:
32 090 CZK
Spojené arabské emiráty | Ras Al Khaimah
Waldorf Astoria Ras Al Khaimah

Ponořte se do romantického prostředí okouzlujícího hotelu Waldorf Astoria, který je perfektním místem pro dokonalou dovolenou v emirátu Ras Al Khaimah. Hotel se řadí mezi nejlepší a nejoblíbenější hotely nejen v emirátu Ras Al Khaimah, ale v celých Spojených arabských emirátech.

cena od:
32 220 CZK
Spojené arabské emiráty | Abu Dhabi
Emirates Palace

Jeden z největších luxusních hotelů světa. Hotel obklopují nádherné anglické zahrady, speciálně vytvořená soukromá pláž či přístav pro jachty.V architektuře budovy se objevují tradiční arabské prvky: nad hotelovou halou se klene velká kopule o průměru 42 metrů a dalších 114 kopulí je rozmístěno nad zbývajícími částmi hotelu.

cena od:
34 650 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Rixos The Palm

Pětihvězdičkový luxusní hotelový komplex Rixos The Palm, jenž se nachází na cípu východního vlnolamu nejznámějšího dubajského ostrova Palm Jumeirah. Hotel, který je součástí jedné z nejprestižnějších evropských hotelových sítí Rixos, je se svou jedinečnou architekturou a všudypřítomným přepychem jedním z nejzářivějších klenotů osmého divu světa - uměle vytvořeného ostrova Palm Jumeirah.

cena od:
34 910 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
One & Only Royal Mirage

Stylový luxusní resort, který je výjimečný v každém směru. Nadchne svými exkluzivními interiéry, ubytováním v orientálním stylu a šarmem, který lze jen těžko napodobit. Vřele doporučujeme všem, kteří chtějí zažít atmosféru staré Arábie v kombinaci s luxusem. Resort se skládá ze tří částí – The Palace, Arabian Court a Residence & Spa.

cena od:
36 640 CZK
Seychely | Mahé
Berjaya Beau Vallon Bay Resort Casino

Na nádherné pláží Beau Vallon v severní části hlavního ostrova Mahé se nalézá tříhvězdičkový resort Berjaya Beau Vallon Bay Resort Casino, kde se snoubí klidná atmosféra s rodinnou pohostinností pro dokonalý zážitek z dovolené na jednom z nejkrásnějších míst planety.

cena od:
39 930 CZK
Mauricius | Belle Mare
Tropical Attitude

Nedaleko malebné rybářské vesničky Trou d´Eau Douce se nachází příjemný tříhvězdičkový boutique hotel Tropical Attitude. Průzračné vody laguny, nádherná kreolská architektura a pohodová ostrovní atmosféra vytváří v kombinaci s kouzelným ostrovem Ile Aux Cerf dokonalé podmínky pro nezapomenutelnou dovolenou.

cena od:
40 000 CZK
Dominikánská republika | Punta Cana
Caribe Club Princess

V rozsáhlé tropické zahradě se na březích tyrkysových vod Karibiku nalézá příjemný resort Caribe Club Princess, člen stejnojmenné sítě hotelů. Nádherná pláž, kvalitní all inclusive servis a neopakovatelná atmosféra Karibiku jsou dokonalým koktejlem pro perfektní dovolenou.

cena od:
40 080 CZK
Mauricius | Grand Baie
Coin de Mire Attitude

Na severním cípu ostrova Mauricius, mezi rybářskou vesnicí Cap Malheureux a turisticky aktivním městečkem Grand Bay se nachází rodinný hotel Coin de Mire Attitude. Příjemný jednoduchý hotel, z kterého hosté mohou obdivovat dominantu oblasti skálu Coin de Mire vystupující na horizontu z Tichého oceánu.

cena od:
40 440 CZK
Dominikánská republika | Punta Cana
Punta Cana Princess

U proslulé pláže Bavaro s bílým pískem a tyrkysovým oceánem se nachází resort Punta Cana Princess. All inclusive resort určený pouze pro dospělé návštěvníky nabízí ideální zázemí v karibském ráji pro prožití nezapomenutelné dovolené ve skrytu tropický zahrad.

cena od:
42 310 CZK
Mauricius | Blue Bay
Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Na soukromém poloostrově v nedotčené části na jihu ostrova Mauricius se na březích Tichého oceánu nachází příjemný pětihvězdičkový all inclusive resort Shandrani Beachcomber Resort & Spa. Svojí jedinečnou polohou přímo u mořského přírodního parku Blue Bay Marine Park bohatého na různorodý mořský život láká nejen milovníky podmořského světa, ale i páry a rodiny s dětmi, které si chtějí splnit sen o dokonalé dovolené na jednom z nejkrásnějších míst planety.

cena od:
42 820 CZK
Seychely | Mahé
Coral Strand

Příjemný, hotelový komplex Coral Strand Smart Choice Hotel najdeme přímo na známé pláží Beau Vallon Bay na severozápadě ostrova Mahé. Resort nabízí pohodlné ubytování uprostřed tropických zahrad a na březích tyrkysové laguny nedaleko hlavního města Seychelských ostrovů.

cena od:
42 880 CZK
Mauricius | Belle Mare
Émeraude Beach Attitude

Dokonalý zážitek z dovolené čeká na všechny návštěvníky na východním pobřeží ostrova Mauricius, kde se nachází all inclusive hotel Émeraude Beach Attitude, který je určen pouze pro dospělé osoby. Na nádherné pláži s jemným bílým pískem, smaragdová laguna s tyrkysovou vodou stojí tento oblíbený resort, který je vhodný pro všechny cestovatele i zamilované páry toužící prožít dostupnou all inclusive dovolenou v oblasti Belle Mare.

cena od:
43 280 CZK
Dominikánská republika | Punta Cana
Catalonia Bavaro Beach Golf & Casino

Na jedné z nejkrásnějších pláží planety omývané tyrkysovými vodami karibského moře se uprostřed bujné tropické zahrady nalézá pětihvězdičkový resort Catalonia Bavaro Beach Golf & Casino. Rozlehlý resort je dokonalým místem pro strávení nezapomenutelné dovolené v páru či celou rodinou.

cena od:
43 620 CZK
Dominikánská republika | Punta Cana
Occidental Caribe

Rozsáhlý, čtyřhvězdičkový resort byl vystavěn ve středomořském stylu přímo na krásné pláži Arena Gorda. Jeho bíle vymalované budovy s červenými taškami vyzařují takřka španělským kouzlem. Z jedné strany tropické zahrady, z druhé nádherná písčitá pláž a prostředkem celého areálu se line lagunovitý bazén.

cena od:
43 800 CZK
Dominikánská republika | Punta Cana
Grand Bahia Principe Bavaro

Na světoznámé pláži Bavaro v oblasti Punta Cana se nachází uprostřed tropických zahrad obrovský resort Grand Bahia Principe Bavaro. Resort, kde se dovolená s rodinou mění v dokonalý a nezapomenutelný zážitek. Bělostná pláž, tyrkysová hladina karibského moře a nepřeberné množství aktivit jsou jen nepatrným základ pro příjemné strávenou dovolenou.

cena od:
44 550 CZK
Maledivy | Ari Atol
Holiday Island Resort

V tyrkysových vodách Indického oceánu se nachází jeden z Čechy nejnavštěvovanějších resortů na Maledivách. Léty prověřený Holiday Island. Tento jednoduchý resort je oblíbený díky své přátelské atmosféře a příznivé ceně, díky které často slouží jako první zkušenost s dovolenou na Maledivách.

cena od:
44 640 CZK
Maledivy | Ari Atol
Sun Island Resort & Spa

Příjemný pětihvězdičkový resort Sun Island Resort & Spa je členem maledivské sítě hotelů Villa Hotels, jejíž hotely patří mezi nejprodávanější na českém trhu. Není překvapením, že hned na první pohled zaujme svou štědrou rozlohou, je totiž jedním z nejrozlehlejší resortů na celých Maledivách, příjemnou ostrovní atmosférou a širokou nabídkou variant ubytování.

cena od:
44 640 CZK
Mauricius | Grand Baie
Veranda Grand Baie Hotel & Spa

V oblíbeném turistickém centru Grand Baie se nachází kouzelný hotel Veranda Grand Baie Hotel & Spa, který je znám svou pohostinností a širokým množstvím aktivit pro své hosty. Užijte si tento jednoduchý a přesto energií sršící resort s malou pláží omývanou vodami Indického oceánu v nejznámější zátoce ostrova Mauricius.

cena od:
44 680 CZK
Dominikánská republika | Punta Cana
Bavaro Princess

Rozsáhlý pětihvězdičkový resort nacházející se na krásné pláži Bavaro v oblasti Punta Cana na východě Dominikánské republiky je dokonalým spojením kvalitního ubytování, karibského ducha a pohodové atmosféry, kterou si hosté vychutnávají na březích průzračného oceánu skryti před paprsky slunce ve stínu vzrostlých palem.

cena od:
44 740 CZK
Mauricius | Calodyne
Zilwa Attitude

Na severním cípu ostrova Mauricius, v oblasti Kalodyne se nachází resort Zilwa Attitude. Zilwa v kreolštině znamená ostrovan, který se stal inspirací pro celý koncept tohoto malebného hotelu. Od místní architektury a rustikálních dekorací, přes mauricijskou kuchyni a nezapomenutelné zážitky, je každý moment v resortu prodchnut přívětivým, ostrovním duchem. Celou atmosféru dokresluje i jedinečný výhled na pět sousedních ostrovů, které jakoby vystupovali z tyrkysových vod oceánu.

cena od:
45 470 CZK
Mauricius | Grand Baie
The Ravenala Attitude

The Ravenala Attitude je první čtyřhvězdičkový all suite resort na ostrově Mauricius. Svojí dokonalou polohou na severozápadním pobřeží, kde je zasazen uprostřed tropických zahrad mezi Indickým oceánem a řekou s majestátními štíty hor v pozadí. The Ravenala Attitude je díky unikátnímu stylu, který reflektuje koloniální dědictví, divokou přírodu a mauricijský styl, a nespočtu možností aktivit ideálním místem jak pro rodiny s dětmi, tak zamilované páry, pro které je připravena adults only část, jež má i svou vlastní restauraci.

cena od:
45 470 CZK
Mauricius | Grand Baie
Veranda Pointe Aux Biches

Čtyřhvězdičkový hotel s jedinečným konceptem "bosých nohou", kdy se můžete zbavit svých bot již po příjezdu do hotelu a užívat si písku po celou dobu dovolené. To je Veranda Pointe Aux Biches, hotel jež se hodí jak pro rodiny s dětmi, které se můžou ubytovat v rodinných pokojích, tak pro páry, pro které je určeno celé hotelové křídlo Sandy Lane Village.

cena od:
45 700 CZK
Dominikánská republika | La Romana
Grand Bahia Principe La Romana

Pětihvězdičkový all-inclusive resort Gran Bahia Principe La Romana se rozkládá na 95 hektarech tropických zahrad na pláži Santana na jihu Dominikánské republiky. Příjemné ubytování, perfektní služby a jedinečná oblast dokreslí nezapomenutelný zážitek z dovolené v Karibiku.

cena od:
46 840 CZK
Mauricius | Grand Gaube
Veranda Paul et Virginie

V rybářské vesničce Grand Gaube se nachází malý ráj na Zemi pro zamilované páry, romantický čtyřhvězdičkový resort Veranda Paul et Virginie. Hotel zařízený v elegantním stylu s prvky dřeva a kamene je určen pouze dospělým osobám. Malá písčitá pláž, mauricijská pohostinnost a ostrovní tempo nabízí skutečný únik od každodenní reality všedních dní.

cena od:
47 540 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Paradise Island Resort & Spa

Resort Paradise Island Resort & Spa patří do oblíbené sítě hotelů Villa Hotels a nachází se na kilometr dlouhém a 230 metrů širokém ostrově, který je součástí severního maledivského atolu Male. Tropický ostrov obklopuje nádherná písčitá pláž a Indický oceán s bohatým mořským životem. Na hosty zde čekají tradiční plážové bungalovy a elegantní vodní vily, stejně jako množství restaurací a barů, lázně či nekonečné možnosti vodních sportů a jiné zábavy.

cena od:
48 070 CZK
Mauricius | Trou aux Biches
Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa

Bílá písčitá pláž, tyrkysová laguna s křišťálově čistou vodou a rozlehlá tropická zahrada. To jsou jen střípky z nadčasových kouzel, která luxusní hotel Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí. Jeho poloha na severozápadním pobřeží Mauricia zajišťuje tomuto resortu jedno z nejlepších klimatických podnebí a vytváří dokonalé podmínky pro dechberoucí západy slunce. Díky své romantické atmosféře Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa je perfektním místem pro romantickou dovolenou, líbánky či svatební cestu.

cena od:
48 580 CZK
Mauricius | Belle Mare
Veranda Palmar Beach Resort

Na východním pobřeží ostrova Mauricius, na jedné z nejkrásnějších plážích ostrova se nalézá tříhvězdičkový hotel Veranda Palmar Beach Resort. Hosté zaujme svým přímořským kouzlem, kdy se od budov s doškovými střechami odráží paprsky slunce a jemný vánek si hraje s vlnkami na hladině Tichého oceánu. Veranda Palmar Beach Resort je ideálním resortem pro hosty, kteří hledají kompromis mezi cenou a exkluzivní polohou na východním pobřeží.

cena od:
49 110 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Bandos Island Resort & Spa

Čtyřhvězdičkový hotel Bandos Island, obklopený tropickou vegetací, se nachází na romantickém ostrově Bandos. Hotel si zakládá na klidné a plně relaxační atmosféře, kterou si můžete vychutnat na zlatavých písčitých plážích či v hotelových zahradách.

cena od:
49 910 CZK
Mauricius | Grand Baie
Mauricia Beachcomber Resort & Spa

Na severním pobřeží ostrova Mauricius, v pěší vzdálenosti od turistického centra Grand Baie se nachází čtyřhvězdičkový hotel Mauricia Beachcomber Resort & Spa, který je kosmopolitní, uvolněný, jednoduchý, ale přesto příjemně útulný. Architektura ve které byl vybudován evokuje tradiční středomořský styl, kde veškeré veřejné prostory jsou koncipovány tak, aby nabízely jedinečné výhledy na zátoku. Mauricia Beachcomber Resort & Spa je vhodným místem pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v pohodovém mauricijském stylu.

cena od:
50 050 CZK
Mauricius | Le Morne
Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa

Pokud hledáte dokonalé místo pro romantickou dovolenou ve dvou nebo celou rodinou, tak luxusní pětihvězdičkový resort Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa je tou pravou volbou. Nachází se v jedné z nejkrásnějších oblastí ostrova Mauricius, přímo pod horou Le Morne Brabant na stejnojmenném poloostrově a je obklopen sedmi kilometry bělostných pláží a průzračně modrými vodami Indického oceánu. Pro milovníky golfu má hotel Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa k dispozici vlastní 18-ti jamkové golfové hřiště.

cena od:
50 250 CZK
Mauricius | Le Morne
Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa

Elegantní pětihvězdičkový resort, který se nachází na nejkrásnějším pobřeží ostrova Mauricius přímo pod kouzelnou horou Le Morne Brabant, která působí jako dramatická kulisa a vzpomínka na doby dávno minulé v každém okamžiku dne, to je Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa. Ideální místo pro luxusní dovolenou v intimním prostředí malé vesnice zasazené do kulis bujné tropické zahrady s možností hry golfu na jednom z nejoblíbenějších golfových hřišť v Indickém oceánu.

cena od:
52 110 CZK
Maledivy | Lhavyiani Atol
Kuredu Island Resort & Spa

Luxusní čtyřhvězdičkový Kuredu Island Resort & Spa se nachází na atolu Lhaviyani, který je známý pro svůj úžasný podmořský svět. Na ostrově se také nachází tři kilometry dlouhá pláž s bílým pískem. Exotické maledivské propojené bungalovy, plážové vily a vodní vily dokreslují prostředí tropického ráje.

cena od:
52 110 CZK
Mauricius | Grand Gaube
Lux Grand Gaube

Spolupráce luxusní sítě hotelů Lux a světoznámé návrhářky Kelly Hoppen dala vzniknout unikátnímu resortu LUX Grand Gaube, jež byl vystaven ve vkusném retrostylu, který dodává skutečný pocit pohodlí a nadčasovosti všem plážovým domům tohoto resortu. LUX Grand Gaube je obklopen bujnou tropickou zahradou, klidnou lagunou a zvlněným zálivem, což pro hosty vytváří ideální prostředí pro strávení dokonalé luxusní dovolené v tomto tropickém ráji.

cena od:
52 240 CZK
Mauricius | Belle Mare
Lux Belle Mare

Dechberoucí výhledy na třpytivou lagunu lemovanou bílým pískem jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, neklidný mořský vánek proplétající se mezi listy tropických květin, tradiční mauricijská architektura a pohostinnost. To jsou jen střípky toho co nabízí pětihvězdičkový deluxe resort LUX Belle Mare, který se nachází ve stejnojmenné části na východě ostrova Mauricius. Resort nabízí skutečný ráj na Zemi pro luxusní dovolenou pro rodiny s dětmi nebo novomanžele.

cena od:
52 240 CZK
Maledivy | Baa Atol
Royal Island Resort & Spa

Oblíbený resort nacházející se na jedinečném atolu Baa v srdci Indického oceánu uchvátí nádhernou tropickou vegetací, příjemným ubytováním a jedinečným prostředím. Royal Island Resort & Spa patří do hotelové sítě Villa hotels, která je velice populární mezi českými klienty.

cena od:
52 280 CZK
Mauricius | Grand Baie
Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa

Jeden z nejlepších rodinných resortů na ostrově Mauricius. To je hotel Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa, který se hrdě tyčí mezi tropickými zahradami na malém poloostrově na severním cípu Mauricia. Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa je známý pro svou autentickou mauricijskou atmosféru, dechberoucí výhledy na severní ostrovy a písčité pláže s množstvím oddělených zátok, které jsou ideální pro vodní radovánky v třpytivém oceánu.

cena od:
52 680 CZK
Mauricius | Grand Baie
Victoria Beachcomber Resort & Spa

Na severozápadním pobřeží, mezi turistickým centrem Grand Baie a hlavním městem Port Louis se nachází jedno z nejoblíbenějších rodinných letovisek na Mauriciu. Victoria Beachcomber Resort & Spa svou reputaci získal poklidnou atmosférou, velkým množstvím aktivit pro děti, náctileté i dospělé, nádhernou pláží s bílým pískem a přátelským personálem, který z každé dovolené udělá nezapomenutelný zážitek.

cena od:
52 680 CZK
Dominikánská republika | Punta Cana
Barceló Bavaro Beach

Přímo na nádherné pláži Bavaro se nachází rozlehlý all inclusive resort známé mezinárodní sítě hotelů Barceló. Resort Barceló Bavaro Beach ukrytý mezi vzrostlými palmami vrhající příjemný stín je perfektním místem pro dospělé návštěvníky, kteří si chtějí ukrást kousek Karibiku jen pro sebe.

cena od:
54 610 CZK
Dominikánská republika | Punta Cana
Secrets Royal Beach

Schován před paprsky slunce pod vzrostlými palmami se na nádherné pláži Bavaro nachází přepychový resort Secrets Royal Beach. Luxusní dovolená pro páry a milovníky karibské atmosféry se zde stává dokonalým a nezapomenutelným zážitkem.

cena od:
55 170 CZK
Maledivy | Faafu Atol
Filitheyo Island Resort

Jediný resort na kouzelném atolu Faafu, který je pokryt bujnou tropickou vegetací a pod hladinou tyrkysového oceánu ho obklopuje korálový útes. Filitheyo Island Resort svým hostům nabízí nedotknutou přírodní krásu Malediv a je opravdovou oázou klidu a odpočinku.

cena od:
55 300 CZK
Mauricius | Le Morne
Lux Le Morne

Na jihozápadním cípu poloostrova Le Morne, na úpatí majestátní a ikonické hory Le Morne Brabant, se nachází skutečný kousek ráje na Zemi. Luxusní resort Lux Le Morne.

cena od:
55 730 CZK
Maledivy | Noonu Atol
The Sun Siyam Iru Fushi

Luxusní resort jako žádný jiný. Ponořte nohy do teplých vod Indického oceánu a užijte si odpoledne relaxací na pláži s bílým pískem. Resort The Sun Siyam Iru Fushi patří mezi nejoblíbenější a dle mnoha nezávislých anket mezi nejlepší luxusní resorty na celých Maledivách, proto se nechte zlákat luxusem a pohodlím, který nabízí a zažijte nezapomenutelnou dovolenou snů.

cena od:
56 960 CZK
Maledivy | Raa Atol
Adaaran Meedhupparu Resort

Objevte nedotčené útesy, atoly a úchvatný mořský svět v okolí jediného resortu na atolu Raa. Adaaran Meedhupparu s nádhernou písčitou pláží nabízí jedinečné ubytování a luxus všem svým návštěvníkům, kteří odsud odjíždí s nezapomenutelnými zážitky, které vydrží po celý život.

cena od:
57 370 CZK
Maledivy | Jižní Male Atol
Adaaran Club Rannalhi

Oblíbený čtyřhvězdičkový resort pyšnící se exkluzivní polohou na špičce Jižního Male Atolu se snadným přístupem do hlavního města celých Malediv, do Male. Jeho poloha doslova vybízí k prozkoumávání přilehlých pláží ostatních ostrovů a poskytuje vynikajícím podmínky pro potápění. Vychutnejte si pohodovou atmosféru přes den a rušný noční život v noci v Adaaran Club Rannalhi.

cena od:
57 900 CZK
Maledivy | Ari Atol
Kuramathi Island Resort

Jeden z nejlepších rodinných resortů na Maledivách se skrývá severně od atolu Ari, na malém atolu Rasdhoo. Nádherné pláže, tyrkysové moře a nebývalá velikost tohoto maledivského resortu zaujme na první pohled, hned na ten druhý to bude vynikající zázemí pro nejmenší návštěvníky a cestovatele. Kuramathi Island Resort je opravdovým pokladem pro každou rodinu, ať už s jedním či více ratolestmi.

cena od:
58 510 CZK
Mauricius | Belle Mare
Constance Belle Mare Plage

Pláž s jemným bílým pískem omývaná tyrkysovými vodami Tichého oceánu, modré nebe poseté bílými obláčky a svěží mořský vánek líně pohupující větvemi palem. To je prostředí, ve kterém se nachází jeden z nejlepších pětihvězdičkových resortů ostrova Mauricius, Constance Belle Mare Plage. Resort, který se stal dokonalým místem pro milovníky luxusu, služeb na nejvyšší úrovni a golfové nadšence. V hotelu Constance Belle Mare Plage naleznou skutečný ráj na Zemi jak rodiny s dětmi, tak zamilované páry toužící po romantické dovolené.

cena od:
59 670 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Adaaran Select Hudhuranfushi

Na ostrově Hudhuranfushi, který znamená „Ostrov bílého zlata“ a je zároveň jedním z největších maledivských ostrovů, se nachází Adaaran Select Hudhuranfushi. Břehy ostrova omývá azurově modrý Indický oceán a na plážích leží jemný bílý písek. Tento resort je ideální jak pro milovníky relaxace, tak pro příznivce aktivnější dovolené, kteří mohou objevovat nádhernou podmořskou vegetaci nebo vyzkoušet řadu vodních sportů. Ostrov je jedním z nejlepších míst na Maledivách pro milovníky surfingu a je příznivci tohoto sportu hojně navštěvován.

cena od:
61 690 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Atlantis The Palm

Luxusní, majestátní a unikátní pětihvězdičkový hotel Atlantis The Palm, který se nachází na cípu stejnojmenného uměle vytvořeného ostrova The Palm. Atlantis The Palm, který se skládá ze dvou křídel, kterým uprostřed spojujícího oblouku dominuje unikátní apartmán, se stal hned v okamžiku otevření ztělesněním luxusu bez kompromisů.

cena od:
61 880 CZK
Mauricius | Bel Ombre
Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort

Elegantní pětihvězdičkový resort Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort, jež je členem skupiny Small Luxury Hotels of the World se nachází na nedotčeném jižním pobřeží ostrova Mauricius. Heritage Le Telfair Golf & Welness Resort nabízí na 2500 hektarech širokou paletu luxusních zážitků namíchanou z dokonalé pláže s bílým pískem, panenské přírody oblasti Domaine de Bel Ombre, bohaté historie a nezapomenutelných dobrodružství. Tento jedinečný resort se může pochlubit nejlepším golfovým hřištěm v Indickém oceánu, pestrou kulinářskou nabídkou, výjimečnými lázněmi, přírodní rezervací a architekturou inspirovanou plantážovými domy 19. století.

cena od:
62 510 CZK
Mauricius | Bel Ombre
Heritage Awali Golf & Spa Resort

Magie luxusního all inclusive resortu Heritage Awali Golf & Spa Resort se nachází v perfektní rovnováze mezi dostupným luxusem, jednoduchostí a přátelským prostředím, díky které dosáhnete dokonalé ničím nerušené dovolené. Perfektní polohou v kouzelné oblasti Domaine de Bel Ombre na jihu ostrova Mauricius, all inclusive konceptem a architekturou a výzdobou s patrnými africkými vlivy si získá srdce každého návštěvníka, ať už malého nebo dospělého. Heritage Awali Golf & Spa je luxusním pětihvězdičkovým resortem vhodným jak pro rodiny s dětmi i páry, které si chtějí užít pobytu bez jakýchkoliv starostí.

cena od:
64 560 CZK
Seychely | Silhouette
Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Unikátní kousek ráje na sněhobílých plážích Indického oceánu. Luxusní resort Hilton Seychlles Labriz Resort & Spa je jediným resortem na třetím největším ostrově Seychel, který se nachází mezi vodami mořského národního parku a tropickým pralesem, který nadchne všechny milovníky přírody.

cena od:
64 930 CZK
Maledivy | Jižní Male Atol
Olhuveli Beach & Spa Maldives

Luxusní vily tyčící se nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu, pláže s bělostným pískem vedoucí k dechberoucím výhledům a tradiční architektura s moderními prvky. Malý kousek ráje, kde život utíká pomalu a každý zapomíná na okolní svět. To je jedinečný resort Olhuveli Beach & Spa Maldives.

cena od:
66 380 CZK
Zanzibar (Tanzanie) | Zanzibar
Zuri Zanzibar Hotel & Resort

"Zuri" znamená ve svahilštině "nádherný" a to je přesně to co vystihuje tento jedinečný resort nejlépe. Nádherná pláž s bělostným pískem je perfektním hledištěm pro pozorování dechberoucích západů slunce, velkolepá tropická zahrada naopak nabízí dokonalou kulisu pro výjimečné kulinářské zážitky a samostatně stojící prostorné bungalovy skýtají tolik potřebné soukromí a luxus pro nezapomenutelnou dovolenou v jednom z nejlepších resortů Zanzibaru.

cena od:
66 720 CZK
Seychely | La Digue
Le Domaine de L'Orangeraie

Vily resortu Le Domaine de L´Orangeraie na romantickém ostrově La Digue jsou ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají únik před světlem ramp a rušným životem velkoměst. Ukryty v rozlehlé tropické zahradě mezi kokosovými palmami a banánovníky nabízejí vily exluzivní ubytování, které respektuje tradiční architekturu kombinující dřevo a žulu. Elegantní design inspirovaný zenovými zahradami, vynikající služby a kouzlo tohoto místa vám umožní vychutnat si svůj pobyt na ostrově La Digue do posledního doušku.

cena od:
67 140 CZK
Maledivy | Dhaalu Atol
Sun Aqua Vilu Reef

Z hlubin Indického oceánu vystupuje ostrůvek Meedhufushi, kde se na překrásné pláži s bělostným pískem nachází jeden z nejluxusnějších resortů Malediv. Sun Aqua Vilu Reef své hosty hýčká od prvního do posledního okamžiku pobytu. Resort je ideální volbou pro ty, kteří milují luxusní prostředí a chtějí si užít ničím nerušenou dovolenou na pohádkovém ostrově.

cena od:
69 530 CZK
Mauricius | Flic en Flac
La Pirogue

Na západním pobřeží ostrova Mauricius se nachází neuvěřitelný čtyřhvězdičkový resort La Pirogue. Inspirován tradiční mauricijskou rybářskou vesnicí, kde doškové střechy bungalovů vytváří dojem rozvinuté plachty rybářského člunu od něhož má odvozeno i své romantické jméno. Vychutnejte si tento autentický resort s bezkonkurenčním kouzlem, který je obklopen tropickými zahradami a kokosovým hájem s rodinou nebo jen v páru.

cena od:
71 680 CZK
Mauricius | Grand Baie
Royal Palm Beachcomber Luxury

Klidný tropický ráj na chráněném severozápadním pobřeží, jež se táhne podél nádherné pláže s bělostným pískem. Royal Palm Beachcomber Luxury patří mezi nejlepší hotely na celém ostrově Mauricius, kde můžete očekávat dokonalost od samého počátku pobytu až do dne odjezdu. Royal Palm Beach Luxury je jednoznačnou volbou pro všechny, kdo chtějí hotel s jedinečnou atmosférou, přírodním kouzlem a nadčasovou elegancí s nekompromisním závazkem k dokonalosti na jedné z nejprestižnějších adres na Mauriciu.

cena od:
74 580 CZK
Maledivy | Lhavyiani Atol
Cocoon Maldives Resort

Nádherný resort Cocoon Maldives Resort je jedinečným místem pro strávení dokonalé a stylové dovolené na atolu Lhavyiani. Průzračné vody Indického oceánu bohatého na podmořský život, pláže s běloskvoucím pískem, vybraná gastronomie, ale hlavně klid a nezapomenutelné zážitky ve skutečném ráji na Zemi.

cena od:
74 990 CZK
Mauricius | Belle Mare
Constance Prince Maurice

Na východním pobřeží ostrova Mauricius, v oblasti Belle Mare, se ukrývá jeden z nejkrásnějších luxusních resortů Indického oceánu. Pětihvězdičkový hotel Constance Prince Maurice vtáhne své návštěvníky od prvního okamžiku do světa dokonalosti a úžasu. Nádherná písčitá pláž s běloskvoucím pískem, tyrkysová laguna od níž se odráží paprsky slunce, tropické zahrady skýtající potřebný stín a ubytování v tradičním mauricijském stylu jsou jen zlomkem toho co tento výjimečný resort svým hostům nabízí.

cena od:
76 490 CZK
Mauricius | Grand Baie
The Oberoi Mauritius

Nádherný pětihvězdičkový hotel The Oberoi je známý svou pohostinnou atmosférou a skvělým servisem. Díky svému unikátnímu umístění mezi subtropickými zahradami a na břehy mořské rezervace Turtle Bay je místem, na které budete dlouho vzpomínat a rádi se sem vracet.

cena od:
77 150 CZK
Maledivy | Dhaalu Atol
Angsana Velavaru

Představte si ostrov vzdálený tisíce mil vynořující se z kobaltově modré vody s palmami, bílými plážemi a malebnou křišťálově čistou tyrkysovou lagunou třpytící se v tropickém slunci. Představte si teplý mořský vánek, ty nejpestrobarevnější ryby, které skotačí v překrásných korálových zahradách a romantický piknik na pláži. „Velavaru“ znamená v místním maledivském jazyce „želví ostrov“ a tento ostrov je, pokud se turismu týče, považován za stále neobjevenou a turismem nepolíbenou oblast. Mnoho z jeho potápěčských lokalit, útesů a ostrovů jsou doslova nedotčené a rozhodně stojí za prozkoumání.

cena od:
80 210 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Oblu Select Sangeli

Na severozápadním cípu atolu Male se nachází malebný ostrov Sangeli, který se stal domovem nádherného čtyřhvězdičkového deluxe resortu Oblu Select at Sangeli, který patří do populární hotelové sítě Atmosphere Hotels & Resorts. Oblu Select at Sangeli je ideálním místem pro náročné cestovatele, kteří milují šnorchlování a klid na pohádkových plážích Malediv.

cena od:
80 400 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Angsana Ihuru

Utečte do ráje a očekávejte neočekávané v 5* resortu Angsana na ostrově Ihuru na severním Malé atolu. V národním maledivském jazyce znamená název resortu Ihuru „prastaré palmy,“ které celému resortu výsostně vévodí. Oddechněte si na chvíli od civilizace a zakuste život na neobydleném ostrově, jenž je obklopen jedním z nejlépe zachovalých korálových útesů a skýtá neskutečné výhledy na míle a míle tyrkysově modrých vod a na bělostné pláže lemující celý obvod ostrova. Probuďte v sobě svou romantickou duši, protože kouzlo romantiky je na tomto místě, jež je neuvěřitelně malebné a oplývá soukromím, všudypřítomné. Tento ekologicky zaměřený resort, které se rozprostírá na maličkém ostrůvku o velikosti cca 200 m x 160 m.

cena od:
84 630 CZK
Maledivy | Baa Atol
Dusit Thani

Luxusní resort známého hotelového řetězce Dusit Thani. Tento svatostánek ukrytý v přírodě mísí vřelou thajskou pohostinnost s okouzlujícím prostředím Malediv. Resort, který je obklopen bílými písčitými plážemi, tyrkysově modrou lagunou a pestrobarevným mořským útesem s honosnými vilami, se nachází na ostrově Mudhdhoo v blízkosti biosférické rezervace UNESCO Hanifaru Huraa, jež je proslulým domovem mant a žraloků.

cena od:
86 460 CZK
Dominikánská republika | Punta Cana
Hard Rock Hotel & Casino Punta Cana

Obrovský hotelový komplex ze sítě Hard Rock Hotels je mezi ostatními resorty oblasti zcela unikátní svým konceptem. Plný stylového, rockem inspirovaného zařízení a dekorací nabízí něco pro každého: od mnoha výborných restaurací a barů, přes řadu neobvyklých bazénů, lázeňské centrum nebo kasino až po vynikající golfové hřiště od Jacka Nicklause. Nudit se zde rozhodně nebudete.

cena od:
89 440 CZK
Maledivy | Ari Atol
Centara Grand Island Resort & Spa

Obklopen modrými vodami oceánu na atolu Ari se nachází jeden z nejlepších resortů Malediv, Centara Grand Island Resort & Spa. Ostrov je protkán charakteristickými dřevěnými chodníčky, budovami vystavěnými v koloniálním stylu, které nabízí dokonalé ubytování i pro ty nejnáročnější návštěvníky a nádhernou pláží s bílým pískem, z niž si nejlépe užijete uklidňující pohledy na třpytivou hladinu laguny.

cena od:
93 030 CZK
Seychely | Mahé
Banyan Tree Seychelles

Na jedné z nejkrásnějších pláží Seychelských ostrovů se rozkládá luxusní resort Banyan Tree Seychelles. Jeho 60 nádherných vil je roztroušeno uprostřed tropického lesa, který se táhne od běloskvoucí pláže do přilehlých kopců. Hosté hotelu jsou hýčkáni jedinečnými výhledy, prvotřídními službami a příjemnou atmosférou.

cena od:
93 210 CZK
Maledivy | Lhavyiani Atol
Atmosphere Kanifushi

Jeden z nejlepších a nejoblíbenějších all inclusive resortů na Maledivách nacházející se na idylickém ostrově s bělostnou pláží omývanou tyrkysovými vodami oceánu. Atraktivní pětihvězdičkový resort Atmosphere Kanifushi je skutečným pokladem mezi resorty na atolu Lhaviyani a dokonalým místem pro nezapomenutelnou dovolenou.

cena od:
94 750 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Burj Al Arab

Unikátní hotel připomínající vzedmutou vodní plachtu se vypíná do výšky 321 m nad světoznámou pláž Jumeirah a dominuje tak celému dubajskému pobřeží. Tento jedinečný hotel byl ještě donedávna nejvyšším hotelem na světě. Stojí na uměle vytvořeném ostrůvku a s pevninou je spojen úzkou, lehce zakřivenou hrází. Pyšní se však i mnoha dalšími nej – nejlepší, nejexkluzivnější, nejhonosnější a nejdražší. Na interiéry byly použity ty nejluxusnější materiály – téměř všechno od zábradlí po kohoutky v koupelnách je pokryto zlatem a drahokamy!

cena od:
95 480 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Grand Park Kodhipparu

Vychutnejte si skutečný ráj na Zemi v jednom z nejlepších resortů na Maledivách s jeho nádhernou písčitou pláží obklopující celý privátní ostrov, pestrobarevným podvodním světem jen pár kroků od luxusního ubytování v soukromé vile a delikátní kulinářské zážitky v jedné z tématických restaurací.

cena od:
98 940 CZK
Maledivy | Jižní Male Atol
Adaaran Prestige Vadoo

Nádherný, luxusní resort vystavený v japonském stylu působí, že v něm čas neexistuje, jen šumění vln Indického oceánu narážející na břehy ostrova s jemným, bílým pískem. Nejednou ocenění resort Adaaran Prestige Vadoo jako je jeden z nejlepších resortů na Maledivách nadchne i ty nejnáročnější klienty, kterým dá spočinout od stresu každodenního života a umožní si vychutnat skutečný ráj na Zemi plnými doušky.

cena od:
106 830 CZK
Maledivy | Lhavyiani Atol
Kanuhura

Luxus v čistě přírodní eleganci. Čas je jen váš. Čarovná příroda. Ryzí okouzlení. Každá chvilka v tomto privátním nespoutaném ráji je naplněna rozkoší. Na tomto místě neskutečné krásy se elegance a luxus harmonicky snoubí s úchvatnou přírodou maledivských ostrovů. Ostrov Kanuhura, vzácný drahokam, se nachází v srdci jednoho z nejpůsobivějších maledivských atolů – atolu Lhaviyani – a je považován za jeden z nejikoničtějších plážových resortů v celém Indickém oceánu. Nadčasový resort Kanuhura byl navržen v naprosté harmonii se svým tropickým prostředím a nabízí to nejdokonalejší pětihvězdičkové ubytování.

cena od:
107 670 CZK
Maledivy | Ari Atol
Lily Beach Resort & Spa

Překrásný resort Lily Beach Resort & Spa nacházející na ostrůvku Huvahendhoo je se svou zelení, bělostným pískem, tyrkysovým oceánem a platinum all inclusive programem skutečným rájem na Zemi. Návštěvníci do prvního okamžiku zapomenou na starosti všedních dní a ještě dlouho po návratu zpět budou na svůj pobyt vzpomínat.

cena od:
109 770 CZK
Maledivy | Addu Atol
Shangri-La's Villingili Resort & Spa

Dokonalý resort Shangri-La´s Villingili Resort & Spa je definicí luxusu, místem, kde jsou všechny zážitky přizpůsobeny vášním návštěvníků, kteří se mohou strávit svůj únik za hranice reality v jedné ze soukromých vil nacházejících se nad vrcholy smaragdově zelené džungle nebo na tyrkysovém pobřeží omývaném Indickým oceánem. Luxusní prostory skýtají ideální útočiště pro zamilované páry, ale i celé rodiny. Shangri-La´s Villingili Resort & Spa je resortem, odkud se již nebudete chtít vrátit a navždy na pobyt zde budete s láskou vzpomínat.

cena od:
114 320 CZK
Maledivy | Baa Atol
Amilla Fushi

Ústředním tématem tohoto luxusního intimního nadčasového resortu Amilla Fushi, jehož název v překladu znamená „můj ostrovní domov“, je životní styl. Nachází se v biosférické rezervaci UNESCO na atolu Baa, který je jedním z 26 přírodních atolů situovaných v Indickém oceánu. V resortu Amilla Fushi je čas posunutý o dvě hodiny dopředu před časem v hlavním městě Malé – a tak i když si trochu přispíte, žádné sluneční paprsky nezmeškáte!

cena od:
118 400 CZK
Maledivy | Haa Alifu Atol
Hideaway Beach Resort & Spa Maldives

Exkluzivní tropický resort nacházející se na panenském ostrově Dhonakuli v severní části atolu Haa Alifu nabízí výjimečné ubytování v tropických zahradách či ve vilách nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu, které jsou dokonalým útočištěm při útěku před zraky okolního světa.

cena od:
126 370 CZK
Maledivy | Ari Atol
Constance Moofushi Resort

Nádherný all inclusive resort Constance Moofushi patřící do stejnojmenné sítě luxusních hotelů Constance je ideální místem pro návštěvníky, kteří hledají klid, služby na vysoké úrovni a atmosféru klidného, rodinného resortu. Kvalitní gastronomie, bělostné pláže a tyrkysové moře v kontrastu s modrou oblohou zanechají nesmazatelnou stopu v paměti každého návštěvníka.

cena od:
133 530 CZK
Maledivy | Ari Atol
Constance Halaveli Resort

Jedinečný resort Constance Halaveli najdeme na pohádkovém tropickém ostrově, který se vznáší v Indickém oceánu ve tvaru tradiční maledivské lodi dhoni. Zelené listoví palem ostře kontrastuje s bílým pískem a modří okolní vody a vytváří tak místo, kde jako by se zastavil čas.

cena od:
139 520 CZK
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.