Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Zadejte parametry

Datum odletu
Destinace

Nic nevybráno

Cena za dospělého

Výsledky hledání

Celkem nalezeno 8 hotelů odpovídající požadovaným parametrům.

Omán | Muscat
Crowne Plaza Muscat

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel Crowne Plaza Muscat, člen hotelového řetězce Crowne Plaza se nachází v zátoce u Ománského zálivu a nabízí svým hostům kouzelný výhled na záliv. Hotel leží v těsné blízkosti pláže Qurum, obchodního centra či Královské opery vystavěné na počest Sultána Qaboose a je obklopen nádhernými hotelovými zahradami o rozloze 10 akrů.

cena od:
32 660 CZK
Omán | Muscat
Shangri La's Barr Al Jissah Al Waha

Nádherný pětihvězdičkový hotelový komplex prvotřídní kvality na pobřeží zálivu Al Jissah. Resort se nachází přímo na 600 m dlouhé písčité privátní pláži, kterou obklopují hory a tyrkysové moře. Shangri la Resort se skládá z tří pětihvězdičkových hotelů: Al Waha (Oáza), Al Bandar (Město) a Al Husn (Hrad). Hotel Al Waha, největší ze 3 hotelů, je ideálním místem pro návštěvníky s dětmi. Pokoje jsou přizpůsobené pro nejmenší hosty. Líná řeka linoucí se celým areálem, dětský program a velké dětské centrum jsou dokonalým místem, na které budete navždy vzpomínat.

cena od:
37 790 CZK
Omán | Muscat
Grand Hyatt Muscat

Majestátní hotel Grand Hyatt Muscat postavený v tradičním arabském stylu nabízí ideální zázemí pro hosty, kteří cestují jen na pár dní nebo několikadenní dovolenou a chtějí zůstat blízko ruchu hlavní města a přesto si užívat klidu, služeb a servisu pětihvězdičkového hotelu.

cena od:
39 960 CZK
Omán | Muscat
Al Bustan Palace Muscat

Al Bustan Palace A Ritz Carlton patří mezi nejluxusnější hotely v Ománu a není náhoda, že poslední patro je vyhrazeno pro vládnoucí rodinu a sultána samotného. Luxusní ubytování v paláci s více jak kilometr dlouhou písčitou pláží v privátním prostředí, které poskytuje pohoří na jedné straně hotelu a rozlehlé zahrady na straně druhé. Služby na nejvyšší úrovni a nejlepší místní i mezinárodní kuchyně jsou každodenním standardem. Al Bustan Palace člen prestižní skupiny A Ritz Carlton je dokonalým místem pro strávení příjemné dovolené v Ománu.

cena od:
40 790 CZK
Omán | Muscat
Shangri La's Barr Al Jissah Al Bandar

Nádherný pětihvězdičkový hotelový komplex prvotřídní kvality na pobřeží zálivu Al Jissah. Resort se nachází přímo na 600 m dlouhé písčité privátní pláži, kterou obklopují hory a tyrkysové moře. Shangri la Resort se skládá z tří pětihvězdičkových hotelů: Al Waha (Oáza), Al Bandar (Město) a Al Husn (Hrad). Hotel Al Bandar byl inspirován historickým centrem Muscatu a je srdcem celého komplexu. Jistě nadchne všechny návštěvníky od zamilovaných párů až po velké obchodní skupiny.

cena od:
43 210 CZK
Omán | Muscat
The Chedi Muscat

Příjemný moderní hotel The Chedi Muscat - člen skupiny The Leading Hotels of The World nabízí svým hostům vše po čem touží. Perfektní kombinace ománské architektury a asijského Zen stylu, kvalitní restaurace s mezinárodní i místní kuchyní, příjemné bary s širokou nabídkou koktejlů a nádherné spa jsou jen základními střípky pro nezapomenutelnou dovolenou. Hotel je vhodný spíše pro páry, ale i rodiny s dětmi jsou zde vřele vítáni.

cena od:
46 310 CZK
Omán | Muscat
Shangri La´s Barr Al Jissah Al Husn

Nádherný pětihvězdičkový hotelový komplex prvotřídní kvality na pobřeží zálivu Al Jissah. Resort se nachází přímo na 600 m dlouhé písčité privátní pláži, kterou obklopují hory a tyrkysové moře. Shangri la Resort se skládá z tří pětihvězdičkových hotelů: Al Waha (Oáza), Al Bandar (Město) a Al Husn (Hrad). Al Husn je nejluxusnějším hotelem resortu a je určen pouze pro dospělé návštěvníky, kterým nabízí kombinaci luxusu, klidu a poznání.

cena od:
57 340 CZK
Omán | Pohoří Al Hajar
Alila Jabal Akhdar

Luxusní horský resort Alila Jabal Akhdar rozprostírající ve výšce dvou tisíc metrů nad mořem uprostřed nádherného pohoří Al Hajar nabízí svým hostům dechberoucí výhledy na vrcholky okolních hor a jedinečnou, klidnou atmosféru. Ať už se zde rozhodnete strávit celou dovolenou či jen její část navždy si zdejší prostředí budete pamatovat a rádi vzpomínat na západy či východy slunce z terasy vašeho pokoje nebo od okraje bazénu, jehož hladina plynule přechází v modré nebe a mizí v dáli.

cena od:
61 530 CZK