Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Zadejte parametry

Datum odletu
Destinace

Nic nevybráno

Cena za dospělého

Výsledky hledání

Celkem nalezeno 35 hotelů odpovídající požadovaným parametrům.

Maledivy | Severní Male Atol
Bandos Island Resort & Spa

Čtyřhvězdičkový hotel Bandos Island, obklopený tropickou vegetací, se nachází na romantickém ostrově Bandos. Hotel si zakládá na klidné a plně relaxační atmosféře, kterou si můžete vychutnat na zlatavých písčitých plážích či v hotelových zahradách.

cena od:
44 790 CZK
Maledivy | Baa Atol
Royal Island Resort & Spa

Oblíbený resort nacházející se na jedinečném atolu Baa v srdci Indického oceánu uchvátí nádhernou tropickou vegetací, příjemným ubytováním a jedinečným prostředím. Royal Island Resort & Spa patří do hotelové sítě Villa hotels, která je velice populární mezi českými klienty.

cena od:
45 060 CZK
Maledivy | Raa Atol
Adaaran Meedhupparu Resort

Objevte nedotčené útesy, atoly a úchvatný mořský svět v okolí jediného resortu na atolu Raa. Adaaran Meedhupparu s nádhernou písčitou pláží nabízí jedinečné ubytování a luxus všem svým návštěvníkům, kteří odsud odjíždí s nezapomenutelnými zážitky, které vydrží po celý život.

cena od:
48 240 CZK
Maledivy | Lhavyiani Atol
Kuredu Island Resort & Spa

Luxusní čtyřhvězdičkový Kuredu Island Resort & Spa se nachází na atolu Lhaviyani, který je známý pro svůj úžasný podmořský svět. Na ostrově se také nachází tři kilometry dlouhá pláž s bílým pískem. Exotické maledivské propojené bungalovy, plážové vily a vodní vily dokreslují prostředí tropického ráje.

cena od:
49 460 CZK
Maledivy | Jižní Male Atol
Adaaran Club Rannalhi

Oblíbený čtyřhvězdičkový resort pyšnící se exkluzivní polohou na špičce Jižního Male Atolu se snadným přístupem do hlavního města celých Malediv, do Male. Jeho poloha doslova vybízí k prozkoumávání přilehlých pláží ostatních ostrovů a poskytuje vynikajícím podmínky pro potápění. Vychutnejte si pohodovou atmosféru přes den a rušný noční život v noci v Adaaran Club Rannalhi.

cena od:
52 160 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Adaaran Select Hudhuranfushi

Na ostrově Hudhuranfushi, který znamená „Ostrov bílého zlata“ a je zároveň jedním z největších maledivských ostrovů, se nachází Adaaran Select Hudhuranfushi. Břehy ostrova omývá azurově modrý Indický oceán a na plážích leží jemný bílý písek. Tento resort je ideální jak pro milovníky relaxace, tak pro příznivce aktivnější dovolené, kteří mohou objevovat nádhernou podmořskou vegetaci nebo vyzkoušet řadu vodních sportů. Ostrov je jedním z nejlepších míst na Maledivách pro milovníky surfingu a je příznivci tohoto sportu hojně navštěvován.

cena od:
55 010 CZK
Maledivy | Ari Atol
Kuramathi Island Resort

Jeden z nejlepších rodinných resortů na Maledivách se skrývá severně od atolu Ari, na malém atolu Rasdhoo. Nádherné pláže, tyrkysové moře a nebývalá velikost tohoto maledivského resortu zaujme na první pohled, hned na ten druhý to bude vynikající zázemí pro nejmenší návštěvníky a cestovatele. Kuramathi Island Resort je opravdovým pokladem pro každou rodinu, ať už s jedním či více ratolestmi.

cena od:
58 530 CZK
Maledivy | Faafu Atol
Filitheyo Island Resort

Jediný resort na kouzelném atolu Faafu, který je pokryt bujnou tropickou vegetací a pod hladinou tyrkysového oceánu ho obklopuje korálový útes. Filitheyo Island Resort svým hostům nabízí nedotknutou přírodní krásu Malediv a je opravdovou oázou klidu a odpočinku.

cena od:
60 740 CZK
Maledivy | Noonu Atol
The Sun Siyam Iru Fushi

Luxusní resort jako žádný jiný. Ponořte nohy do teplých vod Indického oceánu a užijte si odpoledne relaxací na pláži s bílým pískem. Resort The Sun Siyam Iru Fushi patří mezi nejoblíbenější a dle mnoha nezávislých anket mezi nejlepší luxusní resorty na celých Maledivách, proto se nechte zlákat luxusem a pohodlím, který nabízí a zažijte nezapomenutelnou dovolenou snů.

cena od:
62 530 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa

Pětihvězdičkový resort Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa je jedním z nejžádanějších a nejluxusnějších míst na Maledivách. Perfektní servis, rozmanité služby, přátelský a vysoce profesionální personál umožňuje každému návštěvníkovi si užít dovolenou naplno a zapomenout na každodenní starosti. .

cena od:
63 010 CZK
Maledivy | Lhavyiani Atol
Komandoo Island Resort

Okouzlující, maličký resort určený pouze dospělým návštěvníkům nadchne všechny co hledají romantický únik od moderního světa. Komandoo Island Resort je dokonalým místem pro novomanžele a zamilované páry.

cena od:
63 190 CZK
Maledivy | Lhavyiani Atol
Cocoon Maldives Resort

Nádherný resort Cocoon Maldives Resort je jedinečným místem pro strávení dokonalé a stylové dovolené na atolu Lhavyiani. Průzračné vody Indického oceánu bohatého na podmořský život, pláže s běloskvoucím pískem, vybraná gastronomie, ale hlavně klid a nezapomenutelné zážitky ve skutečném ráji na Zemi.

cena od:
65 860 CZK
Maledivy | Lhavyiani Atol
Palm Beach Island Resort & Spa

Nekonečná pláž s bělostným pískem ohraničená z jedné strany palmovým hájem a z druhé tyrkysovými vodami Indického oceánu, se line kolem celého ostrova, kde se nachází resort, který je spojením italské pohostinnosti a maledivské pohody. Palm Beach Island Resort & Spa si zamilují jak páry, tak velké rodiny s dětmi.

cena od:
67 810 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Grand Park Kodhipparu

Vychutnejte si skutečný ráj na Zemi v jednom z nejlepších resortů na Maledivách s jeho nádhernou písčitou pláží obklopující celý privátní ostrov, pestrobarevným podvodním světem jen pár kroků od luxusního ubytování v soukromé vile a delikátní kulinářské zážitky v jedné z tématických restaurací.

cena od:
69 180 CZK
Maledivy | Jižní Male Atol
Olhuveli Beach & Spa Maldives

Luxusní vily tyčící se nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu, pláže s bělostným pískem vedoucí k dechberoucím výhledům a tradiční architektura s moderními prvky. Malý kousek ráje, kde život utíká pomalu a každý zapomíná na okolní svět. To je jedinečný resort Olhuveli Beach & Spa Maldives.

cena od:
70 380 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Angsana Ihuru

Utečte do ráje a očekávejte neočekávané v 5* resortu Angsana na ostrově Ihuru na severním Malé atolu. V národním maledivském jazyce znamená název resortu Ihuru „prastaré palmy,“ které celému resortu výsostně vévodí. Oddechněte si na chvíli od civilizace a zakuste život na neobydleném ostrově, jenž je obklopen jedním z nejlépe zachovalých korálových útesů a skýtá neskutečné výhledy na míle a míle tyrkysově modrých vod a na bělostné pláže lemující celý obvod ostrova. Probuďte v sobě svou romantickou duši, protože kouzlo romantiky je na tomto místě, jež je neuvěřitelně malebné a oplývá soukromím, všudypřítomné. Tento ekologicky zaměřený resort, které se rozprostírá na maličkém ostrůvku o velikosti cca 200 m x 160 m.

cena od:
71 170 CZK
Maledivy | Dhaalu Atol
Angsana Velavaru

Představte si ostrov vzdálený tisíce mil vynořující se z kobaltově modré vody s palmami, bílými plážemi a malebnou křišťálově čistou tyrkysovou lagunou třpytící se v tropickém slunci. Představte si teplý mořský vánek, ty nejpestrobarevnější ryby, které skotačí v překrásných korálových zahradách a romantický piknik na pláži. „Velavaru“ znamená v místním maledivském jazyce „želví ostrov“ a tento ostrov je, pokud se turismu týče, považován za stále neobjevenou a turismem nepolíbenou oblast. Mnoho z jeho potápěčských lokalit, útesů a ostrovů jsou doslova nedotčené a rozhodně stojí za prozkoumání.

cena od:
75 320 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Oblu Select Sangeli

Na severozápadním cípu atolu Male se nachází malebný ostrov Sangeli, který se stal domovem nádherného čtyřhvězdičkového deluxe resortu Oblu Select at Sangeli, který patří do populární hotelové sítě Atmosphere Hotels & Resorts. Oblu Select at Sangeli je ideálním místem pro náročné cestovatele, kteří milují šnorchlování a klid na pohádkových plážích Malediv.

cena od:
78 500 CZK
Maledivy | Baa Atol
Kihaa Maldives

Příjemný resort s pohodovou a neformální atmosférou, který dá spočinout unavené duši a tělu. Bohatý podmořský život, slunce odrážející se od tyrkysové hladiny Indického oceánu, pláže s běloskvoucím pískem a všudypřítomné pozitivní vibrace. Dokonalé místo pro nezapomenutelnou dovolenou na Maledivách.

cena od:
84 020 CZK
Maledivy | Severní Male Atol
Baros Maldives

Jedná se o velmi luxusní resort s vynikající polohou nedaleko letiště v Malé. Maličký resort, který obejdete za několik minut, je oázou pro páry hledající klid a maximální pohodlí. Velmi často je využíván na krátké odpočinkové pobyty (3-5nocí) a to zejména díky výborné poloze blízko letiště. Na letišti jste za cca 20-25 minut.

cena od:
85 790 CZK
Maledivy | Ari Atol
Diamonds Thudufushi

Na západním cípu atolu Ari se nachází příjemný čtyřhvězdičkový resort Diamonds Thudufushi, který láká své hosty na nezapomenutelnou dovolenou v pozemském ráji. Elegantní plážové bungalovy, luxusní vodní vily, program all inclusive a špičkové wellness centrum jsou jen střípky toho co tento resort nabízí.

cena od:
87 790 CZK
Maledivy | Ari Atol
Diamonds Athuruga

Elegantní plážové bungalovy, prostorné apartmány a nádherné vodní vily zračící se na tyrkysové hladině Indického oceánu vítají při příjezdu své hosty. Luxusní tropický ráj pouhých 25 minut letu od mezinárodního letiště v Malé je dokonalým únikem od všednosti běžných dnů.

cena od:
87 790 CZK
Maledivy | Dhaalu Atol
Sun Aqua Vilu Reef

Z hlubin Indického oceánu vystupuje ostrůvek Meedhufushi, kde se na překrásné pláži s bělostným pískem nachází jeden z nejluxusnějších resortů Malediv. Sun Aqua Vilu Reef své hosty hýčká od prvního do posledního okamžiku pobytu. Resort je ideální volbou pro ty, kteří milují luxusní prostředí a chtějí si užít ničím nerušenou dovolenou na pohádkovém ostrově.

cena od:
89 660 CZK
Maledivy | Ari Atol
Centara Grand Island Resort & Spa

Obklopen modrými vodami oceánu na atolu Ari se nachází jeden z nejlepších resortů Malediv, Centara Grand Island Resort & Spa. Ostrov je protkán charakteristickými dřevěnými chodníčky, budovami vystavěnými v koloniálním stylu, které nabízí dokonalé ubytování i pro ty nejnáročnější návštěvníky a nádhernou pláží s bílým pískem, z niž si nejlépe užijete uklidňující pohledy na třpytivou hladinu laguny.

cena od:
92 080 CZK
Maledivy | Lhavyiani Atol
Kanuhura

Luxus v čistě přírodní eleganci. Čas je jen váš. Čarovná příroda. Ryzí okouzlení. Každá chvilka v tomto privátním nespoutaném ráji je naplněna rozkoší. Na tomto místě neskutečné krásy se elegance a luxus harmonicky snoubí s úchvatnou přírodou maledivských ostrovů. Ostrov Kanuhura, vzácný drahokam, se nachází v srdci jednoho z nejpůsobivějších maledivských atolů – atolu Lhaviyani – a je považován za jeden z nejikoničtějších plážových resortů v celém Indickém oceánu. Nadčasový resort Kanuhura byl navržen v naprosté harmonii se svým tropickým prostředím a nabízí to nejdokonalejší pětihvězdičkové ubytování.

cena od:
93 770 CZK
Maledivy | Lhavyiani Atol
Atmosphere Kanifushi

Jeden z nejlepších a nejoblíbenějších all inclusive resortů na Maledivách nacházející se na idylickém ostrově s bělostnou pláží omývanou tyrkysovými vodami oceánu. Atraktivní pětihvězdičkový resort Atmosphere Kanifushi je skutečným pokladem mezi resorty na atolu Lhaviyani a dokonalým místem pro nezapomenutelnou dovolenou.

cena od:
97 420 CZK
Maledivy | Jižní Male Atol
Adaaran Prestige Vadoo

Nádherný, luxusní resort vystavený v japonském stylu působí, že v něm čas neexistuje, jen šumění vln Indického oceánu narážející na břehy ostrova s jemným, bílým pískem. Nejednou ocenění resort Adaaran Prestige Vadoo jako je jeden z nejlepších resortů na Maledivách nadchne i ty nejnáročnější klienty, kterým dá spočinout od stresu každodenního života a umožní si vychutnat skutečný ráj na Zemi plnými doušky.

cena od:
114 920 CZK
Maledivy | Ari Atol
Lily Beach Resort & Spa

Překrásný resort Lily Beach Resort & Spa nacházející na ostrůvku Huvahendhoo je se svou zelení, bělostným pískem, tyrkysovým oceánem a platinum all inclusive programem skutečným rájem na Zemi. Návštěvníci do prvního okamžiku zapomenou na starosti všedních dní a ještě dlouho po návratu zpět budou na svůj pobyt vzpomínat.

cena od:
119 390 CZK
Maledivy | Baa Atol
Dusit Thani

Luxusní resort známého hotelového řetězce Dusit Thani. Tento svatostánek ukrytý v přírodě mísí vřelou thajskou pohostinnost s okouzlujícím prostředím Malediv. Resort, který je obklopen bílými písčitými plážemi, tyrkysově modrou lagunou a pestrobarevným mořským útesem s honosnými vilami, se nachází na ostrově Mudhdhoo v blízkosti biosférické rezervace UNESCO Hanifaru Huraa, jež je proslulým domovem mant a žraloků.

cena od:
122 050 CZK
Maledivy | Haa Alifu Atol
Hideaway Beach Resort & Spa Maldives

Exkluzivní tropický resort nacházející se na panenském ostrově Dhonakuli v severní části atolu Haa Alifu nabízí výjimečné ubytování v tropických zahradách či ve vilách nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu, které jsou dokonalým útočištěm při útěku před zraky okolního světa.

cena od:
123 730 CZK
Maledivy | Ari Atol
Constance Moofushi Resort

Nádherný all inclusive resort Constance Moofushi patřící do stejnojmenné sítě luxusních hotelů Constance je ideální místem pro návštěvníky, kteří hledají klid, služby na vysoké úrovni a atmosféru klidného, rodinného resortu. Kvalitní gastronomie, bělostné pláže a tyrkysové moře v kontrastu s modrou oblohou zanechají nesmazatelnou stopu v paměti každého návštěvníka.

cena od:
131 930 CZK
Maledivy | Haa Alifu Atol
JA Manafaru

Resort, který je považován za jeden z nejlepších a nejkrásnějších na celých Maledivách. Nádherné pláže s běloskvoucím pískem resortu JA Manafaru omývají křišťálově čisté vody Indického oceánu bohatého na podmořský život, který láká své návštěvníky k prozkoumání. K tomu unikátní koncept luxusního ubytování, kdy každá vila má privátní bazén, jedinečný servis a služby na nejvyšší možné úrovni dělají z pobytu unikátní zážitek i při opakovaném pobytu. Vydejte se na dovolenou do skutečného ráje a užívejte nezapomenutelné momenty plnými doušku v jednom z nejkvalitnějších resortů, jenž Maledivy nabízí.

cena od:
156 950 CZK
Maledivy | Addu Atol
Shangri-La's Villingili Resort & Spa

Dokonalý resort Shangri-La´s Villingili Resort & Spa je definicí luxusu, místem, kde jsou všechny zážitky přizpůsobeny vášním návštěvníků, kteří se mohou strávit svůj únik za hranice reality v jedné ze soukromých vil nacházejících se nad vrcholy smaragdově zelené džungle nebo na tyrkysovém pobřeží omývaném Indickým oceánem. Luxusní prostory skýtají ideální útočiště pro zamilované páry, ale i celé rodiny. Shangri-La´s Villingili Resort & Spa je resortem, odkud se již nebudete chtít vrátit a navždy na pobyt zde budete s láskou vzpomínat.

cena od:
168 680 CZK
Maledivy | Ari Atol
Constance Halaveli Resort

Jedinečný resort Constance Halaveli najdeme na pohádkovém tropickém ostrově, který se vznáší v Indickém oceánu ve tvaru tradiční maledivské lodi dhoni. Zelené listoví palem ostře kontrastuje s bílým pískem a modří okolní vody a vytváří tak místo, kde jako by se zastavil čas.

cena od:
172 570 CZK
Maledivy | Baa Atol
Amilla Fushi

Ústředním tématem tohoto luxusního intimního nadčasového resortu Amilla Fushi, jehož název v překladu znamená „můj ostrovní domov“, je životní styl. Nachází se v biosférické rezervaci UNESCO na atolu Baa, který je jedním z 26 přírodních atolů situovaných v Indickém oceánu. V resortu Amilla Fushi je čas posunutý o dvě hodiny dopředu před časem v hlavním městě Malé – a tak i když si trochu přispíte, žádné sluneční paprsky nezmeškáte!

cena od:
210 470 CZK
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.