Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Zadejte parametry

Datum odletu
Destinace

Nic nevybráno

Cena za dospělého

Výsledky hledání

Celkem nalezeno 9 hotelů odpovídající požadovaným parametrům.

Indonésie | Bali
Bali Garden Beach Resort

Pláž Kuta je jednou z nejvyhledávanějších destinací v celé Indonésie a tříhvězdičkový hotel Bali Garden Beach Resort je tak velice populární především díky své poloze na této slavné pláži. Kromě své jedinečné polohy zaujme i svou tradiční pohostinností.

cena od:
31 130 CZK
Indonésie | Bali
Grand Balisani Suites

V tropické zahradě s výhledem na zlatavou pláž jihozápadního pobřeží ostrova Bali se nachází příjemný čtyřhvězdičkový resort Grand Balisani Suites, který je ideálním výchozím bodem pro bližší poznávání ostrova a místní kultury.

cena od:
31 410 CZK
Indonésie | Yogyakarta
The Phoenix Hotel Yogyakarta

Hotel Phoenix Yogyakarta je jedním z nejproslulejších luxusních hotelů v oblasti Malioboro, neboť byl postaven již v roce 1918. Hotel se tak může pyšnit elegantním vzhledem a oblíbeností již po téměř sto let. Hotelové pokoje spojující evropskou a asijskou tradici, hotelové restaurace, vinný bar, lázně či perfektní konferenční vybavení svědčí o všestrannosti hotelu, který plně uspokojí všechny návštěvníky.

cena od:
32 500 CZK
Indonésie | Bali
Legian Beach Hotel

V balijském jazyce znamená „legian“ potěšení smyslů. Přesně takový pocit budete mít z pobytu v tomto příjemném čtyřhvězdičkovém hotelu, který je známý svým přátelským personálem, krásnou polohou přímo na pláži, rozmanitými službami a možnostmi trávení volného času. Hotel je inspirován tradiční balijskou, ale i indonéskou architekturou. Hotel nabízí ubytování v krásných chatkách rozesetých v tropické zahradě mezi kokosovými palmami či normálních pokojích. Každý tak najde to, co mu vyhovuje.

cena od:
34 870 CZK
Indonésie | Bali
Hard Rock Hotel Bali

Velice originální čtyřhvězdičkový hotel, který je jedním z nejlepších deluxe hotelů v oblasti. Nachází se na území o rozloze 3 hektarů u slavné pláže Kuta. Hotel Hard Rock Bali vyhrál cenu za svou originalitu, pohostinnost a skvělé vybavení mezinárodního standardu. Resort má pro své hosty připraveny takové perličky jako bar s pódiem a živými show každý večer, nahrávací studio, hotelové rádio či stylově dekorované pokoje s obrazy slavných osobností. Resort na své hosty dýchne svou hravou avšak elegantní atmosférou.

cena od:
34 960 CZK
Indonésie | Bali
Melia Bali

Resort Melia Bali Villas & Spa Resort je synonymem exotického luxusu a komfortu. Procházet se můžete nádhernou tropickou zahradou s lotosovými jezírky a sochami místních bohů či jen tak relaxovat na písčité pláži Nusa Dua. Pokud toužíte po harmonické dovolené v krásném prostředí, pak je tento resort tou pravou volbou.

cena od:
37 750 CZK
Indonésie | Lombok
Sheraton Senggigi

Přímo na ikonické pláži Senggigi na ostrově Lombok se nachází malý ráj na Zemi, luxusní resort Sheraton Senggigi. Pětihvězdičkový hotel, který nabízí dokonalý útěk za nekonečnou zábavou, nezapomenutelným dobrodružstvím a příjemnou atmosférou.

cena od:
37 960 CZK
Indonésie | Bali
Bali Tropic Resort & Spa

V nádherné tropické zahradě se přímo u jedné z nejkrásnějších a nejluxusnějších pláží na Bali, v oblasti Nusa Dua nachází hotel Bali Tropic Resort & Spa. Příjemný čtyřhvězdičkový resort s pohostinnou atmosférou a tradiční balijskou architekturou.

cena od:
44 270 CZK
Indonésie | Bali
Sol Beach House Benoa

Uprostřed tropických zahrad se nachází elegantní pětihvězdičkový resort Sol Beach House Benoa inspirovaný tradiční balijskou architekturou. Nádherná privátní pláž, kvalitní služby a vybraná gastronomie nadchne každého hosta a udělá z pobytu nezapomenutelný zážitek na celý život.

cena od:
45 420 CZK
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.