Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Zadejte parametry

Datum odletu
Destinace

Nic nevybráno

Cena za dospělého

Výsledky hledání

Celkem nalezeno 24 hotelů odpovídající požadovaným parametrům.

Spojené arabské emiráty | Ras Al Khaimah
Double Tree by Hilton Resort & Spa Marjan Island

Elegantní a luxusní, takový je resort Double Tree by Hilton umístěný v atraktivní lokalitě Marjan Island. Hosty si získá svým příjemným prostředím, prostornými pokoji, chutnou kuchyní a hezkou pláží, i proto patří mezi jedny z nejoblíbenějších resortů ve Spojených arabských emirátech.

cena od:
18 840 CZK
Spojené arabské emiráty | Ras Al Khaimah
Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort

Jedinečný pětihvězdičkový hotel vystavěný ve stylu arabské pevnosti a pohádek tisíce a jedné noci se nachází přímo u golfového hřiště a u jedné z nejúžasnějších pláží Spojených arabských emirátů, jejíž krása je navíc korunována přírodní lagunou.

cena od:
19 710 CZK
Spojené arabské emiráty | Ras Al Khaimah
Bin Majid Beach Hotel

Jeden z luxusních hotelů v Ras Al Khaimah okouzluje svou polohou. Rozprostírá se na kopci s výhledem na 800 metrů dlouhou písčitou pláž. Ačkoliv je od města Ras Al Khaimahu vzdálen pouhé dvě minuty jízdy, sám si zachoval klidnou atmosféru.

cena od:
20 200 CZK
Spojené arabské emiráty | Ras Al Khaimah
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa

Krásný pětihvězdičkový resort je perfektní pro návštěvníky vyhledávající odpočinek a přijíždí za dovolenou plnou relaxace. Příjemně barevné vilky lemují kouzelnou privátní pláž arabského zálivu. Vychutnejte si nádherný západ slunce nad zálivem nebo přijďte vyzkoušet některou z mnoha lázeňských procedur, které hotel nabízí.

cena od:
20 690 CZK
Spojené arabské emiráty | Fujairah
Le Méridien Al Aqah Beach Resort

Jeden z nejlepších hotelů v emirátu Fujairah. Le Méridien Al Aqah Beach Resort leží na soukromé pláži mezi pohořím Hajar a vodami oceánu. Návštěvníci hotelu si užijí prvotřídní služby, přátelský personál a tradiční atmosféru blízkého východu.

cena od:
21 510 CZK
Spojené arabské emiráty | Ajman
Ajman Hotel

Luxusní Ajman Hotel nacházející se ve stejnojmenném emirátu je díky výborné poloze přímo na břehu moře u krásné písčité pláži a především díky vysokému standardu poskytovaných služeb jedním z nejoblíbenějších hotelů ve Spojených arabských emirátech.

cena od:
21 670 CZK
Spojené arabské emiráty | Fujairah
Fujairah Rotana Resort & Spa

Fujairah Rotana zajišťuje svým hostům, aby se v přátelské a uvolněné atmosféře cítili jako v ráji. Relaxovat lze uprostřed nádherných zahrad, na bílých písečných plážích, vodopádů či u chladivých bazénů. Hotel je zasazen v kouzelné krajině mezi pohořím Hajar a Indickým oceánem.

cena od:
22 270 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - centrum
Rove Downtown Dubai

Celosvětová síť hotelů Rove je mezi cestovateli známá pro inspirativní přístup s důrazem na pohodlnou dostupnost, služby na vysoké úrovni a čistý design svých hotelů. Veškeré klady tohoto řetězce objevíte i v hotelu Rove Downtown Dubai, který své hosty zaujme polohou a pokoji s výhledem na Burj Khalifa.

cena od:
22 430 CZK
Spojené arabské emiráty | Abu Dhabi
Beach Rotana Abu Dhabi

Luxusní Beach Rotana Hotel & Tower je místem, kde se mísí vyhlášená arabská pohostinnost se soudobým luxusem. Z budovy hotelu vede exklusivní průchod do největšího obchodního centra ve městě, ve kterém se na ploše více než 90 000 m2 nachází obchody, restaurace nebo multikino.

cena od:
22 670 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
JA Ocean View Hotel

Stylový městský hotel vhodný pro páry i rodiny s dětmi patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější hotely v Dubaji. JA Ocean View Hotel je ideálním místem pro kvalitně strávený čas ve Spojených arabských emirátech.

cena od:
24 680 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Sheraton Jumeirah Beach Resort

Sheraton Jumeirah je krásný resort přímo na bílé písčité pláži Jumeirah, je obklopen palmovou zahradou s více než 200 palmami. Hotel vyniká skvělými službami, příjemným personálem i rozmanitými stravovacími možnostmi. Díky své strategické poloze je perfektním místem pro relaxaci i aktivně strávený čas.

cena od:
25 000 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Sofitel The Palm Dubai

Resort Sofitel je exkluzivním útočištěm i pro náročné hosty. Nadchne svými přepychovými interiéry, atmosférou a atraktivním prostředím pro spokojenou dovolenou v Dubaji. Jedná se o moderní resort, který připomíná svým stylem a vybavením Polynésii a atmosféru pravé exotiky.

cena od:
27 920 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
JA Beach Hotel

Pětihvězdičkový hotel JA Hotel se nachází poblíž ostrova Palm Jebel Ali. Samotný hotel leží u pláže a je vhodný pro klienty, kteří přijíždějí strávit pohodovou dovolenou do Dubaje, včetně rodin s dětmi. Poblíž se nachází také 9ti jamkové mistrovské golfové hřiště par 36. Hotel je jedním z kvalitních ubytovacích zařízení v oblasti pláže Jumeirah a poskytuje zázemí, se kterým budou spokojeni i nároční hosté.

cena od:
29 360 CZK
Spojené arabské emiráty | Abu Dhabi
The Ritz Carlton Abu Dhabi Grand Canal

Exkluzivní resort inspirovaný italskou renesanční architekturou, který se nachází přímo v srdci Abu Dhabi. Tak lze charakterizovat výjimečný The Ritz Carlton. Pětihvězdičkový hotel ve tvaru půlměsíce, k němuž patří soukromá pláž, je obklopen nádhernými zahradami. Překvapí svou odlišností od ostatních resortů v oblasti – architekti hotelu se nechali inspirovat benátskými vlivy a vytvořili elegantní stavbu, ve které je věnována pozornost každému detailu.

cena od:
32 100 CZK
Spojené arabské emiráty | Abu Dhabi
St. Regis Saadiyat Island Resort

Atraktivní hotel ležící na oblíbeném Saadiyat Islandu všechny nadchne svou atmosférou a moderním designem. Luxusní hotel nabízí nadstandardní služby pro náročné klienty a také kvalitní zázemí pro rodiny s dětmi. Součástí resortu je golfové hřiště, za jehož návrhem stojí známý Gary Player. Relaxovat můžete na krásné písčité pláži, která se nachází přímo u hotelu.

cena od:
32 750 CZK
Spojené arabské emiráty | Ajman
The Oberoi Beach Hotel, Al Zorah

Al Zorah je unikátní, luxusní destinací v emirátu Ajman. Jeho dlouhé pláže s bílým pískem, azurovými lagunami a svěžími mangrovníky poskytují jedinečně jiný zážitek z pobytu ve Spojených arabských emirátech. The Oberoi Al Zorah je uhnízděný uprostřed chráněných lesů, které se pyšní výjimečnou biodiverzitou a jsou domovem téměř šedesáti druhů ptáků. Jedná se o dokonalé splynutí luxusu a přírody.

cena od:
33 380 CZK
Spojené arabské emiráty | Abu Dhabi
Park Hyatt Abu Dhabi and Villas

Hotel Park Hyatt Abu Dhabi je exkluzivním útočištěm pro náročné cestovatele. Ať už cestujete do Arabských Emirátů služebně či zde trávíte dovolenou, nechte se okouzlit zajímavým prostředím, do kterého je hotel zasazen. Resort se nachází přímo u krásné bílé písečné pláže, příznivce golfu určitě zaujme vyhlášený Saadiyat Beach Golf Club nacházející se nedaleko hotelu.

cena od:
33 490 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Nikki Beach Resort & Spa

Nikki Beach Resort & Spa nabízí v rámci Dubaje jedinečný zážitek z plážového konceptu v minimalistickém, moderním stylu s důrazem na kombinaci přírodních barev a světla. Pro hosty i návštěvníky plážového klubu je k dispozici nezapomenutelný výhled na širé moře s celou Dubají za zády. Dokonalý zážitek pro všechny, kteří hledají exkluzivní místo pro svojí dovolenou.

cena od:
36 880 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Jumeirah Mina A Salam

Nádherný hotel Mina A’ Salam je součástí jedinečného komplexu Madinat Jumeirah. Celý komplex tvoří ještě hotel Al Qasr, luxusní vily Malakiya, bungalovy Dar Al Masyaf, lázeňské centrum Six Sences, Health Club The Quay a Madinat konferenční hala. Celý resort je propojen vodními kanály, po kterých se dá pohodlně přepravit na lodičkách.

cena od:
36 930 CZK
Spojené arabské emiráty | Ras Al Khaimah
Waldorf Astoria Ras Al Khaimah

Ponořte se do romantického prostředí okouzlujícího hotelu Waldorf Astoria, který je perfektním místem pro dokonalou dovolenou v emirátu Ras Al Khaimah. Hotel se řadí mezi nejlepší a nejoblíbenější hotely nejen v emirátu Ras Al Khaimah, ale v celých Spojených arabských emirátech.

cena od:
36 950 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Rixos The Palm

Pětihvězdičkový luxusní hotelový komplex Rixos The Palm, jenž se nachází na cípu východního vlnolamu nejznámějšího dubajského ostrova Palm Jumeirah. Hotel, který je součástí jedné z nejprestižnějších evropských hotelových sítí Rixos, je se svou jedinečnou architekturou a všudypřítomným přepychem jedním z nejzářivějších klenotů osmého divu světa - uměle vytvořeného ostrova Palm Jumeirah.

cena od:
38 610 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
One & Only Royal Mirage

Stylový luxusní resort, který je výjimečný v každém směru. Nadchne svými exkluzivními interiéry, ubytováním v orientálním stylu a šarmem, který lze jen těžko napodobit. Vřele doporučujeme všem, kteří chtějí zažít atmosféru staré Arábie v kombinaci s luxusem. Resort se skládá ze tří částí – The Palace, Arabian Court a Residence & Spa.

cena od:
39 920 CZK
Spojené arabské emiráty | Abu Dhabi
Emirates Palace

Jeden z největších luxusních hotelů světa. Hotel obklopují nádherné anglické zahrady, speciálně vytvořená soukromá pláž či přístav pro jachty.V architektuře budovy se objevují tradiční arabské prvky: nad hotelovou halou se klene velká kopule o průměru 42 metrů a dalších 114 kopulí je rozmístěno nad zbývajícími částmi hotelu.

cena od:
45 040 CZK
Spojené arabské emiráty | Dubaj - Jumeirah
Atlantis The Palm

Luxusní, majestátní a unikátní pětihvězdičkový hotel Atlantis The Palm, který se nachází na cípu stejnojmenného uměle vytvořeného ostrova The Palm. Atlantis The Palm, který se skládá ze dvou křídel, kterým uprostřed spojujícího oblouku dominuje unikátní apartmán, se stal hned v okamžiku otevření ztělesněním luxusu bez kompromisů.

cena od:
68 320 CZK
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.