Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort

Jedinečný pětihvězdičkový hotel vystavěný ve stylu arabské pevnosti a pohádek tisíce a jedné noci se nachází přímo u golfového hřiště a u jedné z nejúžasnějších pláží Spojených arabských emirátů, jejíž krása je navíc korunována přírodní lagunou.

Obecný popis

Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort *****

Zábava

Vodní sporty (kajak, katamarán, windsurfing, laser sailing, body boarding, wake boarding vodní lyžování…), výuka potápění a půjčovna vybavení, plážové aktivity (beach volejbal, fotbal, petanque), dva osvětlené tenisové kurty, minigolf, dva bazény, jacuzzi, fitness centrum, masáže, sauna, výlety a exkurze (pouštní safari, do Abu Dhabi, za rybařením), 18jamkové golfové hřiště. V blízkosti se nachází také střelnice a jezdecký klub.

Stravování

Polopenze.

Pláž

1,5 kilometru dlouhá písčitá s přírodní lagunou.

Poloha

Hotel leží na mořském břehu v oblasti Ras Al Klaimah, asi 45 minut od mezinárodního letiště v Dubaji.

Vybavení

V hotelu se nachází pět specializovaných restaurací, kde mohou hosté ochutnat jak místní tak mezinárodní kuchyni (libanonskou, italskou, čínskou, indickou, dary moře, jídla na grilu) a kavárna, bar ve foyer hotelu, plážový bar a noční klub. K dispozici je také business centrum a tři moderně vybavené jednací místnosti, parkoviště s parkovací službou, několik obchodů, pokojová služba, čistírna, prádelna, salón krásy, pravidelná autobusová doprava do Dubaje a zpět, půjčovna aut nebo wi-fi internetový přístup.

Ubytování

Kromě hlavní budovy ve stylu arabské pevnosti, kde se nachází 83 pokojů a apartmá, leží v areálu hotelu ještě vily designované do vzhledu tradiční vesnice, ve kterých je možno najít dalších 183 pokojů s výhledem buď na moře, nebo do zahrady. Záměrem bylo v nich za pomoci vkusně zařízeného orientálního interiéru, vytvořit skutečně exotickou atmosféru. Dosahují plochy více než 50 m2 a jejich vybavení zahrnuje nastavitelnou klimatizaci, velký balkón, psací stůl, šatní skříň, sejf, širokoúhlou televizi a rozměrnou koupelnu s vanou, sprchou, telefonem a fénem. Pokoje v hlavní budově mají navíc oddělený obývací prostor, minibar, příjem satelitních kanálů, telefon s mezinárodní předvolbou a obrovskou terasu se stolem a židlemi.

Naše zkušenosti

Al Hamra Fort Hotel & Beach Resort kromě nabízí kromě služeb vysokého standardu stylové arabské prostředí, nádhernou pláž a možnost nepřeberného množství volnočasových aktivit.

Pro děti

Dětský klub Al Hamra, dětský bazén, služba hlídání dětí

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Resort Al Hamra Beach & Golf Resort má pro své hosty připraveno několik variant ubytování rozdělených do několika kategorií. Od základních pokojů s výhledem do zahrad resort nebo na třpytivé vody oceánu až po prostorné apartmány pro náročné hosty.

Guest Room (44 m2)

Základní typ ubytování v resortu Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort s vlastním balkonem s výhledem do zahrad resortu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, postelí velikosti King, Wi-Fi, TV/SAT, budíkem, trezorem, minibarem, žehličkou s žehlícím prknem a koupelnou s oddělenou vanou a sprchovým koutem.

Počasí tento měsíc
34 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
1 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.