Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Bin Majid Beach Hotel

Jeden z luxusních hotelů v Ras Al Khaimah okouzluje svou polohou. Rozprostírá se na kopci s výhledem na 800 metrů dlouhou písčitou pláž. Ačkoliv je od města Ras Al Khaimahu vzdálen pouhé dvě minuty jízdy, sám si zachoval klidnou atmosféru.

Obecný popis

Bin Majid Beach Hotel ****

Zábava

Jízda na velbloudu, výlety po okolí (do pouště), nákupy v moderních nákupních centrech, např. Waha Center, restaurace, bary, vodní sporty.

Stravování

Snídaně.

Pláž

800 metrů dlouhá soukromá písčitá pláž u hotelu.

Poloha

Nachází se na kopci s výhledem na nádhernou pláž v poklidné oblasti pouze dvě minuty od centra města Ras Al Khaimah a hodinu od mezinárodního letiště v Dubaji.

Vybavení

Restaurace servírující mezinárodní i orientální kuchyni, např. arabskou, hospůdky s živou hudbou, bary, např. Indian Bar s živou indickou hudbou či Paradise Disco servírující koktejly, Sport Bar s kulečníkem, kavárna, bazén, volejbalové hřiště, fitness centrum, směnárna, obchody, půjčovna aut, konferenční vybavení.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 133 nově zařízených a renovovaných pokojích a suitách. Každý pokoj je klimatizován a je vybaven minibarem, satelitní televizí, telefonem. Samozřejmostí je 24 hodinový servis.

Naše zkušenosti

Příjemný hotel v poklidné oblasti s výbornými službami.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, služba hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Bin Majid Beach Hotel má pro své hosty připraveno 136 komfortních a elegantně zařízených pokojů a apartmánů. Všechny jsou vybaveny v rámci nejvyšších mezinárodních standardů pro pohodlný zážitek z pobytu.

Standard Room (26 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Bin Majid Beach Hotel se nachází v prvním a druhém patře hotelu a nabízí výhled na město. Všechny pokoje jsou vybaveny postelí velikosti Queen nebo dvěma jednolůžky, klimatizací, Wi-Fi, TV/SAT, malou chladničkou, žehličkou s žehlícím prknem a koupelnou s vanou a vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
38 °C Extrémní teplo
29 °C Teplota vody
1 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.