Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Fujairah Rotana Resort & Spa

Fujairah Rotana zajišťuje svým hostům, aby se v přátelské a uvolněné atmosféře cítili jako v ráji. Relaxovat lze uprostřed nádherných zahrad, na bílých písečných plážích, vodopádů či u chladivých bazénů. Hotel je zasazen v kouzelné krajině mezi pohořím Hajar a Indickým oceánem.

Obecný popis

Fujairah Rotana Resort & Spa *****

Zábava

Vodní sporty - vodní lyžování, loď se skleněným dnem, šnorchlování, šlapadla, kajaky, windsurfing, rybaření, potápěčské kurzy, plážový volejbal, squash, tenis, stolní tenis a stolní fotbal.

Stravování

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze nebo all inclusive.

Pláž

Písčitá přímo před hotelem.

Poloha

Hotel se nachází 140 km od letiště v Dubaji, 45 km od letiště Fujairah, 49 km od města Fujairah a 15 km od vesnice Dibba

Vybavení

Restaurace a bary servírující mezinárodní i tradiční pokrmy a nápoje, privátní pláž se slunečníky, venkovní vyhřívaný bazén, masážní centrum,sauna, parní lázně, kadeřnictví, salón krásy, centrum vodních sportů, fitness centrum, 2 squashové kurty, 2 osvětlené tenisové kurty, stolní tenis a stolní fotbal, turistická kancelář (výlety do Mussandamu, pouštní safari apod.), obchod se suvenýry, směnárna, lékař (na vyžádání), parkoviště, půjčovna aut, business centrum, konferenční a banketové místnosti, shuttle autobus do města Fujairah a do Dubaje.

Ubytování

Všechny pokoje jsou elegantně zařízeny a jejich součástí je individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna s toaletou a sprchou, satelitní televize, vysokorychlostní internet, telefon, trezor, set na vaření kávy a čaje, minibar a balkón nebo terasa s výhledem na moře.

Naše zkušenosti

Luxusní hotel vhodný i pro rodiny s dětmi.

Pro děti

Dětský klub Flipper´s - zábavné centrum pro děti, dětská pečovatelka, venkovní prostory na hraní.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Fujairah Rotana Resort & Spa má pro své hosty připraveno 250 pokojů a apartmánů. Každý z pokojů či apartmánů je vybaven balkonem nebo terasou nabízející překrásné výhledy na oceán či do zahrad resortu.

Classic Room (38 m2)

Příjemné ubytování v hlavní budově s balkonem a výhledem na Indický oceán. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, trezorem, telefonem, setem pro přípravu kávy a čaje, minibarem, žehličkou s žehlícím prknem a koupelnou s župany a přezuvkami.

Počasí tento měsíc
38 °C Extrémní teplo
29 °C Teplota vody
1 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Fujairah Rotana Resort & Spa*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.