Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Rixos The Palm

Pětihvězdičkový luxusní hotelový komplex Rixos The Palm, jenž se nachází na cípu východního vlnolamu nejznámějšího dubajského ostrova Palm Jumeirah. Hotel, který je součástí jedné z nejprestižnějších evropských hotelových sítí Rixos, je se svou jedinečnou architekturou a všudypřítomným přepychem jedním z nejzářivějších klenotů osmého divu světa - uměle vytvořeného ostrova Palm Jumeirah.

Obecný popis

Rixos The Palm *****

Zábava

V hotelu se nacházejí dva bazény a sluneční terasy se stylovým posezením, lehátky a slunečníky. Je obklopen rozlehlou upravenou parkovou zelení, která se táhne až k jeho privátní písečné pláži. Hotel se vyznačuje dvěma budovami, které jsou propojeny atriem, zabírá plochu o velikosti 10 akrů a ze všech stran láká na své omračující výhledy. Hotel vyzařuje srdečnou domácí atmosféru a kombinuje moderní architekturu a prvky tradiční arabské i turecké kultury. Je vhodný pro náročnější klientelu vyhledávající luxus, špičkové služby, exkluzivitu a starostlivý přístup k hostům.

Stravování

Jediný ultra all inclusive resort na The Palm.

Poloha

Rixos The Palm leží 48 km od mezinárodního letiště v Dubaji, což představuje zhruba 40 minut jízdy. Od centra Dubaje je vzdálen 35 kilometrů.

Vybavení

Rixos The Palm svým hostům nabízí 259 pokojů, 2 bazény, několik restaurací a barů, privátní písčitou pláž, spa & wellness, širokou nabídku vodních sportů, posilovnu, studiové hodiny jako jsou jóga a step aerobic, tenisové kurty, badminton, basketbal, stolní tenis, konferenční místnosti a mnoho dalšího.

Ubytování

Hotel ukrývá celkem 259 prostorných a velice pohodlných pokojů včetně 28 prezidentských apartmá. Díky unikátní poloze hotelu vyhlížejí všechny pokoje na moře, a to buď směrem na legendární sedmihvězdičkový hotel ve tvaru plachetnice Burj Al Arab, anebo na mrakodrapy v Dubai Marina, vnitřní část palmového ostrova, anebo na nekonečný horizont. Jako základní typ ubytování nabízíme Deluxe Room, prostorné pokoje vybavené velkou manželskou postelí či dvěma samostatnými lůžky, balkonem s lehátky, klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem, satelitní TV, CD přehrávače a setem na přípravu kávy a čaje.

Pro děti

Pro děti ve věku od 4 do 12 let je k dispozici Rixy Club.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Resort Rixos The Palm má pro své hosty připraveno 231 elegantně zařízených pokojů a apartmánů s panoramatickými okny s výhledem na azurové vody Arabského zálivu, panorama města Dubaj nebo do nádherných zahrad obklopujících celý resort.

Deluxe Room (53 m2)

Základní typ ubytování v Rixos The Palm, který je oázou klidu na umělém ostrově The Palm. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, postelí velikosti King, TV/SAT, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, Wi-Fi a koupelnou z mramoru s oddělenou vanou a sprchovým koutem.

Premium Room (65 m2)

Prostorné Premium pokoje s balkonem se slunečníky, které nabízí jedinečné výhledy do okolí hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny příjemným prostorem s psacím stolem, klimatizací, postelí velikosti King, TV/SAT, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, Wi-Fi a koupelnou z mramoru s oddělenou vanou a sprchovým koutem.

Počasí tento měsíc
30 °C Slunečno
24 °C Teplota vody
8 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.