Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Nikki Beach Resort & Spa

Nikki Beach Resort & Spa nabízí v rámci Dubaje jedinečný zážitek z plážového konceptu v minimalistickém, moderním stylu s důrazem na kombinaci přírodních barev a světla. Pro hosty i návštěvníky plážového klubu je k dispozici nezapomenutelný výhled na širé moře s celou Dubají za zády. Dokonalý zážitek pro všechny, kteří hledají exkluzivní místo pro svojí dovolenou.

Obecný popis

Nikki Beach Resort & Spa *****

Zábava

Hotel nabízí široké možnosti vyžití. Od kvalitních restaurací, kde si vyberou i nejnáročnější gurmáni, přes jedinečné spa se širokou nabídkou procedur až po jedinečný plážový klub, kam se sjíždí Ti nejvýznamnější obyvatelé i návštěvníci Dubaje.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Nádherná písčitá pláž hned u hotelu.

Poloha

Hotel Nikki Beach Resort & Spa se nachází na Pearl Jumeira. Díky ideální poloze je odtud kousek na hlavní dominanty města, obchodní centra, ale i do bussiness čtvrti. Mezinárodní letiště je vzdáleno 14 km od hotelu.

Ubytování

Jako základní typ ubytování v Nikki Beach Resort & Spa nabízíme pokoje typu Covet, s nádherným výhledem na panoramata Dubaje. V základním vybavení pokoje o velikosti 55 metrů čtverečních naleznete klimatizaci, minibar, wi-fi, TV/SAT a set pro přípravu čaje a kávy. Prostorná koupelny jsou osazeny výrobky společnosti Malin and Goetz. Možnost ubytování v pokojích a suitách vyšších kategorií.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Stejně jako je jedinečný resort Nikki Beach Resort & Spa, tak stejně jedinečné je jeho ubytování. Nádherné, světlé, moderní pokoje, prostorné apartmány o více místnostech a několikaložnicové plážové vily. K tomu ničím nerušený výhled na vody Arabského zálivu nebo dechberoucí panorama Dubaje.

Covet Room (55 m2)

Nádherné, světlé pokoje s převládajícími bílými a světle modrými tóny barev působí uklidňujícím a elegantním dojmem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, interaktivní zábavním systémem, Wi-Fi, nastavitelnou intenzitou osvětlení, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, polštářovým menu a koupelnou s oddělenou vanou a sprchovým koutem a toaletními potřebami od Malin & Goetz.

Luux Room (81 m2)

Signature suity jsou koncipovány pro dokonalý komfort svých hostů, prostorný obývací pokoj a postel velikosti King. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, interaktivní zábavním systémem, Wi-Fi, nastavitelnou intenzitou osvětlení, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, polštářovým menu a koupelnou s oddělenou vanou a sprchovým koutem a toaletními potřebami od Malin & Goetz.

Počasí tento měsíc
36 °C Extrémní teplo
27 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Nikki Beach Resort & Spa*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.