Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Dubai Marine Beach Resort & Spa

Ráj luxusního bydlení, vybraných gastronomických zážitků, moderní architektury a širokých možností nákupů. To je jen zlomek toho co nabízí příjemný pětihvězdičkový hotel Dubai Marine Beach Resort & Spa, který bude dokonalým místem pro každého návštěvníka Dubaje.

Obecný popis

Dubai Marine Beach Resort & Spa *****

Zábava

Soukromá písčitá pláž, dva velké bazény, dětský bazén, tenisové kurty, hodiny spinningu a aerobiku, sauna, noční klub, výlety a exkurze pořádané hotelem nebo lázně nabízející řadu léčebných i uvolňujících procedur, které kombinují tradiční přístupy s těmi moderními.

Pláž

Soukromá písčitá přímo před hotelem.

Poloha

Hotel leží na začátku pláže Jumeirah, nedaleko od největších místních nákupních center, a je vzdálen jen deset minut cesty od středu města a pouhých patnáct minut od mezinárodního letiště.

Vybavení

Dubai Marine Beach Resort & Spa je pověstný především svým důrazem na vynikající stravu, což zjevně reprezentuje fakt, že v hotelu je možno nalézt celkem dvanáct různých restaurací a barů, které servírují italskou, thajskou, mexickou, libanonskou, arabskou, japonskou, kubánskou a francouzskou kuchyni či dary moře. Prostředí řady z nich dotváří stylová živá hudba. Dále v hotelu najdete business centrum, jednací sály a prostory pro konference či bankety, půjčovnu aut, směnárnu, prádelnu, čistírnu, obchody s plavkami, suvenýry a šperky, libanonského kadeřníka, čtyřiadvacetihodinovou pokojovou službu a v neposlední řadě i možnost zajištění dopravy z a na letiště a do obchodního centra.

Ubytování

Pro hosty je připraveno 33 v poklidné zahradě položených vil, které obsahují 196 pokojů a apartmá. Ty zaujmou svým prostorem, jakož i elegantním a moderním designem, a jsou vybaveny klimatizací, luxusní koupelnou, minibarem, sejfem a šatnou.

Naše zkušenosti

Tento hotel je správnou volbou nejen pro skutečné kulinářské labužníky, ale i pro všechny, kteří hledají luxusní ubytování a vynikající služby.

Pro děti

Dětský bazén, dětský koutek nebo služba hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Dubai Marine Beach Resort & Spa má pro své hosty připraveno ubytování rozdělené do několika kategorií. Od elegantně zařízených standardních pokojů, přes prostorné apartmány až po exkluzivní suity s privátní jacuzzi.

Standard Room (25 m2)

Základní typ ubytování v Dubai Marine Beach Resort & Spa. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, minibarem, psacím stolem, trezorem, telefonem, radiem a koupelnou se sprchovým koutem, vanou, vysoušečem vlasů, župany a toaletou.

Junior Suite (43 m2)

Prostorné apartmány s ložnicí a obývacím pokojem pro pohodlí svých hostů. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, minibarem, psacím stolem, trezorem, telefonem, radiem a koupelnou se sprchovým koutem, vanou, vysoušečem vlasů, župany a toaletou.

Počasí tento měsíc
36 °C Extrémní teplo
27 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.