Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Burj Al Arab

Unikátní hotel připomínající vzedmutou vodní plachtu se vypíná do výšky 321 m nad světoznámou pláž Jumeirah a dominuje tak celému dubajskému pobřeží. Tento jedinečný hotel byl ještě donedávna nejvyšším hotelem na světě. Stojí na uměle vytvořeném ostrůvku a s pevninou je spojen úzkou, lehce zakřivenou hrází. Pyšní se však i mnoha dalšími nej – nejlepší, nejexkluzivnější, nejhonosnější a nejdražší. Na interiéry byly použity ty nejluxusnější materiály – téměř všechno od zábradlí po kohoutky v koupelnách je pokryto zlatem a drahokamy!

Obecný popis

Burj Al Arab *******

Zábava

Venkovní i vnitřní bazény, lázně, sauny, parní lázně, vířivky, fitness centra, tenisové kurty, neomezený vstup do akvaparku Wild Wadi.

Stravování

Snídaně. Možnost stravování v místních restauracích.

Pláž

Písčitá pláž Jumeirah se rozkládá přímo před hotelem.

Poloha

Hotel se nachází na pláži Jumeirah, asi 30 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji.

Vybavení

Je zde například 160 m vysoké atrium se systémem vodotrysků a světel, recepce na každém podlaží s personálem připraveným splnit opravdu každé Vaše přání, několik restaurací (za všechny jmenujme například restauraci Al Muntaha ve výšce 200 m nad Perským zálivem, či Al Mahara s akváriem na milión litrů slané vody plném žraloků, korálových útesů a jiných mořských živočichů), bary, 2 velké bazény s výhledem na záliv, 2 bazény k potápění, 18 lázní, sauny, páry, jacuzzi, masáže, kinosály, kadeřnictví, salóny krásy, fitness centra či tenisové kurty. Hosté hotelu mají také neomezený vstup do blízkého aquaparku Wild Wadi.

Ubytování

V hotelu nejsou pokoje, pouze dvoupatrové apartmány s různým počtem ložnic o rozloze od 169 do 780 m2 (prezidentské apartmá). Jsou vybaveny tou nejmodernější technologií (42-palcová plazmová obrazovka, 93 kanálů, DVD, připojení k internetu, fax, tiskárna, kopírka; klimatizace, závěsy a osvětlení na dálkové ovládání; obrovská vířivka v koupelně). Všechny mají úchvatný výhled na oceán a hostům je zde k dispozici soukromý komorník, který Vás například obslouží u soukromé večeře přímo ve Vašem apartmá.

Naše zkušenosti

Jeden z nejlepších hotelů planety nevyžaduje žádný komentář.

Pro děti

Dětský klub.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Nejluxusnější hotel na planetě má pro své hosty připraveno 202 unikátních apartmánů v tradičním arabském stylu, které nadchnou a uspokojí ty nejnáročnější hosty. Za vše hovoří základní typ ubytování, který nabízí 170 metrů čtverečních, oddělenou ložnici a obývací pokoj s výhledem na oceán a služby komorníka. Pro nejnáročnější klienty je připravena královské apartmá s dvěma ložnicemi a dechberoucími 780 metry čtverečních prostoru.

Deluxe One Bedroom Suite (170 m2)

Základní typ ubytování v jedinečném hotelu Burj Al Arab. Prostorné apartmány s výhledem na Arabský záliv a oddělenou ložnicí a obývacím pokojem. O pohodlí hostů se stará 24 hodin denně komorník. Ve vybavení apartmánu zařízeného v arabském stylu hosté naleznou klimatizaci, postel velikosti King, Wi-Fi, dvě televize, polštářové menu, prostornou koupelnu s Jacuzzi a kosmetickými prostředky značky Hermes.

Panoramic Suite (225 - 315 m2)

Nádherné ubytování s jedinečným výhledem na Arabský záliv nebo panorama Dubaje a oddělenou ložnicí a obývacím pokojem. O pohodlí hostů se stará 24 hodin denně komorník. Ve vybavení apartmánu zařízeného v arabském stylu hosté naleznou klimatizaci, postel velikosti King, Wi-Fi, iMac, dvě televize, polštářové menu, prostornou koupelnu s Jacuzzi a kosmetickými prostředky značky Hermes.

Počasí tento měsíc
36 °C Extrémní teplo
27 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.