Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Atlantis The Palm

Luxusní, majestátní a unikátní pětihvězdičkový hotel Atlantis The Palm, který se nachází na cípu stejnojmenného uměle vytvořeného ostrova The Palm. Atlantis The Palm, který se skládá ze dvou křídel, kterým uprostřed spojujícího oblouku dominuje unikátní apartmán, se stal hned v okamžiku otevření ztělesněním luxusu bez kompromisů.

Obecný popis

Atlantis The Palm *****

Zábava

Vodní sporty, vodní park Adventure s atrakcemi, plavání s delfíny, tenis, lázně, bary/restaurace/diskotéky.

Stravování

Polopenze, za příplatek možnost plné penze. V termínu 19.12.2016 - 7.1.2017 jsou ceny uvedeny se snídaní.

Pláž

Vlastní bílá písečná pláž, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Poloha

Hotel se nachází na uměle vybudovaném ostrově The Palm a to na samotném vrcholku palmy, odkud je vzdálenost k pobřeží 5 km. Vzádlenost k mezinárodnímu letišti je 30 minut a 20 minut do centra.

Vybavení

V hotelu se nachází 2 venkovní bazény, ohromné aquarium Ambassador Lagoon přímo uvnitř hotelu, kasíno, noční klub, diskotéka, lázně, salón krásy, kadeřnictví, obchody, značkové butiky, 4 tenisové kurty a běžecká dráha. Hosté mohou navštívit více než 15 restaurací, z nichž ty nejluxusnější se nachází u stěn vodních nádrží. Hotel si velice zakládá na původu místních šefkuchařů, kteří dokaží splnit veškerá přání hostů. Navštivte například Nobu (japonská kuchyně), ale nezapomeňte si svůj stůl rezervovat včas, dále Ossiano (vynikající mořská kuchyně) či francouskou restauraci Rostang, ze které se neustále line vůně čerstvě upečeného pečiva.

Ubytování

V hotelu se nachází 1539 luxusních pokojů a suit, které jsou rozmístěny na 24 podlažích ve východní a západní věži. Všechny Deluxe a Atlantis pokoje se vyznačují překrásným výhledem nehledě na podlaží nebo věž. Pokoje jsou klimatizovány a jejich součástí je koupelna s toaletou, županem a fénem, dále plazmová satelitní televize, telefon, minibar, kávovar, trezor a žehlička s žehlicím prknem.

Naše zkušenosti

Velice luxusní hotel pro milovníky vodních sportů, zábavy a skvělých restaurací.

Pro děti

Dětský klub Atlantis, Rush Club, The Zone, dětský bazén, na vyžádání služba hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Atlantis The Palm má pro své hosty připraveny jedny z nejelegantnějších pokojů v Dubaji, které jsou koncipovány pro absolutní komfort a luxus pro své hosty, kteří si mohou vychutnat dechberoucí výhledy na Arabský záliv nebo ikonický ostrov The Palm. Většinu pokojů lze propojit čili se jedná o jeden z nejvíce přátelských resortů pro rodiny s dětmi.

Ocean Deluxe Room (46 m2)

Základní typ ubytování v resortu Atlantis The Palm s jedinečným výhledem na Arabské moře. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, minibarem, Wi-Fi, postelí velikostí King, trezorem a setem pro přípravu kávy a čaje. Elegantní koupelny mají k dispozici vanu a oddělený sprchový kout.

Terrace Suite (94 m2)

Jednoložnicové apartmány s prostornou terasou, která nabízí jedinečné výhledy na Arabský záliv a ostrov The Palm. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, minibarem, Wi-Fi, postelí velikostí Super King, trezorem a setem pro přípravu kávy a čaje. Elegantní koupelny mají k dispozici vanu a oddělený sprchový kout.

Počasí tento měsíc
38 °C Extrémní teplo
29 °C Teplota vody
1 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Atlantis The Palm*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.