Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Emirates Palace

Jeden z největších luxusních hotelů světa. Hotel obklopují nádherné anglické zahrady, speciálně vytvořená soukromá pláž či přístav pro jachty.V architektuře budovy se objevují tradiční arabské prvky: nad hotelovou halou se klene velká kopule o průměru 42 metrů a dalších 114 kopulí je rozmístěno nad zbývajícími částmi hotelu.

Obecný popis

Emirates Palace *****

Emirates Palace je jedním z největších luxusních hotelů světa. Hotel obklopují nádherné anglické zahrady , speciálně vytvořená soukromá pláž či přístav pro jachty.V architektuře budovy se objevují tradiční arabské prvky: nad hotelovou halou se klene velká kopule o průměru 42 metrů a dalších 114 kopulí je rozmístěno nad zbývajícími částmi hotelu. V interiéru použity obklady z lístkového zlata a mramoru.

Zábava

2 venkovní bazény, jacuzzi beach club, šnorchlování, windsurfing, tenisové kurty, tělocvična, Anantara SPA, Energy Zone - extrémní sporty.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně. Emirates Palace dále nabízí široké možnosti stravování -exklusivní výběr z mnoha národních kuchyní, chef kuchaři ze zemí původu, vinotéky...Vendome - mezinárodní bufé, Mezzaluna – italská restaurace, Sayad – mořské plody, Al Majis – kavárna, Caviar Bar, Havana Club, Anar – irácká kuchyně, Diwan L´Auberge – libanonská kuchyně, Embassy Abu Dhabi – moderní evropská kuchyně a mnoho dalších.

Pláž

1,3 km dlouhá soukromá písečná pláž

Poloha

Hotel se nachází v centru hlavního města Spojených Arabských Emirátů v Abu Dhabi. Vzdálenost od letiště Abu Dhabi cca 38 km, Dubaj letiště 180 km, centrum 3 km. Nedaleko se nachází místní atrakce, nákupní a obchodní čtvrť.

Vybavení

Celý luxusní palácový komplex tvoří 394 pokojů a suites od 55 m2 do 680 m2, 40 meetingových a konferenčních místností včetně střediska pro média a obchodníky, jednací sál s kapacitou až 2400 osob, promítací plátno, hotelová galerie, obchody.

Ubytování

Pokoje jsou moderně vybaveny: zařízení v luxusním arabském stylu, plasmová televize, SAT, hotelová televize, denní tisk, trezor, vysokorychlostní internetové připojení, klimatizace.

Naše zkušenosti

Velkolepý projekt hodný hlavního města SAE. Vhodný k rekreaci odpočinku ale i k uspořání rodinných oslav, firemních a incentivních akcí.

Pro děti

Vodní park, kids club, dětský bazén, dětské hřiště.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Emirates Palace Abu Dhabi má pro své hosty připraveny pokoje a apartmány rozdělené do několika kategorií. Všechny jsou koncipovány jako ubytování ve skutečně královském stylu, bohaté dekorování, důraz na detail a jedinečná atmosféra připomínající příběhy pohádek Tisíců a jedné noci.

Coral Room (55 m2)

Základní typ ubytování v Emirates Palace vystavený v tradičním palácovém stylu s privátní terasou či balkonem a službami butlera. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, TV/SAT, multimediálním zábavním centrem, psacím stolem, Wi-Fi, polštářovým menu, iPadem, setem pro přípravu káva a čaje, trezorem a koupelnou s bidetem.

Khaleej Suite (110 m2)

Opulentní a gradiózní apartmány pro nejnáročnější klientelu s jedinečným výhledem na moře a službami butlera. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, trezorem, TV/SAT, multimediálním zábavním centrem, psacím stolem, Wi-Fi, polštářovým menu, iPadem, setem pro přípravu káva a čaje, trezorem a koupelnou s bidetem a jacuzzi.

Počasí tento měsíc
36 °C Extrémní teplo
27 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.