Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Unikátní kousek ráje na sněhobílých plážích Indického oceánu. Luxusní resort Hilton Seychlles Labriz Resort & Spa je jediným resortem na třetím největším ostrově Seychel, který se nachází mezi vodami mořského národního parku a tropickým pralesem, který nadchne všechny milovníky přírody.

Obecný popis

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa  *****

Tento luxusní resort náležící do sítě Hilton se nachází na krásném ostrovu Silhouette, jenž od hlavního seychelského ostrova Mahé dělí 40 minut plavby lodí nebo krátký transfer helikoptérou. Hosté jsou ubytováni v přepychových vilách jen pár kroků od sněhobílé pláže. Kromě šumícího Indického oceánu dotváří kouzelnou atmosféru tropická vegetace a tyčící se hory.

Zábava

Hosté se mohou věnovat vodním sportům jako je šnorchlování, rybaření, plachtění či potápění (za příplatek), jezdit na kole, věnovat se joggingu, hrát tenis, procházet se, zacvičit si v posilovně, nebo se uvolnit v lázních.

Pláž

Resort leží přímo na písčité pláži.

Poloha

Resort se nachází na ostrově Silhouette, který je od hlavního seychelského ostrova Mahé vzdálen 40 minut plavby lodí.

Vybavení

Pro zajištění výtečného stravování je připraveno celkem sedm restaurací a barů nabízejících pokrmy italské, japonské, kreolské či mezinárodní kuchyně stejně jako na grilu připravené mořské plody. Dále je k dispozici bazén, business centrum, úschovna zavazadel, dva obchody, prádelna, pokojová služba, tenisový kurt, kulečník, fitness, centrum vodních sportů, trať pro jogging a chůzi a lázně.

Ubytování

Hosté si mohou zvolit jednu z prostorných vil nacházejících se buď uprostřed tropické zahrady (88 m2) či přímo na pláži (101 m2). Všechny jsou vybaveny klimatizací, bezdrátovým přístupem k internetu, LCD televizorem, telefonem, sedací soupravou, stropním větrákem, kávovarem, minibarem, vysoušečem vlasů, bezpečnostní schránkou, velikou koupelnou s vanou i sprchou a soukromou zahradou s dešťovou sprchou.

Naše zkušenosti

Výjimečná pozice i výjimečné služby tohoto resortu uspokojí i ty nejvíce vybíravé hosty.

Pro děti

Rodiny s dětmi ocení přítomnost dětského hřiště, službu hlídání dětí, možnost přistýlky či dětských menu.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hosté si mohou zvolit jednu z prostorných vil nacházejících se buď uprostřed tropické zahrady či přímo na pláži. Všechny jsou vybaveny klimatizací, bezdrátovým přístupem k internetu, LCD televizorem, telefonem, sedací soupravou, stropním větrákem, kávovarem, minibarem, vysoušečem vlasů, bezpečnostní schránkou, velikou koupelnou s vanou i sprchou a soukromou zahradou s dešťovou sprchou.

King Garden Villa (88 m2)

Romantické vily umístěné uprostřed tropických zahrad nabízí nádherný výhled na okolní hory z privátní terasy. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, postelí velikosti King, exkluzivním povlečením, psacím stolem, trezorem, TV/SAT, Wi-Fi, setem pro přípravu kávy a čaje a prostornou koupelnou s vysoušečem vlasů, županem a přezuvkami.

Počasí tento měsíc
27 °C Slunečno
23 °C Teplota vody
85 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa *****


Video


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.