Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Raffles Praslin

Výjimečný hotel Raffles Praslin je doslova balzámem pro tělo i duši každého hosta. Jedná se o jeden z nejluxusnějších hotelů na Seychelách, který uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Hotel byl zařazen díky svému vysokému standardu služeb a osobnímu přátelskému přístupu k hostům do prestižního průvodce Condé Nast guide. Je proslulý svou jedinečnou atmosférou a malebným okolím. V tomto tropickém ráji uprostřed zeleně strávíte dovolenou svých snů, která předčí všechna očekávání.

Obecný popis

Raffles Praslin ******

Zábava

Ideální podmínky naleznou v resortu příznivci pohybových aktivit. Raffles Praslin láká svým fitness centrem a zkušení instruktoři zajišťují pro zájemce privátní lekce jógy a pilates. Za poplatek je možné zajistit potápění, rybaření a výlety.

Stravování

Snídaně, možnost polopenze nebo plné penze.

Pláž

Resort je vystavěn v blízkosti bílé písečné pláže Anse Takamaka. Pro hosty, kteří by se chtěli vydat i na jinou pláž, je skvělým tipem návštěva nedaleké pláže Anse Lazio, která se řadí mezi deset nejlepších pláží světa. Anse Lazio skýtá skvělé podmínky pro plavání a šnorchlování.

Poloha

Hotel je umístěn v severovýchodní části ostrova Praslin vzdáleného cca 40 km od hlavního ostrova Mahé. Pro hotelové hosty je na ostrově Mahé připravena speciální místnost, kde je možné nerušeně odpočívat hned po příletu na Seychely nebo před odletem ze souostroví. Zde je hostům k dispozici zdarma připojení na internet, kuchyňka s občerstvením zdarma, televize, koupelna a venkovní terasa, které jsou vítaným zpříjemněním čekání během vaší dovolené na Seychelách.

Vybavení

Hosté, kteří chtějí okusit vyhlášenou seychelskou gastronomii, mohou vybírat z několika hotelových restaurací a barů, za pozornost stojí místní koktejly. Ideální podmínky zde naleznou také milovníci wellness procedur, které je možno absolvovat v Raffles Spa s úžasnými výhledy do okolí. Nechybí zde ani speciální prostory vybavené počítači, tiskárnami, faxem, připojením k internetu a širokým výběrem DVD a CD s filmy a hudbou. V resortu se rovněž nachází obchod se suvenýry.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 86 vilách s privátním bazénkem, venkovní sprchou a terasou s posezením. Pro hosty je připravena pohodlná velká postel typu king (na přání je možné obdržet hypoalergenní povlečení), vlastní balkon s pohodlnými lehátky, venkovní pavilon s postelí pro odpočinek během dne a jídelním stolem. Samozřejmostí je také koupelna s výhledem vybavená vanou, oddělená toaleta, trezor v pokoji, zařízení na přípravu kávy a wi-fi internetové připojení uvnitř vily i na venkovní terase. Hostům je ve vile k dispozici také bar s vínem a sektem, další bar nalazneme ve venkovním pavilonu. Za příplatek je možné ubytovat se ve vile s výhledem na moře či v ve vilách umístěných v nejvyšších místech resortu, která poskytují nádherný panoramatický výhled. Hosté mohou vybírat také z nabídky pohodlných suit, které jsou rovněž umístěny na místech s překrásnými výhledy na moře či přímo v blízkosti pláže. K ubytování typu villa suites (jednopokojové a dvoupokojové) náleží také gril, díky němuž je možné vychutnat si privátní barbecue.

Pro děti

Na přání je možno zajistit hlídání dětí. K dispozici je hostům také dětský klub, kde jsou pro děti připraveny zábavní aktivity a je o ně skvěle postaráno.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Jedinečný resort Raffles Praslin má pro své hosty připraveno ubytování pouze v soukromých vilách s nádhernými výhledy do tropických zahrad a Indický oceán. Moderní zařízení se zde potkává s luxusem, který očekáváte od unikátního resortu v tropickém ráji Seychelských ostrovů.

Partial Oceanview Pool Villa (125 m2)

Luxusní vily s privátním bazénem dokonale zachycují malebnost seychelské přírody díky jedinečným výhledům na okolní tropickou vegetaci a nespoutaný Indický oceán. Každá vila je zařízena v moderním stylu podtrženém spoustou přírodního světla a má k dispozici nádhernou terasu s plunge bazénem a lehátky na opalování.

Garden View Pool Villa (125 m2)

Uprostřed bujných tropických zahrad se nalézají tyto vily, které jsou dokonalým místem pro všechny hosty, kteří hledají klid a soukromí. Každá vila nabízí moderní interiéry a prostorné venkovní terasy s privátním bazénem, který dokresluje atmosféru tropického ráje na Zemi.

Počasí tento měsíc
27 °C Slunečno
23 °C Teplota vody
85 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Raffles Praslin******


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.