Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Paradise Sun Hotel

Bílá písečná pláž přímo před vchodem do hotelu, luxusní ubytování obklopené tropickou vegetací, vkusné a pohodlné pokoje – to vše jsou přednosti čtyřhvězdičkového hotelu Paradise Sun. Díky pohostinnosti a úsměvu typického pro obyvatele Seychel se toto místo stává rájem, na který hosté rádi vzpomínají a kam se rádi vracejí.

Obecný popis

Paradise Sun Hotel ****

Zábava

Pětihvězdičkové hotelové potapěčské centrum nabízí hostům rezervaci lákavých výletů s potápěním a šnorchlováím či pronájem lodí. Oblíbené jsou také sportovní aktivity, na své si přijdou příznivci stolního tenisu, jógy a aqua aerobiku, v areálu je možné zahrát si volejbal. Hotel je známý také svými lekcemi přípravy kreolských pokrmů, které jsou příjemným zpestřením pobytu.

Stravování

Polopenze.

Pláž

Hosté si mohou užívat pobytu na překrásné bílé písečné pláži v těsné blízkosti hotelu, která ostře kontrastuje se sytou zelení palem a bujné vegetace a průzračně modrou vodou.

Poloha

Hotel je situován na příjemné severovýchodní straně ostrova Praslin, druhého největšího seychelského ostrova. Nachází se na klidném konci 3 km dlouhé pláže a je obklopen zelení. Příjemnou atmosféru vytvářejí také velké kamenné balvany nacházející se v blízkosti, které jsou typickým prvkem mnoha seychelských pláží.

Vybavení

Pro hosty je k dispozici hotelový bazén, obchod se suvenýry, TV místnost, příjemná recepce nabízí možnnost rezervace aut, k dispozici je také připojení k internetu (i wi-fi). Hosté se mohou těšit na široký výběr masáží, které poskytují zkušené indonéské terapeutky. Občerstvení zajišťuje plážový bar a restaurace servírující lahodné pokrmy.

Ubytování

Ideální podmínky zde naleznou hosté vyhledávající klid a komfort. Nabízí se jim ubytování v bungalovech, klimatizované pokoje jsou laděny do přírodních tónů, k dispozici je v nich lednice, televize, terzor, zařízení k přípravě kávy a čaje, telefon a wi-fi připojení zdarma. K pokojům patří prostorná terasa a koupelna vybavená sprchou, samozřejmostí je vysoušeč vlasů. Pokoje jsou vybaveny vkusným nábytkem. Rodinné pokoje na vyžádání.

Pro děti

Na dětské hosty zde čeká dětský bazének nacházející se spolu s bazénem pro dospělé v hlavním venkovním areálu.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Paradise Sun má pro své hosty připraveno 80 pokojů, které jsou rozděleny ve 26 plážových bungalovech, které se nachází uprostřed tropických zahrad. Pokoje jsou rozděleny do dvou kategorií, ale všechny mají k dispozici dřevěnou terasu a nachází se jen pár metrů od bělostných pláží resortu.

Superior Room (32 m2)

Příjemné a prostorné pokoje typu Superior s vlastní dřevěnou terasou a výhledem na vody Indického oceánu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, postelí velikosti King, TV/SAT, Wi-Fi, psacím stolem, trezorem, chladničkou, setem pro přípravu kávy a čaje a telefonem.

Family Deluxe (42 m2)

Ideální ubytování pro rodiny s dětmi s vlastní dřevěnou terasou nabízející klid tropických zahrad. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, postelí velikosti King, TV/SAT, Wi-Fi, psacím stolem, trezorem, chladničkou, setem pro přípravu kávy a čaje a telefonem.

Počasí tento měsíc
28 °C Slunečno
24 °C Teplota vody
102 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Paradise Sun Hotel****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.