Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Hotel L'Archipel

Na severovýchodním cípu ostrova Praslin se ve známé zátoce Cote d´Or Bay nachází luxusní apartmány hotelu L´Archipel. Nádherná privátní pláž se sněhobílým pískem, bujná vegetace okolních tropických pralesů a divoké útesy omývané vodami Indického oceánu dokreslují až pohádkovou atmosféru, na kterou hosté vzpomínají i dlouho po návratu domů.

Obecný popis

Hotel L'Archipel ****

Panoramatický výhled, průzračné moře a bujná okolní vegetace jsou hlavními atributy vkusně řešeného hotelu L'Archipel. Překvapí hosty svým klidným prostředím a přátelskou atmosférou. Ve vkusně řešených pokojích tohoto hotelu budete mít pocit, že jste se přenesli do jiného světa, kde vládne pohoda a klid. Za pozornost stojí plážová restaurace, která nabízí vybrané pokrmy, velmi oblíbené jsou také místní kreolské speciality.

Zábava

Vodní sporty (windsurfing, canoeing), rybaření, potápění a šnorchlování za poplatek. Recepce zajišťuje pronájem aut a je možné půjčit si také kolo a vydat se na výlet po ostrově.

Stravování

Snídaně, za příplatek možnost polopenze.

Pláž

Bílá písečná pláž obklopená palmami láká hosty příjemnou celoroční teplotou vody 28°C.

Poloha

Hotel se nachází v severovýchodní části ostrova Praslin, v zátoce Côte d'Or Bay. Je obklopen exotickou tropickou zahradou, která vytváří příjemnou atmosféru a umožňuje dokonalý únik od starostí všedních dnů.

Vybavení

Přívětivé přivítání hostů zajišťuje hotelová recepce, místní gastronomii lze okusit v jedné ze dvou hotelových restaurací. Hosté se mohou těšit na bazén se sluneční terasou, hotelový obchod se suvenýry nabízí výběr drobností, které Vám budou po příjezdu z dovolené připomínat tento malý seychelský ráj. K ochutnávce místní gastronomie lákají dvě hotelové restaurace, nelze opomenout ani Cocktail Lounge & Bar v areálu hotelu.

Ubytování

Hotel disponuje 23 standartními dvoulůžkovými pokoji, na vyžádání jsou k dispozici i větší rodinné pokoje typu senior suite či executive suite. V decentně vybavených klimatizovaných pokojích je minibar, SAT TV, zařízení na přípravu kávy a čaje, k pokoji náleží koupelna se sprchou vybavená fénem a oddělená toaleta.

Pro děti

Dospělým i dětem zpříjemňují dovolenou v L'Archipel občasné animační programy pořádané hotelem.

Konfigurace pobytu

Odlet

Vyberte datum :

Délka pobytu

Pokoj

Stravování

Vyhledat

Výsledky hledání  

Termín Dnů Nocí Odlet Dospělý Dítě
Pokoje

Kategorie pokojů

Superior Room (60 m2)

Počasí tento měsíc
28 °C Dešťové přeháňky
25 °C Teplota vody
340 mm Srážek
Mapa