Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Constance Lemuria

Sněhobílá pláž omývaná tyrkysovými vodami Indického oceánu, nádherné prostory a dekorace vystavené z přírodních materiálu, aby resort co nejvíce splynul s okolní přírodou a uchoval si tak přirozenou krásu a klid okolního prostředí jen podtrhuje kouzelnou atmosféru jednoho z nejexkluzivnějších resortů na celých Seychelských ostrovech. Constance Lemuria je dokonalým místem pro strávení nezapomenutelné dovolené ve skutečném ráji na Zemi.

Obecný popis

Constance Lemuria *****

Zábava

Kromě užívání si přepychu, krásných pláží či vynikajících služeb hotelu se hosté mohou věnovat windsurfingu, rybaření, potápění, jízdě na šlapadlech či kajaku nebo si zahrát na místním 18jamkovém hřišti golf, odpočinout si v lázních nebo si vyjet na výlet autem.

Stravování

Snídaně, možnost polopenze.

Pláž

Hotel obklopují hned tři krásné písčité pláže.

Poloha

Hotel se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Praslin. Od místního letiště hotel dělí pouhých pět minut cesty.

Vybavení

V hotelu jsou připraveny tři restaurace, které na úžasných místech podávají široký výběr pokrmů mezinárodní kuchyně, několik barů, bazén, dva tenisové kurty, fitness centrum, lázně, sauna, parní lázeň, vířivka, dva obchody, prádelna, půjčovna automobilů, VIP salónek s přístupem k internetu, televizí, knihovnou a DVD půjčovnou a jednací místnost s kapacitou pro 20 osob.

Ubytování

V hotelu je připraveno na 96 luxusních suit a 9 dalších vil, které jsou roztroušeny uvnitř tropické zahrady a od břehu Indického oceánu vzdáleny pouhých 15 metrů. Na ploše nejméně 52 m2 hosté najdou klid, soukromí, harmonii s okolní přírodou. Jejich vybavení zahrnuje klimatizaci, stropní větrák, satelitní televizi, DVD a CD přehrávač, telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, bezpečnostní schránku, vysokorychlostní přístup k internetu, koupelnu s vanou, sprchou, toaletou a vysoušečem vlasů a terasu nebo balkon.

Naše zkušenosti

Jde o výjimečný hotel s vynikajícími službami na nádherném místě, který se kromě jiného může pochlubit i golfovým hřištěm a který by měl uspokojit i skutečně náročné zákazníky.

Pro děti

Pro nejmenší hosty je připraven dětský klub či služba hlídání dětí.

Konfigurace pobytu

Odlet

Vyberte datum :

Délka pobytu

Pokoj

Stravování

Vyhledat

Výsledky hledání  

Termín Dnů Nocí Odlet Dospělý Dítě
Pokoje

Kategorie pokojů

Junior Suite (52 m2)

Senior Suite (115 m2)

Počasí tento měsíc
28 °C Dešťové přeháňky
25 °C Teplota vody
340 mm Srážek
Mapa