Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

MAIA Luxury Resort & Spa

Mottem tohoto luxusního resortu je „Klid a soukromí“. Je situován na soukromém poloostrově a ničím nerušenou dovolenou si zde můžete vychutnávat opravdu plnými doušky! Ve vilách s výjimečným panoramatickým výhledem lehce zapomenete na celý svět. K autentickému dojmu přispívají i zaměstnanci resortu, kteří jsou zvyklí intuitivně vycítit potřeby a přání hostů a postarat se o jejich pohodlí. Tento exkluzivní resort byl pojmenován po Maie, bohyni jara, které symbolizuje obnovu a novou životní sílu. Cestovatelský magazín Condé Nast Traveler nedávno označil Maia Luxury Resort & Spa za nejlepší plážový resort na světě.

Obecný popis

MAIA Luxury Resort & Spa *****

Zábava

Hosté si mohou v tomto tropickém ráji užívat nejrůznějších vodních sportů, doporučujeme vyzkoušet potápění v místních průzračných vodách. Příznivcům sportu se v resortu nabízí také fitness centrum a místo je ideální pro milovníky jógy a meditací. Hotel nabízí možnost podniknout výlety za krásami ostrova, zájemci o pohledy z ptačí perspektivy si mohou zarezervovat výlet vrtulníkem.

Pláž

Nenechte si ujít nedalekou písčitou pláž Anse Louis, kde stojí za to zastavit se, zapomenout na shon a prožít nezapomenutelné okamžiky.

Poloha

Situován na jihozápadní straně ostrova Mahé, láká tento resort svou polohou u klidné pláže Anse Louis.

Vybavení

Zajímavostí je restaurace Tec Tec, která se specializuje na francouzskou gastronomii, a nechybí ani středomořské pokrmy, při jejichž přípravě se projevuje vliv zde typické kreolské kuchyně. Při procházce resortem Vám jistě přijde k chuti občerstvení v baru Sunset Pool, který proslul také skvělými koktejly. Určitě vyzkoušejte lázeňské procedury a masáže, které provádějí zkušené masérky v atraktivním prostředí zdejšího wellness centra.

Ubytování

V resortu se nachází 30 luxusních vil s výhledem na oceán, k nimž patří privátní bazén a prostorný altán s postelí pro odpočinek během dne a barem. Pokoje s prvky exotického dřeva jsou vybaveny plazmovou televizí, DVD přehrávačem, iPod přípojkou, klimatizací, ventilátorem, lednicí, minibarem a zařízením na výrobu ledu. K vile náleží také venkovní sprcha a vana umožňující výjimečný zážitek koupele pod hvězdnou oblohou.

Pro děti

Pro děti jsou v resortu připravovány zajímavé zábavní aktivity. Mnozí rodiče uvítají, že děti se mohou účastnit lekcí plavání pořádaných v bazénu.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Vily umístěné mezi žulovými balvany a tropickou zelení s dechberoucími výhledy na Indický oceán. Luxusní ubytování určené pro nejnáročnější klientelu dokresluje svojí jedinečnost doplňky od společnosti Hermes, technologiemi od Bose a designem od Billa Bensleyho.

Ocean Panoramic Villa (250 m2)

Třináct luxusních vil bylo vystaveno tak aby jejich hosté měli naprosté soukromí a dechberoucí výhledy na Indický oceán a okolní přírodní scenérie. V kombinaci s jedinečným servisem jako je služba butlera 24/7 se jedná o jedno z nejexkluzivnějších míst na celých Seychellech. Unikátních dvěstěpadesát metrů čtverečních obytného prostoru, privátní bazén a například přípravky od společnosti Hermés nadchne i toho nejnáročnějšího hosta.

MAIA Signature Villa (250 m2)

Vlajková loď resortu MAIA Luxury Resort & Spa. Sedmnáct nádherných, elegantních vil jen pár kroků od tyrkysové hladiny Indického oceánu se skrývá před zraky v bujných tropických zahradách, které poskytují naprosté soukromí v každém okamžiku pobytu. Dechberoucí výhledy na vody oceánu, privátní bazéne, privátní hodiny jógy nebo qi gong či služby butlera 24/7 zajistí nezapomenutelné vzpomínky na tento jedinečný resort.

Počasí tento měsíc
27 °C Slunečno
23 °C Teplota vody
85 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.