Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Kempinski Seychelles Resort

Kempinski Seychelles Resort je doslova klenotem mezi resorty ostrova Mahé. Je vkusně zasazen do panenské přírody a uspokojí i přání a požadavky náročné klientely. Za pozornost stojí kromě nádherné pláže s bílým pískem i výjimečný hotelový bazén podlouhlého tvaru označovaný jako Olympic-length pool. Vkusné interiéry s prvky dřeva vytvářejí příjemnou atmosféru, která okouzlí každého hosta.

Obecný popis

Kempinski Seychelles Resort *****

Zábava

Příznivci sportu naleznou ideální podmínky v hotelové posilovně, lze vybírat také z nabídky lázeňských procedur a navštívit jeden ze tří lázeňských pavilonů v areálu.

Pláž

Hosté mohou vychutnávat paprsky seychelského slunce na překrásné bílé písčité pláži nacházející se u hotelu.

Poloha

Resort je situován v jižní části ostrova Mahé, přímo na proslulé pláži Baile Lazare. Je vzdálen pouze 20 minut cesty od mezinárodního letiště, cesta do hlavního města Victoria trvá 40 minut.

Vybavení

Hotel je vybaven přívětivou vstupní halou s recepcí a dvěma restauracemi nabízejícími výběr specialit pro každého. Občerstvit se hosté mohou také v jednom ze dvou příjemných hotelových barů – vybírat lze z posezení přímo na pláži či v hotelové hale, za pozornost stojí místní výtečné koktejly. Pobyt na pláži je ideální kombinovat s pobytem u hotelového bazénu, na který je hotel právem velmi pyšný. V areálu najdeme také knihovnu a výběr DVD, která si hosté mohou zapůjčit, místnost slouží také jako herna.

Ubytování

Hosté se mohou těšit na prostorné ubytování s v pokojích vybavených klimatizací, SAT TV, trezorem a lednicí, za poplatek je možné využít také wi-fi připojení. K pokojům patří koupelna s WC, obývací část a terasa či balkon.

Pro děti

Hotelovému personálu velmi záleží na tom, aby si i nejmenší hosté maximálně užili svůj pobyt na Seychelách. Připravují proto pro děti nejrůznější zábavní aktivity. K vybavení hotelu patří i dětský bazének.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Luxusní resort Kempinski Seychelles má pro své hosty připraveno ubytování v elegantní pokojích a apartmánů rozdělených do několika kategorií, které uspokojí všechny hostu resortu. Od základního typu pokojů s výhledem do tropických zahrad až po několikaložnicové apartmány pro nejnáročnější klientelu.

Hill View room (46 m2)

Základní typ ubytování v resortu Kempinski Seychelles. Světlé pokoje s vlastní terasou či balkonem s výhledy do tropických zahrad resortu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, setem pro přípravu kávy a čaje, psacím stolem, odpočinkovou částí a koupelnou se sprchovým koutem.

Sea View Room (46 m2)

Příjemné ubytování v resortu Kempinski Seychelles. Světlé pokoje s vlastní terasou či balkonem s výhledy na vody Indického oceánu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, setem pro přípravu kávy a čaje, psacím stolem, odpočinkovou částí a koupelnou se sprchovým koutem.

Počasí tento měsíc
30 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
184 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.