Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Coral Strand

Příjemný, hotelový komplex Coral Strand Smart Choice Hotel najdeme přímo na známé pláží Beau Vallon Bay na severozápadě ostrova Mahé. Resort nabízí pohodlné ubytování uprostřed tropických zahrad a na březích tyrkysové laguny nedaleko hlavního města Seychelských ostrovů.

Obecný popis

Coral Strand ***

Zábava

Hosté se mohou věnovat vodním sportům (windsurfing, vodní lyžování), šnorchlování, potápění, jízdě na kajaku, paraglidingu, rybaření, nebo se vydat na projížďku lodí se skleněným dnem, na výlet do hor či na piknik, nebo se zúčastnit kulturních představení či si dát pravidelný odpolední čaj.

Pláž

Slavná tříkilometrová pláž Beau Vallon Bay se rozkládá přímo před hotelem.

Poloha

Hotel leží na severozápadě největšího seychelského ostrova Mahé. Od mezinárodního letiště je vzdálen 15 kilometrů a od hlavního města Victoria ho dělí pouhých 5 kilometrů.

Vybavení

V hotelu je připravena restaurace Island Trader s krásnou vyhlídkou na Indický oceán a indická restaurace, kde je možno pozorovat kuchaře při práci. Dále pak dva bary, bazén, certifikované centrum vodních sportů PADI, směnárna, půjčovna automobilů, prádelna, obchody, internetová kavárna a pokojová služba.

Ubytování

V hotelu je k dispozici 130 pohodlných pokojů, které byly nedávno rekonstruovány. Všechny z nich jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, telefonem s možností mezinárodních hovorů, rádiem, bezpečnostní schránkou, vysoušečem vlasů a koupelnou se sprchou a toaletou. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s televizorem a varnou konvicí. Valná většina z pokojů disponuje výhledem na moře.

Naše zkušenosti

Tento cenově dostupný hotel ocení především méně nároční klienti, kteří si chtějí užít krásných seychelských pláží.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Coral Standard Room

Základní typ ubytování v hotelu Coral Strand s vlastním balkonem či terasou s výhledem na bělostnou pláž a vody Indického oceánu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, trezorem, Wi-Fi, telefonem, postelí velikosti King a koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Superior Ocean View

Pokoje typu Superior s vlastním balkonem či terasou s výhledem na bělostnou pláž a vody Indického oceánu mají k dispozici odpočinkovou zónu se sedací soupravou. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, trezorem, Wi-Fi, telefonem, postelí velikosti King a koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
29 °C Slunečno
25 °C Teplota vody
170 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.