Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Constance Ephelia

Nádherný resort Constance Ephelia, který najdeme na hlavní ostrově Mahé se pyšní svou jedinečnou polohou, která resortu propůjčuje nádherný výhled na národní park Port Launay. Luxusní ubytování, služby na nejvyšší úrovni, rozlehlé tropické zahrady a nádherná tyrkysová laguna s běloskvoucí pláží nadchne každého hosta.

Obecný popis

Constance Ephelia *****

Zábava

Hosté najdou v resortu skvělé podmínky pro rozličné vodní sporty včetně potápění a rybaření (za příplatek), mohou využívat posilovny či tenisových nebo squashového kurtu, projet se na kole nebo vyzkoušet lezeckou stěnu (za příplatek).

Pláž

Resort leží přímo na písčité pláži.

Poloha

Nachází se 40 minut jízdy od letiště na největším seychelském ostrově Mahé.

Vybavení

V hotelu hosté naleznou na pět restaurací s odlišným prostředím a podávající rozdílné pokrmy středomořské, francouzské, kreolské, čínské či mezinárodní kuchyně, stejně jako ryby a suši, pět barů, několik obchodů, konferenční prostory, čtyři bazény, lázně nabízející masáže a jiné zkrášlující či uvolňující procedury, jacuzzi, 4 tenisové a jeden squashový kurt, tělocvičnu, půjčovnu kol, lezeckou stěnu a centrum vodních sportů.

Ubytování

V hotelu je k dispozici 224 pokojů a 53 apartmá. Nejdostupnější typ junior suite se vyznačuje plochou 62 m2 a je vybaven klimatizací, stropním větrákem, obývacím prostorem, LCD televizí, přehrávačem DVD, telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou, bezdrátovým přístupem k internetu a koupelnou se sprchou i vanou a vysoušečem vlasů.

Naše zkušenosti

Jedná se o nový, výborně vybavený rezort rozprostírající se na krásném místě vprostřed tropické zahrady se službami vysoké úrovně.

Pro děti

Pro děti ve věku od 4 do 12 let je připraven dětský klub, dále je možno na požádání využít službu hlídání dětí a v restauracích jsou dostupné dětská menu.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Junior Suite (62 m2)

Senior Suite (80 m2)

Počasí tento měsíc
27 °C Slunečno
23 °C Teplota vody
85 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.