Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Banyan Tree Seychelles

Na jedné z nejkrásnějších pláží Seychelských ostrovů se rozkládá luxusní resort Banyan Tree Seychelles. Jeho 60 nádherných vil je roztroušeno uprostřed tropického lesa, který se táhne od běloskvoucí pláže do přilehlých kopců. Hosté hotelu jsou hýčkáni jedinečnými výhledy, prvotřídními službami a příjemnou atmosférou.

Obecný popis

Banyan Tree Seychelles *****

Zábava

Pro náročné hosty jsou připraveny vybrané aktivity jako je soukromá plavba či párty na luxusním katamaránu, let vrtulníkem, rybaření, potápění, vodní sporty, výlety na okolní ostrovy, prozkoumávání nedotčené seychelské přírody, tenis či masáže a jiné procedury v lázních.

Pláž

Krásná, 800 metrů dlouhá pláž s bílým pískem se rozkládá přímo před hotelem.

Poloha

Hotel se nachází na břehu menšího zálivu na jihu největšího seychelského ostrova Mahé, na kterém je také mezinárodní letiště. Transfer z letiště zabere jen 30 minut autem.

Vybavení

Chuťové pohárky hosté naplno zaměstnají při návštěvě tří vynikajících hotelových restaurací. Saffron je vyhlášená pro svou kreativitu, s níž podává thajskou kuchyni, Au Jardin d’Epices nedostižným způsobem servíruje jídla z celého světa, zatímco Chez Lamar se zaměřuje na kreolské pochoutky. Hosté, kteří vyhledávají soukromí či romantiku, mohou večeřet ve své vile, nebo si objednat soukromé plážové barbecue či piknik na pláži. Dále je k dispozici bar ve foyer hotelu, bar u bazénu, plážový bar, bazén, tenisový kurt, fitness centrum, centrum vodních sportů, butik, půjčovna automobilů, salón krásy nebo největší lázně na seychelských ostrovech.

Ubytování

Hosté jsou ubytováni v 60 nanejvýš luxusních vilách šesti různých typů, jejichž plocha sahá od 97 m2 po neuvěřitelných cca 800 m2! Výzdoba kombinuje současné i koloniální motivy spolu s přírodními materiály. „Nejmenší“ Hillside Pool Villa je vybavena klimatizací, soukromým bazénem s lehátky a slunečníky, obývacím a jídelním pokojem, ložnicí s postelí královské velikosti, koupelnou s vanou, sprchou, dvojicí umyvadel a župany, vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí, minibarem, telefonem s možností mezinárodních hovorů, barevnou televizí, bezpečnostní schránkou a bezdrátovým přístupem k internetu.

Naše zkušenosti

Jedná se o skutečně přepychový hotel, který uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Pravděpodobně je to nejlepší hotel, jaký je možné na Mahé najít.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Banyan Tree Seychelles má pro své hosty připraveno jedno z nejexkluzivnějších ubytování na celých Seychellech. Elegantní, prostorné vily s dechberoucími výhledy na přírodní scenérie a Indický oceán z ptačí perspektivy si získají každého.

Ocean View Pool Villa (97 m2)

Exkluzivní ubytování s výhledem z ptačí perspektivy na hladinu Indického oceánu a okolní přírodní scenérie, které nabízejí klid a pohodu, kterou hosté hledají při pobytu v tomto ráji na Zemi. Dokonalost této vily dokresluje privátní bazén vedle prostorné terasy, která je stejně jako celá vila obklopená palmami a baldachýny. Jedinečné útočiště pro nejnáročnější klientelu.

Intendance Bay View Pool Villa (130 m2)

Elegantní vila tyčící se nad okolím nabízí jedinečný výhled do okolní krajiny a na Indický oceán. Hosté mají k dispozici prostornou terasu s privátním patiem a soukromým bazénem, které láká k večeřím pod hvězdnou oblohou a snídaně při paprscích ranního slunce. Exkluzivní materiály, dokonalé služby a elegantní architektury vytváří zážitek z ubytování jako nikdo jiný.

Počasí tento měsíc
27 °C Slunečno
23 °C Teplota vody
85 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.