Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Le Domaine de L'Orangeraie

Vily resortu Le Domaine de L´Orangeraie na romantickém ostrově La Digue jsou ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají únik před světlem ramp a rušným životem velkoměst. Ukryty v rozlehlé tropické zahradě mezi kokosovými palmami a banánovníky nabízejí vily exluzivní ubytování, které respektuje tradiční architekturu kombinující dřevo a žulu. Elegantní design inspirovaný zenovými zahradami, vynikající služby a kouzlo tohoto místa vám umožní vychutnat si svůj pobyt na ostrově La Digue do posledního doušku.

Obecný popis

Le Domaine de L'Orangeraie ****

Zábava

Hotel disponuje fitness centrem. Součástí areálu je také Eden Rock Wellness center and Spa, které poskytuje hostům masáže, manikérské a pedikérské služby nebo lázně hamam. Pro hosty jsou také připravena kola, která si mohou půjčit a dostat se tak snadno na pláže v okolí.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Písečná pláž s křišťálově čistou vodou je chráněna korálovými útesy. Nachází se přímo u hotelového areálu. Další nádherná pláž Anse Severe je nedaleko, hosté se k ní mohou přepravit na kolech během několika minut. V dosahu (cca 15 minut) je i jedna z nejznámějších a nekrásnějších pláží Seychel Anse Lazio.

Poloha

Hotel se nachází v tropické zahradě na západě ostrova La Digue. Vesnička La Passe s přístavem a obchůdky leží ve vzdálenosti cca 1 km. Do přístavu je to cca 5 minut chůze, najdete tam rozmanité obchůdky a restaurace. Transfer z ostrova Praslin lodí trvá cca 25 minut.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace podávající kreolskou, asijskou i mezinárodní kuchyni, bazén, pool bar, snack bar, butik, obchod se suvenýry,

Ubytování

Hotel se skládá z 45 vil, které jsou citlivě zasazeny v bujné tropické zahradě tak, aby hosté měli zajištěno soukromí. Jsou postaveny s respektem k místní architektuře, v čistém designu s využitím přírodních materiálů. 10 zahradních vil, 31 novějších vil "De Charme", 4 vily "Elegance" , 1 luxusní prezidentská vila. Zahradní vily jsou rozděleny do dvou pater, nabízí dvoulůžkové pokoje (70m²) s možností přistýlky. K vybavení patří koupelna, WC, klimatizace, stropní ventilátor, vysoušeč vlas, lednice, varná konvice, sejf, telefon a balkon nebo terasa.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Garden Villa (60 m2)

Garden Suites Residence (100 m2)

Počasí tento měsíc
28 °C Slunečno
24 °C Teplota vody
102 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Le Domaine de L'Orangeraie****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.