Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Alila Jabal Akhdar

Luxusní horský resort Alila Jabal Akhdar rozprostírající ve výšce dvou tisíc metrů nad mořem uprostřed nádherného pohoří Al Hajar nabízí svým hostům dechberoucí výhledy na vrcholky okolních hor a jedinečnou, klidnou atmosféru. Ať už se zde rozhodnete strávit celou dovolenou či jen její část navždy si zdejší prostředí budete pamatovat a rádi vzpomínat na západy či východy slunce z terasy vašeho pokoje nebo od okraje bazénu, jehož hladina plynule přechází v modré nebe a mizí v dáli.

Obecný popis

Alila Jabal Akhdar *****

Luxusní pětihvězdičkový horský resort Alila Jabal Akhdar, jež se nachází 2000 m.n.m. v pohoří Al Hajar jihozápadně od hlavního města Muscat nabízí svým hostům ubytování v 84 suitách různých kategorií a 2 soukromých vilách, restauraci Juniper, Rose lounge, spa lázně Alila s bohatou nabídkou procedur, posilovnu a cardio zónou, konferenční místnost, wifi, concierge servis a široká nabídka aktivit v okolí resortu

Zábava

Pro hosty hotelu Alila Jabal Akhdar je k dispozici restaurace Juniper s mezinárodním menu, Rose Lounge bar s širokou nabídkou nápojů a jedinečným výhledem na okolní vrcholky hor a spa lázně Alila s širokou nabídku procedur. Pro milovníky aktivní dovolené je k dispozici plně vybavená posilovna s cardio zónou a široká nabídka výletů a aktivit v okolí resortu.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí.

Poloha

Hotel Alila Jabal Akhdar se nachází 2000 metrů nad mořem uprostřed pohoří Al Hajar, přibližně 150 km od mezinárodního letiště a hlavního města Muscatu.

Vybavení

Luxusní horský resort Alila Jabal Akhdar nabízí svým hostům ubytování v 84 suitách různých kategorií, 2 privátní vily, restauraci Juniper s mezinárodní kuchyní, Rose Lounge bar, spa lázně Alila, posilovnu s cardio zónou, concierge servis, wifi, konferenční sál a širokou nabídku výletů aktivit v okolí. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Alila Jabal Akhdar má pro své hosty připraveno 84 stylových suit různých kategorií a 2 privátní vily. Jako základní typ ubytování nabízíme prostorné Mountain View Suity, které jsou vybaveny vlastním balkónem. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, žehlícím prknem a žehličkou, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Alila Jabal Akhdar nabízí svým hostům luxusní ubytování s jedinečnými výhledy na vrcholky hor s důrazem na komfort a soukromí. Prostorné suity jsou rozděleny do několika kategorií, jež se liší dle nabízeného výhledu a zdali se suita nachází v přízemí či v prvním patře. Pro nejnáročnější klientelu jsou k dispozici dvě privátní víceložnicové vily se soukromým bazénem.

Mountain View Suite (52 m2)

Základní typ ubytování v resortu Alila Jabal Akhdar. Suity se nachází v horním patře a jsou vybaveny vlastním balkónem. V základní vybavení suit naleznete wifi, klimatizaci, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. K dispozici je dále prostorná koupelna s vanou a sprchou a vysoušečem vlasů. V suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby.

Horizon View Suite (52 m2)

Horizon View Suity se nachází v přízemí a mají k dispozici vlastní terasu. V základní vybavení suit naleznete wifi, klimatizaci, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. K dispozici je dále prostorná koupelna s vanou a sprchou a vysoušečem vlasů. V suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby.

Jabal Vila (361 m2)

Nejvyšší typ ubytování v resortu Alila Jabal Akhdar nabízí dokonalé soukromí se službami na nejvyšší úrovni. Vila nabízí obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, dvě ložnice, rozlehlou terasu s privátním bazénem, klimatizaci, minibar, wifi a páru. Pro dokonalý komfort je k dispozici privátní buttler servis. Nabídku na ubytování v Jabal Vile vám rádi připravíme na vyžádání.

Počasí tento měsíc
36 °C Slunečno
0 °C Teplota vody
11 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.