Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

The Chedi Muscat

Příjemný moderní hotel The Chedi Muscat - člen skupiny The Leading Hotels of The World nabízí svým hostům vše po čem touží. Perfektní kombinace ománské architektury a asijského Zen stylu, kvalitní restaurace s mezinárodní i místní kuchyní, příjemné bary s širokou nabídkou koktejlů a nádherné spa jsou jen základními střípky pro nezapomenutelnou dovolenou. Hotel je vhodný spíše pro páry, ale i rodiny s dětmi jsou zde vřele vítáni.

Obecný popis

The Chedi Muscat *****

Pro hosty hotelu je k dispozici 158 pokojů různých kategorií, 6 restaurací, několik barů, 2 lounge, největší Spa & Wellness centrum v Muscatu s širokou nabídkou procedur, fitness centrem včetně možnosti osobní tréninku s trenérem a vybavením na Pilates, nekonečný bazén, konferenční centrum a boutique.

Zábava

Pro hosty jsou připraveny široké možnosti vyžití. Od soukromé pláže, přes několik bazénu a moderně vybavenou posilovnu a nádherné spa až po několik restaurací, které nabízejí gastronomii na nejvyšší úrovni.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní.

Pláž

The Chedi Muscat se nachází přímo na 370 metrů dlouhé privátní písčité pláži.

Poloha

Hotel The Chedi Muscat se nachází přibližně 20 minut jízdy severně od hlavního města Muscatu. Mezinárodní letiště je vzdáleno přibližně 15 minut jízdy.

Vybavení

Hotel svým hostům nabízí 158 pokojů a suit, recepci 24/7, lounge, konferenční sál, 6 restaurací, několik barů, soukromou pláž, 3 bazény, 2 tenisové kurty, moderní health club s plně vybavenou posilovnou, saunou a párou. Samozřejmostí je spa se širokou nabídkou procedur.

Ubytování

Hotel The Chedi Muscat má pro své hosty připraveno 158 vkusně a moderně zařízených pokojů a apartmánů rozdělených do několika kategorií, které dokonale dokreslují uklidňující efekt z přírodního a nadčasového prostředí celého resortu. Pokoje nabízí výhledy na blyštíce se vody oceánu, zelených zahrad či na v dálce se tyčící hory pohoří Al Hajar. Jako základní typ ubytování nabízíme pokoje typu Serai, které mají nádherný výhled na majestátní hory nebo záliv. V základním vybavení pokoje naleznete klimatizaci, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, trezor a TV/SAT. Koupelna je vybaveny vanou, sprchou a vysoušečem vlasů.

Pro děti

Pro rodiče s dětmi je k dispozici hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel The Chedi Muscat má pro své hosty připraveno 158 vkusně a moderně zařízených pokojů a apartmánů, které dokonale dokreslují uklidňující efekt z přírodního a nadčasového prostředí celého resortu. Pokoje nabízí výhledy na blyštíce se vody oceánu, zelených zahrad či na v dálce se tyčící hory pohoří Al Hajar.

Serai Room (33 m2)

Základní typ ubytování v hotelu The Chedi Muscat s vysokými stropy a panoramatickými okny, díky kterým jsou pokoje zaplněný denním světlem po celý den. Všech 48 nekuřáckých pokojů je vybaveno postelí velikosti Queen, klimatizací, TV/SAT, hudebním systémem Bose, dokovací stanicí na iPod, setem pro přípravu čaje, kávovarem Nespresso, trezorem, minibarem, Wi-Fi a mísou s čerstvým ovocem. V pokoji lze ubytovat 2 dospělé osoby.

Deluxe Room (39 m2)

Příjemné pokoje s vysokými stropy a panoramatickými okny mají k dipozici postele velikosti King. Všechny Deluxe pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny TV/SAT, hudebním systémem Bose, dokovací stanicí na iPod, setem pro přípravu čaje, kávovarem Nespresso, trezorem, minibarem, Wi-Fi a mísou s čerstvým ovocem. V pokoji lze ubytovat 2 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
33 °C Slunečno
24 °C Teplota vody
10 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.