Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Shangri La's Barr Al Jissah Al Waha

Nádherný pětihvězdičkový hotelový komplex prvotřídní kvality na pobřeží zálivu Al Jissah. Resort se nachází přímo na 600 m dlouhé písčité privátní pláži, kterou obklopují hory a tyrkysové moře. Shangri la Resort se skládá z tří pětihvězdičkových hotelů: Al Waha (Oáza), Al Bandar (Město) a Al Husn (Hrad). Hotel Al Waha, největší ze 3 hotelů, je ideálním místem pro návštěvníky s dětmi. Pokoje jsou přizpůsobené pro nejmenší hosty. Líná řeka linoucí se celým areálem, dětský program a velké dětské centrum jsou dokonalým místem, na které budete navždy vzpomínat.

Obecný popis

Shangri La's Barr Al Jissah Al Waha *****

Zábava

Nádherný resort Shangri La´s Barr Al Jissah nabízí svým hostům 8 restaurací, Spa centrum, 3 velké venkovní bazény, potápěčské centrum, centrum vodních a lodních sportů, fitness centrum, 4 tenisové kurty, kurty na plážový volejbal, hodiny aerobiku, strečinku a mnoho dalších. Pro nejmenší je k dispozici dětský koutek i dětské centrum, které je spojeno s nákupními arkádami, jenž jsou součástí areálu.

Stravování

Hotel nabízí plnou penzi formou á la carte, polopenzi či snídaně formou bufetu. V resortu je 8 restaurací světové třídy a 6 barů s výhledem na moře, noční klub i kavárna.

Pláž

Resort je situován přímo v zátoce Barr Al Jissah. Hoteloví hosté mají k dispozici soukromou, 600 metrů dlouhou, písčitou pláž včetně plážového servisu. Pláž slouží také jako útočiště mořských želv, které zde do písku kladou vajíčka. Pro tuto zvláštní příležitost byla hotelem zřízena speciální pozice – tzv. turttle guard.

Poloha

Shangri Barr Al Jissah Resort & Spa se rozprostírá v 50 ha zahradě u Ománského zálivu. Od centra hlavního města je vzdálen 15 minut jízdy, nachází se nedaleko od letiště a nejbližšího golfového hřiště.

Vybavení

Al Husn hotel disponuje 180 luxusními pokoji s výhledem na celý resort. Hotel má privátní pláž a je určen pro dospělé osoby. Resort je propojen línou řekou, která je spojena s hotelovými bazény. Hosté mohou využívat bazénů o celkové rozloze 6000 m2, jacuzzi, vlastní soukromé pláže, lázně Chi, jejichž součástí jsou sauny, masáže, fitness, salón krásy, dále je zde kadeřnický salón, boutique, dětský klub, služba hlídnání dětí, business centrum, konferenční sály, služba pronájmu aut a zdarma shuttle bus do centra Muscatu. Ze sportovních aktivit – tenis, golf, minigolf, windsurfing, potápění. Hotel má k dispozici celkem 8 restaurací, 6 barů včetně barů u bazénu, noční klub a kavárnu.

Ubytování

Všechny pokoje jsou prostorné a mají výhled do zahrady a na bazény, mají pohodlný psací stůl s připojením na internet, SAT/TV, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, trezor a koupelnu se separátní sprchou a vanou. Každý pokoj nabízí balkon či patio.

Naše zkušenosti

Resort je výjimečný svou polohou v kouzelné zátoce a tradiční orientální atmosférou.

Pro děti

Pro nejmenší hosty je k dispozici klub Little Turtles Kids Club (Klub želviček), který nabízí hry pod dohledem školeného personálu. Oblíbené jsou například tetování hennou, hon za pokladem ap. Dále Teens Klub pro dospívající mládež, dětský bazén, Omani Heritage Village, což je autentická vesnička, kde se děti mohou dozvědět něco o životě v Ománu.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Superior Pool View (32 m2)

Počasí tento měsíc
37 °C Extrémní teplo
29 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Shangri La's Barr Al Jissah Al Waha*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.