Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Shangri La´s Barr Al Jissah Al Husn

Nádherný pětihvězdičkový hotelový komplex prvotřídní kvality na pobřeží zálivu Al Jissah. Resort se nachází přímo na 600 m dlouhé písčité privátní pláži, kterou obklopují hory a tyrkysové moře. Shangri la Resort se skládá z tří pětihvězdičkových hotelů: Al Waha (Oáza), Al Bandar (Město) a Al Husn (Hrad). Al Husn je nejluxusnějším hotelem resortu a je určen pouze pro dospělé návštěvníky, kterým nabízí kombinaci luxusu, klidu a poznání.

Obecný popis

Shangri La´s Barr Al Jissah Al Husn *****

Nádherný pětihvězdičkový hotelový komplex prvotřídní kvality na pobřeží zálivu Al Jissah. Resort se nachází přímo na 600 m dlouhé písčité privátní pláži, kterou obklopují hory a tyrkysové moře. Shangri la Resort se skládá z tří pětihvězdičkových hotelů: Al Waha (Oáza), Al Bandar (Město) a Al Husn (Hrad). Al Husn je nejluxusnější hotelem resortu a je určen pouze pro dospělé návštěvníky, kterým nabízí kombinaci luxusu, klidu a poznání.

Zábava

Nádherný resort Shangri La´s Barr Al Jissah nabízí svým hostům 8 restaurací, Spa centrum, 3 velké venkovní bazény, potápěčské centrum, centrum vodních a lodních sportů, fitness centrum, 4 tenisové kurty, kurty na plážový volejbal, hodiny aerobiku, strečinku a mnoho dalších. Pro nejmenší je k dispozici dětský koutek i dětské centrum, které je spojeno s nákupními arkádami, jenž jsou součástí areálu.

Stravování

Hotel nabízí snídaně formou bufetu. V resortu je 8 restaurací světové třídy a 6 barů s výhledem na moře, noční klub i kavárna.

Pláž

Resort je situován přímo v zátoce Barr Al Jissah. Hoteloví hosté mají k dispozici soukromou, 600 metrů dlouhou, písčitou pláž včetně plážového servisu. Pláž slouží také jako útočiště mořských želv, které zde do písku kladou vajíčka. Pro tuto zvláštní příležitost byla hotelem zřízena speciální pozice – tzv. turttle guard.

Poloha

Shangri Barr Al Jissah Resort & Spa se rozprostírá v 50 ha zahradě u zálivu Barr Al Jissah. Od centra hlavního města je vzdálen 15 minut jízdy, nachází se nedaleko od letiště a nejbližšího golfového hřiště.

Vybavení

Al Husn hotel disponuje 180 luxusními pokoji s výhledem na celý resort. Hotel má privátní pláž a je určen pro dospělé osoby. Resort je propojen línou řekou, která je spojena s hotelovými bazény. Hosté mohou využívat bazénů o celkové rozloze 6000 m2, jacuzzi, vlastní soukromé pláže, lázně Chi, jejichž součástí jsou sauny, masáže, fitness, salón krásy, dále je zde kadeřnický salón, boutique, dětský klub, služba hlídnání dětí, business centrum, konferenční sály, služba pronájmu aut a zdarma shuttle bus do centra Muscatu. Ze sportovních aktivit – tenis, golf, minigolf, windsurfing, potápění. Hotel má k dispozici celkem 8 restaurací, 6 barů včetně barů u bazénu, noční klub a kavárnu.

Ubytování

Standardní vybavení pokoje zahrnuje klimatizaci, minibar zdarma, trezor, telefon, SAT/TV, varnou konvici, kávovar a wi-fi připojení k internetu zdarma. Koupelna je vybavena standardně sprchou, vanou, WC, vysoušečem vlasů a ručníky. Pokoje mají vlastní terasu či balkón.

Naše zkušenosti

Resort charakteristický orientálním pohodlím a luxusem pro ty nejnáročnější hosty, který je určen jen pro dospělou klientelu.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Deluxe Room (48 m2)

Počasí tento měsíc
33 °C Slunečno
24 °C Teplota vody
10 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Shangri La´s Barr Al Jissah Al Husn*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.