Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Shangri La's Barr Al Jissah Al Bandar

Nádherný pětihvězdičkový hotelový komplex prvotřídní kvality na pobřeží zálivu Al Jissah. Resort se nachází přímo na 600 m dlouhé písčité privátní pláži, kterou obklopují hory a tyrkysové moře. Shangri la Resort se skládá z tří pětihvězdičkových hotelů: Al Waha (Oáza), Al Bandar (Město) a Al Husn (Hrad). Hotel Al Bandar byl inspirován historickým centrem Muscatu a je srdcem celého komplexu. Jistě nadchne všechny návštěvníky od zamilovaných párů až po velké obchodní skupiny.

Obecný popis

Shangri La's Barr Al Jissah Al Bandar *****

Nádherný pětihvězdičkový hotelový komplex prvotřídní kvality na pobřeží zálivu Al Jissah. Resort se nachází přímo na 600 m dlouhé písčité privátní pláži, kterou obklopují hory a tyrkysové moře. Shangri la Resort se skládá z tří pětihvězdičkových hotelů: Al Waha (Oáza), Al Bandar (Město) a Al Husn (Hrad). Hotel Al Bandar je inspirován historickým centrem Muscatu, je oblíben u obchodní klientely.

Zábava

V resortu mají hosté k dispozici línou řeku, bazény, fitness, wellness centrum, sauny či 4 tenisové kurty. Zahrát si můžete golf, minigolf nebo vyzkoušet vodní sporty jako je windsurfing, kajaky, vodní lyže, potápění, šnorchlování, výlety na lodích, projížďku na velbloudovi či ponících pro děti GameZ, neboli hrací zónu, kde si mohou vyhrát jak dospělí tak děti. Hotel poskytuje zdarma shuttle bus do centra Muscatu a spoustu fakultativních zájezdu.

Stravování

Hotel nabízí plnou penzi formou á la carte, polopenzi či pouze snídani formou bufetu. V resortu je 8 restaurací světové třídy a 6 barů s výhledem na moře, noční klub i kavárna.

Pláž

Resort Shangri la's Barr Al Jissah situován přímo v zátoce Barr Al Jissah. Hoteloví hosté mají k dispozici soukromou, 600 metrů dlouhou, písčitou pláž včetně plážového servisu. Pláž slouží také jako útočiště mořských želv, které zde do písku kladou vajíčka. Pro tuto zvláštní příležitost byla hotelem zřízena speciální pozice – tzv. turttle guard.

Poloha

Shangri Barr Al Jissah Resort & Spa se rozprostírá v 50 ha zahradě u zálivu Barr Al Jissah. Od centra hlavního města je vzdálen 15 minut jízdy, nachází se nedaleko od letiště a nejbližšího golfového hřiště.

Vybavení

Resort je propojen línou řekou, která je spojena s hotelovými bazény. Hosté mohou využívat bazénů o celkové rozloze 6000 m2, jacuzzi, vlastní soukromé pláže, lázně Chi, jejichž součástí jsou sauny, masáže, fitness, salón krásy, dále je zde kadeřnický salón, boutique, dětský klub, služba hlídnání dětí, business centrum, konferenční sály, služba pronájmu aut a zdarma shuttle bus do centra Muscatu. Ze sportovních aktivit – tenis, golf, minigolf, windsurfing, potápění. Hotel má k dispozici celkem 8 restaurací, 6 barů včetně barů u bazénu, noční klub a kavárnu.

Ubytování

Standardní vybavení pokoje zahrnuje klimatizaci, minibar, trezor, telefon, SAT/TV, varnou konvici, kávovar a wi-fi připojení k internetu zdarma. Koupelna je vybavena standardně sprchou, vanou, WC, vysoušečem vlasů a ručníky. Pokoje mají vlastní terasu či balkón.

Pro děti

Pro nejmenší je určen klub Little Turtles Kids Club (Klub želviček), který nabízí hry pod dohledem školeného personálu. Oblíbené jsou například tetování hennou, hon za pokladem atd. Dále Teens Klub pro dospívající mládež, dětský bazén, Omani Heritage Village, což je autentická vesnička, kde se děti mohou dozvědět něco o životě v Ománu.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Deluxe Room (38 m2)

Počasí tento měsíc
37 °C Extrémní teplo
29 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Shangri La's Barr Al Jissah Al Bandar*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.