Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Grand Hyatt Muscat

Majestátní hotel Grand Hyatt Muscat postavený v tradičním arabském stylu nabízí ideální zázemí pro hosty, kteří cestují jen na pár dní nebo několikadenní dovolenou a chtějí zůstat blízko ruchu hlavní města a přesto si užívat klidu, služeb a servisu pětihvězdičkového hotelu.

Obecný popis

Grand Hyatt Muscat *****

Stravování

Snídaně.

Pláž

Hotel se nachází u veřejné písčité pláže Shatti Ul Qurum, která je protkána chodníčky na jogging a lemována palmami.

Poloha

Hotel se nachází v Shatti Al Qurum, vládní čtvrti hlavního města Muscat. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 18 km od hotelu Grand Hyatt.

Vybavení

Grand Hyatt Muscat má k dispozici 280 pokojů, půjčovnu automobilů, konferenční prostory, fitness centrum, saunu, páru, venkovní bazén, směnárnu, bankomat, obchodní arkády, kadeřnictví, 5 restaurací, 3 bary a noční klub, 3 tenisové kurty a mnoho dalšího.

Ubytování

Jako základní typ ubytování v hotelu Grand Hyatt Muscat nabízíme prostorné pokoje typu Grand.. V základním vybavení pokoje naleznete klimatizaci, set pro přípravu kávy a čaje, wi-fi, trezor a TV/SAT. Koupelna je vybaveny vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Možnost ubytování v pokojích vyšších kategoriích či suitách.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Grand Room (42 m2)

Počasí tento měsíc
37 °C Extrémní teplo
29 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Grand Hyatt Muscat*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.