Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Crowne Plaza Muscat

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel Crowne Plaza Muscat, člen hotelového řetězce Crowne Plaza se nachází v zátoce u Ománského zálivu a nabízí svým hostům kouzelný výhled na záliv. Hotel leží v těsné blízkosti pláže Qurum, obchodního centra či Královské opery vystavěné na počest Sultána Qaboose a je obklopen nádhernými hotelovými zahradami o rozloze 10 akrů.

Obecný popis

Crowne Plaza Muscat ****

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel Crowne Plaza Muscat, člen hotelového řetězce Crowne Plaza se nachází v zátoce u Ománského zálivu a nabízí svým hostům kouzelný výhled na záliv. Hotel leží v těsné blízkosti pláže Qurum, obchodního centra či Královské opery vystavěné na počest Sultána Qaboose a je obklopen nádhernými hotelovými zahradami o rozloze 10 akrů.

Zábava

V resortu mají hosté k dispozici 2 venkovní tenisové kurty, squashové kurty, prostorné moderní fitness centrum, sauny a parní sauny. Využít mohou také hotelové nabídky plážových sportů, fakultativních výletů či nedalekého golfového hřiště. Dámy ocení nákupy v nákupním centru Muscat Grand Mall či na tradičních místních tržištích.

Stravování

Hotel má 4 restaurace zaměřující se na mezinárodní i tradiční arabskou kuchyni. Perskou restauraci Shiraz, pořádající slavnostní večeře v tradičním arabském stylu, italskou restuaraci Come Prima s okouzlujícím výhledem na moře, venkovní restauraci The Edge, ve které si mohou hosté v teplých měsících užít večeře pod otevřeným nebem a mezinárodní bufetovou restauraci Tropicana. Hotel disponuje pool barem a barem ve stylu typického anglického pubu – Duke's bar.

Pláž

Hotel má vlastní zátoku s pisčitou pláží. Lehátka, slunečníky a osušky mají hosté v ceně ubytování. Využít mohou též dlouhé písčité pláže - Qurum beach, nacházející se nedaleko od hotelu.

Poloha

Crowne Plaza Muscat se rozprostírá v zátoce Ománského zálivu, což hostům nabízí překrásný výhled na moře. Od letiště je hotel vzdálen 25 km, přibližně 20 minut jízdy. Jelikož hotel leží v centru hlavního města, místní pamětihodnosti jako je Královská opera, Velká mešita, sultávnovo muzeum, tržiště a další jsou dostupné během několika minut. Hotel nabízí také služby shuttle busu.

Vybavení

Hosté si mohou odpočinout u bazénů obklopených hotelovými zahradami či na hotelové písečné pláži, kde jsou pro ně k dispozici lehátka, slunečníky a osušky. Hýčkat se mohou nechat v parní sauně, dopřát si masáž, zábal a nejrůznější kosmetické procedury. Pro aktivní odpočinek poslouží 2 squashové a 2 venkovní tenisové kurty, moderní fitness centrum Health Club se saunami a parními lázněmi, či nabídka plážových sportů. Nedaleko hotelu se nachází i golfové hřiště. Hotel se může pyšnit 4 restauracemi zaměřující se na perskou, italskou a mezinárodní kuchyni, pool barem, Duke's barem zařízeným ve stylu klasické anglické hospody a nočním klubem. Perská restaurace Shiraz pořádá slavnostní večeře v tradičním arabském stylu. Nejen businessmani mohou využít hotelového business centra s nepřetržitým provozem, konferenčích prostorů a bezdrátového připojení k internetu. Dále se v hotelu nachází obchod se suvenýry či směnárna.

Ubytování

205 moderně vybavených klimatizovaných pokojů různých kategorií zajistí hostům luxus čtyřhvězdičkového hotelu. Na výběr jsou pokoje s výhledem do zahrady či do zátoky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou či sprchovým koutem a toaletou, županem, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem, LED televizí, varnou konvicí a připojením k internetu. Spací část pokoje je od koupelny oddělena skleněnou stěnou. Pro zaručení kvalitního spánku si mohou hosté vybrat z bohaté nabídky polštářů.

Pro děti

Hotel má k dispozici prostorné pokoje pro rodiny s dětmi a dětský bazén.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Příjemný resort Crowne Plaza nabízí svým hostům ubytování v 205 pokojích různých kategorií. Od standardních pokojů s výhledem na město či oceán, přes pokoje s balkonem, prostorné rodinné pokoje až po klubové pokoje s výhodami pro jejich hosty.

City View Room

Základní typ ubytování v resortu Crowne Plaza Muscat s výhledem do města. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV/SAT, psacím stolem se židlí, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, minibarem, připojením Wi-Fi, setem pro přípravu kávy a čaje a trezorem.

Počasí tento měsíc
37 °C Extrémní teplo
29 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.