Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa

Bílá písčitá pláž, tyrkysová laguna s křišťálově čistou vodou a rozlehlá tropická zahrada. To jsou jen střípky z nadčasových kouzel, která luxusní hotel Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí. Jeho poloha na severozápadním pobřeží Mauricia zajišťuje tomuto resortu jedno z nejlepších klimatických podnebí a vytváří dokonalé podmínky pro dechberoucí západy slunce. Díky své romantické atmosféře Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa je perfektním místem pro romantickou dovolenou, líbánky či svatební cestu.

Obecný popis

Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa *****

Resort Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius svým hostům nabízí ubytování ve 306 suitách různých kategorií, 6 tématických restaurací, 2 bary, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, sportovní centrum, dětský klub a 18ti jamkové golfové hřiště Mont Choisy Le Golf.

Zábava

Pro hosty hotelu Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa je k dispozici 6 restaurací a 2 bary, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních sportů jako je stand up paddle boarding, kajak, šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing a další. Dále je k dispozici 6 tenisových kurtů, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, sportovní centrum s posilovnou, cardio zónou a sálem pro skupinové lekce. Místní hudební skupina vystupuje 6 večerů během týdne. Pro milovníky golfu je k dispozici 18ti jamkové golfové hřiště Mont Choisy Le Golf za poplatek.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní. Za příplatek možnost polopenze.

Pláž

Resort se nachází u 2 km dlouhé pláže s bílým pískem.

Poloha

Hotel Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 70 km od mezinárodního letiště a 20 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Plážový resort Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování v 306 suitách různých kategorií, 6 tématických restaurací - L´Oasis, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, á la carte restaurace La Caravelle, středomořskou kuchyni nabízí restaurace Le Deck, útulná restaurace s thajskou kuchyní Blue Ginger, indická restaurace Mahiya a Il Corallo pro milovníky italské kuchyně, 2 bary, spa lázně, sportovní centrum, dětský klub a klub pro náctileté, obchody, půjčovnu automobilů, wifi, konferenční místnosti a 18ti jamkové golfové hřiště Mont Choisy Le Golf. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa má pro své hosty připraveno 306 suit různých kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme prostorné Junior Suity, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, žehlícím prknem a žehličkou, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici 2 kluby. Dětský klub (Kids club) je určen pro děti ve věku od 3 do 12ti let a klub pro náctileté (Teens club) je od 13 do 17ti let. Program a vybavení klubů je přizpůsobeno věku dětí. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Trou Aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí široké možnosti ubytování. Od Junior Suite, které jsou rozděleny do více kategorií, ve kterých si vyberou jak páry tak rodiny, přes Suity se soukromým bazénem až po víceložnicové vily, které uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele.

Junior Suite (63 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Trou Aux Biches Beachomber Golf Resort & Spa. Junior Suity jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základním vybavení pokoje naleznete klimatizaci, minibar, wi-fi, trezor, telefon, TV/SAT, žehličku a žehlící prkno. Koupelna je vybaveny vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. V Junior Suite lze ubytovat 2 dospělé osoby s jedním infantem (do 2 let věku)

Golf Junior Suite (70 m2)

Pro milovníky golfu hotel Trou Aux Biches nabízí prostorné Junior Golf Suity, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základním vybavení pokoje naleznete klimatizaci, minibar, wi-fi, trezor, telefon, TV/SAT, žehličku a žehlící prkno. Koupelna je vybaveny vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Zároveň je k dispozici 1 green fee na každý den pobytu a pronájem golfového pobytu. Při pobytu na déle jak 6 nocí mají hosté možnost využít nabídky na hodinovou masáž zdarma. V Junior Golf Suite lze ubytovat až 2 dospělé osoby a 1 dítě (do 17ti let)

Family Suite (94 m2)

Pro rodiny s dětmi Trou Aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí prostorné Family Suity, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základním vybavení pokoje naleznete klimatizaci, minibar, wi-fi, trezor, telefon, TV/SAT, žehličku a žehlící prkno. Koupelna je vybaveny vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Ve Family Suite lze ubytovat až 2 dospělé osoby a 3 děti (do 17ti let věku)

Tropical Junior Suite (70 m2)

Základní typ ubytování pro rodiny s jedním dítětem nebo 3 dospělé osoby v hotelu Trou Aux Biches Beachomber Golf Resort & Spa. Junior Tropical Suity jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základním vybavení pokoje naleznete klimatizaci, minibar, wi-fi, trezor, telefon, TV/SAT, žehličku a žehlící prkno. Koupelna je vybaveny vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. V Junior Tropical Suite lze ubytovat 2 dospělé osoby s jedním dítětem (do 17ti let věku) nebo 3 dospělé osoby.

Beachfront Suite se soukromým bazénem (102 m2)

Pokoje typu Beachfront se soukromým bazénem se nachází hned u pláže Trou Aux Biches. Beachfront Suity se soukromým bazénem jsou vybaveny vlastní terasou a malým bazénem. V základním vybavení pokoje naleznete klimatizaci, minibar, wi-fi, trezor, telefon, TV/SAT, žehličku a žehlící prkno. Koupelna je vybaveny vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. V Beachfront Suite se soukromým bazénem lze ubytovat 2 dospělé osoby s jedním dítětem (do 17ti let věku) nebo 3 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
22 °C Polojasno
24 °C Teplota vody
106 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.