Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa

Pokud hledáte dokonalé místo pro romantickou dovolenou ve dvou nebo celou rodinou, tak luxusní pětihvězdičkový resort Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa je tou pravou volbou. Nachází se v jedné z nejkrásnějších oblastí ostrova Mauricius, přímo pod horou Le Morne Brabant na stejnojmenném poloostrově a je obklopen sedmi kilometry bělostných pláží a průzračně modrými vodami Indického oceánu. Pro milovníky golfu má hotel Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa k dispozici vlastní 18-ti jamkové golfové hřiště.

Obecný popis

Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa *****

Nádherný pětihvězdičkový resort Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa na jihozápadě ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování ve 280 pokojů a suit různých kategorií a 13 vilách, až 8 restaurací v kombinaci se sousedním resortem Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa, vlastní 18ti jamkové golfové hřiště, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou, 6 tenisových kurtů, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, obchody, půjčovnu aut, wifi a dětský klub.

Zábava

Pro hosty hotelu Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa jsou k dispozici 4 restaurace a 2 bary, další možnosti stravování jsou v sesterském hotelu Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních aktivit jako je vodní lyžování, windsurfing, plachtění, šnorchlování, jízda na kajaku, stand up paddle boarding, výlety na člunech se skleněným dnem, aqua gym, potápění, rybaření v oceánu, výlety na katamaránech a rychlostních člunech. Dále je k dispozici 6 tenisových kurtů, stolní tenis, hřiště na volejbal a fotbal, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou či skupinové lekce jógy. Možnost výletů na horských kolech, vyhlídkové lety helikoptérou a mnoho dalších. Pro milovníky golfu je k dispozici 18ti jamkové golfové hřiště v Paradis Golf Club.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní. Za příplatek možnost polopenze.

Pláž

Resort Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa se nachází přímo na pláži s bílým pískem.

Poloha

Hotel Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius pod proslulou horou Le Morne, přibližně 70 km od mezinárodního letiště a 45 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Elegantní resort Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 280 pokojích různých kategorií a 13 vilách, 4 tématické restaurace - Le Brabant, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, á la carte restaurace La Palma pro milovníky středomořské kuchyně, populární á la carte restaurace Blue Marlin nabízí mořské plody a ryby a á la carte restaurace s mauricijskou kuchyní La Ravanne, 2 bary, spa lázně, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou, dětský klub, obchody, půjčovnu automobilů, wifi a 18ti jamkové golfové hřiště. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa má pro své hosty připraveno 280 pokojů rozdělených do několika kategorií a 13 vil. Všechny pokoje mají k dispozici terasu nebo balkon, ze kterých je příjemný výhled na oceán či tropickou zahradu. Jako základní typ ubytování nabízíme Deluxe Room. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, prostornou koupelnou, vysoušečem vlasů, setem pro přípravu kávy a čaje, minibarem, trezorem, televizí, telefonem a wifi.

Pro děti

Pro nejmenší hosty ve věku od 3 do 12ti let je k dispozici dětský klub s bohatou nabídkou aktivit a interaktivních her. Hotel nabízí i možnost hlídání dětí do 3 let za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí svým hostům 280 pokojů dělených do několika kategorií a 13 soukromých vil. Všechny pokoje jsou orientovány směrem k Tichému oceánu. Pro nejnáročnější klientelu je k dispozici 13 soukromých vil.

Tropical Room (76 m2)

Základní typ ubytování v Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa, kde lze ubytovat rodiny až se dvěma dětmi. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Tropical lze ubytovat 2 dospělé osoby se dvěma dětmi (mladší 6ti let věku)

Ocean Beachfront Suite (94 m2)

Prostorné Ocean Beachfront Suity nabízí ubytování v první řadě přímo u pláže s bílým pískem. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V Ocean Beachfront apartmánech lze ubytovat 2 dospělé osoby se 1 dítě (mladší 6ti let věku)

Počasí tento měsíc
27 °C Oblačno
27 °C Teplota vody
196 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.