Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Lux Le Morne

Na jihozápadním cípu poloostrova Le Morne, na úpatí majestátní a ikonické hory Le Morne Brabant, se nachází skutečný kousek ráje na Zemi. Luxusní resort Lux Le Morne.

Obecný popis

Lux Le Morne *****

Pětihvězdičkový resort LUX Le Morne na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování ve 149 pokojích různých kategorií, 3 tématické restaurace, 3 bary, kavárnu, spa lázně, 5 bazénů, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, sportovní centrum, dětský klub, klub pro náctileté a konferenční místnost.

Zábava

Pro hosty hotelu LUX Le Morne jsou k dispozici 3 restaurace a 3 bary, kiosek s domácí zmrzlinou, kavárna Café LUX*, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních sportů jako je vodní lyžování, kajak, šnorchlování, windsurfing, aqua gym, potápěčské centrum, kitesurfingová škola a další. Dále je k dispozici tenisový kurt, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a sportovní centrum LUX* Me Fitness. Každý den se pořádá tématický večer a vystoupení profesionálních místních umělců.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní. Za příplatek možnost polopenze, plné penze i all inclusive.

Pláž

Resort se nachází u nádherné pláže s bílým pískem.

Poloha

Hotel LUX Le Morne se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 60 km od mezinárodního letiště a 40 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Luxusní resort LUX Le Morne nabízí svým hostům ubytování v 149 pokojích různých kategorií, 3 tématické restaurace - hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní The Kitchen, á la carte restaurace The Beach se středomořskou kuchyní a thajská á la carte restaurace East, 2 bary, kavárna Café LUX*, spa lázně, sportovní centrum LUX* Me Fitness, široká nabídka vodních a pozemních sportů, dětský klub a klub pro náctileté, obchody, půjčovnu automobilů, wifi, konferenční místnost a concierge servis. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

LUX Le Morne má pro své hosty připraveno 149 pokojů různých kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme pokoje typu Superior, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici 2 kluby. Dětský klub (Play) je určen pro děti ve věku od 3 do 11ti let a klub pro náctileté (Studio 17) je od 12 do 17ti let. Program a vybavení klubů je přizpůsobeno věku dětí. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

LUX Le Morne má pro své hosty připraveno 149 pokojů různých kategorií, které určitě uspokojí požadavky každého hosta. Od komfortních pokojů typu Superior, přes prostorné Junior Suity několika kategorií.

Superior Room (42 m2)

Základní typ ubytování v hotelu LUX Le Morne. Pokoje typu Superior mají k dispozici vlastní terasu či balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat 2 dospělé osoby a 1 osobu mladší 17ti let nebo 3 dospělé osoby.

Junior Suite (52 m2)

Luxusně zařízené Junior Suity nabízí bohatý prostor a ideální zázemí pro dokonalou dovolenou. Junior Suity mají k dispozici vlastní terasu a whirlpool. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V Junior Suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a 1 osobu mladší 17ti let nebo 3 dospělé osoby.

Prestige Junior Suite (63 m2)

Prostorné Prestige Junior Suity jsou elegantně zařízeny ve světlých tónech a svým hostům nabízí dokonalý komfort po celou dobu pobytu. Všechny Prestige Junior Suity jsou vybaveny venkovní sprchou, wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V Prestige Junior Suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby.

Ocean Junior Suite (57 m2)

Pro klienty, kteří si přejí bydlet co nejblíže pláži je k dispozici 15 Ocean Junior Suit. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V Ocean Junior Suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a 1 osobu mladší 17ti let.

Počasí tento měsíc
22 °C Polojasno
24 °C Teplota vody
106 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.