Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa

Elegantní pětihvězdičkový resort, který se nachází na nejkrásnějším pobřeží ostrova Mauricius přímo pod kouzelnou horou Le Morne Brabant, která působí jako dramatická kulisa a vzpomínka na doby dávno minulé v každém okamžiku dne, to je Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa. Ideální místo pro luxusní dovolenou v intimním prostředí malé vesnice zasazené do kulis bujné tropické zahrady s možností hry golfu na jednom z nejoblíbenějších golfových hřišť v Indickém oceánu.

Obecný popis

Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa *****

Luxusní pětihvězdičkový hotel Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa na jihozápadě ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování ve 172 suitách různých kategorií a 3 soukromých vilách, až 8 restaurací v kombinaci se sousedním resortem Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa, 18ti jamkové golfové hřiště, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou, 3 tenisové kurty, širokou nabídku vodních sportů, obchody, půjčovnu aut, wifi a dětský klub.

Zábava

Pro hosty hotelu Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa jsou k dispozici 4 restaurace, 2 bary a lounge club, další možnosti stravování jsou v sesterském hotelu Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních aktivit jako je vodní lyžování, windsurfing, plachtění, šnorchlování, jízda na kajaku, stand up paddle boarding, výlety na člunech se skleněným dnem, aqua gym, potápění, rybaření v oceánu, výlety na katamaránech a rychlostních člunech. Dále jsou k dispozici 3 tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na volejbal, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou či skupinové lekce jógy. Možnost výletů na horských kolech, vyhlídkové lety helikoptérou a mnoho dalších. Pro milovníky golfu je k dispozici 18ti jamkové golfové hřiště v Paradis Golf Club.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní. Za příplatek možnost polopenze.

Pláž

Resort Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa se nachází přímo na pláži s bílým pískem.

Poloha

Hotel Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius pod proslulou horou Le Morne, přibližně 70 km od mezinárodního letiště a 45 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Luxusní resort Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 172 suitách různých kategorií, 3 soukromých vilách, 4 tématické restaurace - L´Harmonie, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, restaurace Umami pro milovníky asijské kuchyně, restaurace Il Gusto nabízí italskou kuchyni a plážová á la carte restaurace La Plage, 2 bary, lounge club Le Martello, spa lázně, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou, dětský klub, obchody, půjčovnu automobilů, wifi a 18ti jamkové golfové hřiště. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa má pro své hosty připraveno 172 suit rozdělených do několika kategorií a 3 soukromé vily. Všechny suity mají k dispozici terasu, ze které je úžasný výhled na oceán či tropickou zahradu. Jako základní typ ubytování nabízíme Junior Suite. Všechny suity jsou vybaveny klimatizací, prostornou koupelnou (se dvěma umyvadly, sprchovým koutem, vanou, WC a vysoušečem vlasů), setem pro přípravu kávy a čaje, minibarem, trezorem, televizí, telefonem, šatnou s žehlícím prknem a žehličkou a wifi.

Pro děti

Pro nejmenší hosty ve věku od 3 do 12ti let je k dispozici dětský klub s bohatou nabídkou aktivit a interaktivních her. Hotel nabízí i možnost hlídání dětí do 3 let za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí svým hostům 172 suit dělených do několika kategorií. Všechny suity mají výhled směrem k Tichému oceánu. Pro nejnáročnější klienty jsou k dispozici 3 soukromé vily.

Junior Suite (65 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Dinarobin Beachomber Golf Resort & Spa. Prostorné Junior Suity jsou vybaveny vlastní terasou nebo balkonem. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy, žehlící prkno s žehličkou a šatnou. V Junior Suite lze ubytovat 2 dospělé osoby se dvěma dětmi (mladší 17ti let věku) nebo 3 dospělé osoby.

Golf Suite (65 m2)

Pro milovníky golfu je v hotelu Dinarobin Beachomber Golf Resort & Spa k dispozici Golf Suite. Prostorné Suity jsou vybaveny vlastní terasou nebo balkonem. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy, žehlící prkno s žehličkou a šatnou. Zároveň je k dispozici 1 green fee na každý den pobytu a pronájem golfového pobytu. Při pobytu na déle jak 6 nocí mají hosté možnost využít nabídky na hodinovou masáž zdarma. V Golf Suite lze ubytovat 2 dospělé osoby se dvěma dětmi (mladší 17ti let věku) nebo 3 dospělé osoby.

Family Suite (130 m2)

Pro větší rodiny s dětmi hotel Dinarobin Beachomber Golf Resort & Spa nabízí Family Suity. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy, žehlící prkno s žehličkou a šatnou. V Junior Suite lze ubytovat 2 dospělé osoby až se třemi dětmi (mladší 17ti let věku).

Počasí tento měsíc
23 °C Polojasno
25 °C Teplota vody
107 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.