Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Veranda Paul et Virginie

V rybářské vesničce Grand Gaube se nachází malý ráj na Zemi pro zamilované páry, romantický čtyřhvězdičkový resort Veranda Paul et Virginie. Hotel zařízený v elegantním stylu s prvky dřeva a kamene je určen pouze dospělým osobám. Malá písčitá pláž, mauricijská pohostinnost a ostrovní tempo nabízí skutečný únik od každodenní reality všedních dní.

Obecný popis

Veranda Paul et Virginie ****

Romantický čtyřhvězdičkový hotel Veranda Paul et Virginie nacházející se v rybářské vesničce Grand Gaube na severním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům 81 pokojů rozdělených do několika kategorií, 2 restaurace, bar, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, konferenční místnost a shuttle bus do turistického centra Grand Baie. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby.

Zábava

Pro hosty hotelu Veranda Paul et Virginie jsou k dispozici 2 restaurace, bar, spa lázně, 2 bazény, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, aquagym, windsurfing, kajaky, šlapadla, tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal, posilovna a petanque. Shuttle bus do Grand Baie dvakrát týdně. Jednou týdně se pořádá tématický večer.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici pláž s bílým pískem.

Poloha

Hotel Veranda Paul et Virginie se nachází v kouzelné rybářské vesničce Grand Gaube na severním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 85 km od mezinárodního letiště a 45 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Veranda Paul et Virginie má pro své hosty připraveno 81 pokojů různých kategorií, 2 restaurace - Isle de France, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní a útulná á la carte restaurace Le Saint Géran, bar, dva bazény, posilovnu, tenisový kurt, širokou nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, obchod, konferenční místnost a wifi. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Veranda Paul et Virginie má pro své hosty připraveno 81 pokojů rozdělených do několika kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme Comfort Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Veranda Paul et Virginie má pro své hosty připraveny tři kategorie ubytování. Od útulných pokojů typu Comfort přes prostornější pokoje Superior až po pokoje typu Privilege s možností se denně stravovat v á la carte restauraci Le Saint Géran.

Comfort Room (32 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Veranda Paul et Virginie je Comfort Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Superior Room (38 m2)

Prostornějším typem ubytování jsou pokoje Superior s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Privilege Room (42 m2)

Nejvyšší kategorie ubytování v hotelu jsou pokoje Privilege s vlastní terasou či balkonem. Kromě základního vybavení mají hosté možnost využívat bez příplatku á la carte restauraci Le Saint Geran (nevztahuje se na jídla z mořských plodů) a užít si celodenní výlet na katamaránu. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Počasí tento měsíc
22 °C Polojasno
24 °C Teplota vody
106 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Veranda Paul et Virginie****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.