Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Lux Grand Gaube

Spolupráce luxusní sítě hotelů Lux a světoznámé návrhářky Kelly Hoppen dala vzniknout unikátnímu resortu LUX Grand Gaube, jež byl vystaven ve vkusném retrostylu, který dodává skutečný pocit pohodlí a nadčasovosti všem plážovým domům tohoto resortu. LUX Grand Gaube je obklopen bujnou tropickou zahradou, klidnou lagunou a zvlněným zálivem, což pro hosty vytváří ideální prostředí pro strávení dokonalé luxusní dovolené v tomto tropickém ráji.

Obecný popis

Lux Grand Gaube *****

Pětihvězdičkový retro-chic resort LUX Grand Gaube na severovýchodním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování ve 183 pokojích různých kategorií a 3 soukromé vily s bazénem, 5 tématických restaurací, 4 bary, dva bazény, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, sportovní centrum, tenisovou akademii, golfové hřiště, dětský klub a konferenční prostory.

Zábava

Pro hosty hotelu LUX Grand Gaube je k dispozici 5 restaurací a 4 bary, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních sportů jako je stand up paddle boarding, kajak, šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing, aquagym, potápěčské centrum a další. Dále jsou k dispozici 4 tenisové kurty a tenisová akademie, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, posilovna a skupinové lekce jógy a tai chi. Každý den se pořádá tématický večer a vystoupení profesionálních místních umělců. Pro milovníky golfu je k dispozici 18ti jamkové golfové hřiště Mont Choisy Golf Club.

Poloha

Hotel LUX Grand Gaube se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 75 km od mezinárodního letiště a 30 km od hlavního města Port Louis.

Pláž

Resort má tři nádherné pláže s bílým pískem.

Vybavení

Retro-chic resort LUX Grand Gaube nabízí svým hostům 183 pokojů různých kategorií a 3 soukromé vily s bazénem, 5 tématických restaurací - hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní Palm Court, á la carte restaurace a lounge Beach Rouge, tureckou kuchyni nabízí restaurace Bodrum Blue, jihoamerickou kuchyni v a lá carte restauraci Inti a speciality z grilu v restauraci Banyan, 4 bary, kavárna Café LUX*, vlastní zmrzlinárna, spa lázně, posilovna, dětský klub a program pro náctileté, obchody, půjčovnu automobilů, wifi, konferenční místnost, helipad, kino a concierge servis. V hotelu lze platit kreditními kartami. Upozorňujeme klienty, že východní část resortu zahrnující pokoje Deluxe a dva pokoje Junior Suites, restaurant Banyan a bazén jsou vyhrazeny pouze pro dospělé.

Ubytování

LUX Grand Gaube má pro své hosty připraveno 183 pokojů různých kategorií a 3 soukromé vily s bazénem. Jako základní typ ubytování nabízíme pokoje Superior, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici 2 kluby. Dětský klub (Play) je určen pro děti ve věku od 3 do 11ti let a pro náctileté od 12 do 17ti let jsou připravovány denní programy a aktivity. Program a vybavení klubu je přizpůsobeno věku dětí. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Konfigurace pobytu

Odlet

Vyberte datum :

Délka pobytu

Pokoj

Stravování

Vyhledat

Výsledky hledání  

Termín Dnů Nocí Odlet Dospělý Dítě
Pokoje

Kategorie pokojů

LUX Grand Gaube má pro své hosty připraveno 183 pokojů různých kategorií. Od komfortních pokojů typu Superior a Deluxe, přes prostorné suity vhodné pro rodiny s dětmi až po 3 soukromé vily s bazénem, které ocení každý milovník luxusu.

Superior Room (51 m2)

Základní typ ubytování v hotelu LUX Grand Gaube. Pokoje Superior mají k dispozici vlastní terasu či balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat 2 dospělé osoby a 1 osobu mladší 17ti let nebo 3 dospělé osoby.

Deluxe Room (51 m2)

Deluxe pokoje v sekci určené pouze dospělým osobám. Pokoje mají k dispozici vlastní terasu či balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Deluxe lze ubytovat 2 dospělé osoby a 1 osobu starší 16ti let nebo 3 dospělé osoby.

Junior Suite (56 m2)

Prostorné Junior Suite se nachází pouze v přízemí a mají přímý přístup na písčitou pláž. Junior Suity mají k dispozici vlastní terasu. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V Junior Suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a 1 osobu mladší 17ti let nebo 3 dospělé osoby.

Family Suite (85 m2)

Rodinné suity jsou perfektní volbou pro rodiny s více dětmi nebo větší skupiny. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat až 4 dospělé osoby a 2 osoby mladší 17ti let nebo 2 dospělé osoby a 4 osoby mladší 17ti let.

Počasí tento měsíc
23 °C Polojasno
23 °C Teplota vody
68 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Lux Grand Gaube*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.