Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Lux Grand Gaube

Spolupráce luxusní sítě hotelů Lux a světoznámé návrhářky Kelly Hoppen dala vzniknout unikátnímu resortu LUX Grand Gaube, jež byl vystaven ve vkusném retrostylu, který dodává skutečný pocit pohodlí a nadčasovosti všem plážovým domům tohoto resortu. LUX Grand Gaube je obklopen bujnou tropickou zahradou, klidnou lagunou a zvlněným zálivem, což pro hosty vytváří ideální prostředí pro strávení dokonalé luxusní dovolené v tomto tropickém ráji.

Obecný popis

Lux Grand Gaube *****

Pětihvězdičkový retro-chic resort LUX Grand Gaube na severovýchodním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování ve 183 pokojích různých kategorií a 3 soukromé vily s bazénem, 5 tématických restaurací, 4 bary, dva bazény, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, sportovní centrum, tenisovou akademii, golfové hřiště, dětský klub a konferenční prostory.

Zábava

Pro hosty hotelu LUX Grand Gaube je k dispozici 5 restaurací a 4 bary, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních sportů jako je stand up paddle boarding, kajak, šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing, aquagym, potápěčské centrum a další. Dále jsou k dispozici 4 tenisové kurty a tenisová akademie, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, posilovna a skupinové lekce jógy a tai chi. Každý den se pořádá tématický večer a vystoupení profesionálních místních umělců. Pro milovníky golfu je k dispozici 18ti jamkové golfové hřiště Mont Choisy Golf Club.

Poloha

Hotel LUX Grand Gaube se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 75 km od mezinárodního letiště a 30 km od hlavního města Port Louis.

Pláž

Resort má tři nádherné pláže s bílým pískem.

Vybavení

Retro-chic resort LUX Grand Gaube nabízí svým hostům 183 pokojů různých kategorií a 3 soukromé vily s bazénem, 5 tématických restaurací - hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní Palm Court, á la carte restaurace a lounge Beach Rouge, tureckou kuchyni nabízí restaurace Bodrum Blue, jihoamerickou kuchyni v a lá carte restauraci Inti a speciality z grilu v restauraci Banyan, 4 bary, kavárna Café LUX*, vlastní zmrzlinárna, spa lázně, posilovna, dětský klub a program pro náctileté, obchody, půjčovnu automobilů, wifi, konferenční místnost, helipad, kino a concierge servis. V hotelu lze platit kreditními kartami. Upozorňujeme klienty, že východní část resortu zahrnující pokoje Deluxe a dva pokoje Junior Suites, restaurant Banyan a bazén jsou vyhrazeny pouze pro dospělé.

Ubytování

LUX Grand Gaube má pro své hosty připraveno 183 pokojů různých kategorií a 3 soukromé vily s bazénem. Jako základní typ ubytování nabízíme pokoje Superior, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici 2 kluby. Dětský klub (Play) je určen pro děti ve věku od 3 do 11ti let a pro náctileté od 12 do 17ti let jsou připravovány denní programy a aktivity. Program a vybavení klubu je přizpůsobeno věku dětí. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

LUX Grand Gaube má pro své hosty připraveno 183 pokojů různých kategorií. Od komfortních pokojů typu Superior a Deluxe, přes prostorné suity vhodné pro rodiny s dětmi až po 3 soukromé vily s bazénem, které ocení každý milovník luxusu.

Superior Room (51 m2)

Základní typ ubytování v hotelu LUX Grand Gaube. Pokoje Superior mají k dispozici vlastní terasu či balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat 2 dospělé osoby a 1 osobu mladší 17ti let nebo 3 dospělé osoby.

Deluxe Room (51 m2)

Deluxe pokoje v sekci určené pouze dospělým osobám. Pokoje mají k dispozici vlastní terasu či balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Deluxe lze ubytovat 2 dospělé osoby a 1 osobu starší 16ti let nebo 3 dospělé osoby.

Junior Suite (56 m2)

Prostorné Junior Suite se nachází pouze v přízemí a mají přímý přístup na písčitou pláž. Junior Suity mají k dispozici vlastní terasu. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V Junior Suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a 1 osobu mladší 17ti let nebo 3 dospělé osoby.

Family Suite (85 m2)

Rodinné suity jsou perfektní volbou pro rodiny s více dětmi nebo větší skupiny. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat až 4 dospělé osoby a 2 osoby mladší 17ti let nebo 2 dospělé osoby a 4 osoby mladší 17ti let.

Počasí tento měsíc
23 °C Polojasno
25 °C Teplota vody
107 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Lux Grand Gaube*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.