Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Victoria Beachcomber Resort & Spa

Na severozápadním pobřeží, mezi turistickým centrem Grand Baie a hlavním městem Port Louis se nachází jedno z nejoblíbenějších rodinných letovisek na Mauriciu. Victoria Beachcomber Resort & Spa svou reputaci získal poklidnou atmosférou, velkým množstvím aktivit pro děti, náctileté i dospělé, nádhernou pláží s bílým pískem a přátelským personálem, který z každé dovolené udělá nezapomenutelný zážitek.

Obecný popis

Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Rodinný resort Victoria Beachcomber Resort & Spa na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius nabízí ubytování ve 255 pokojích různých kategorií, 3 tématické restaurace, 5 barů, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, sportovní centrum, dětský klub a plně vybavený "baby corner" pro nejmenší.

Zábava

Pro hosty hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa jsou k dispozici 3 restaurace a 5 barů, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních sportů jako je stand up paddle boarding, kajak, šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing a další. Dále je k dispozici tenisový kurt, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a fotbal, sportovní centrum s posilovnou, cardio zónou a sálem na skupinové lekce. Večerní zábavu obstará místní skupina nebo DJ. Pro milovníky golfu je k dispozici 18ti jamkové golfové hřiště Mont Choisy Le Golf za poplatek.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici nádhernou pláž s bílým pískem.

Poloha

Hotel Victoria Beachcomber Resort & Spa se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 60 km od mezinárodního letiště a 15 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Rodinný resort Victoria Beachcomber Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování v 255 pokojích různých kategorií, 3 tématické restaurace - Le Superbe, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, italská restaurace La Casa a speciality z mořských plodů a čerstvých ryb si můžete vychutnat v restauraci L´Horizon, 5 barů, spa lázně, sportovní centrum, dětský klub, klub pro náctileté a baby corner pro nejmenší, obchody, půjčovnu automobilů, wifi, konferenční místnosti a 18ti jamkové golfové hřiště Mont Choisy Le Golf. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Victoria Beachcomber Resort & Spa má pro své hosty připraveno 255 pokojů různých kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme pokoje Superior, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici 2 kluby. Dětský klub (Kids club) je určen pro děti ve věku od 3 do 12ti let a klub pro náctileté (Teens club) je od 13 do 17ti let. Program a vybavení klubů je přizpůsobeno věku dětí. Pro děti do 3 let je zároveň k dispozici plně vybavený "baby corner" s vybavením, které zpříjemní pobyt všem rodičům s miminkem. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Victoria Beachcomber Resort & Spa má pro své hosty připraveno 255 pokojů různých kategorií. Od příjemných pokojů typu Superior a Deluxe přes prostorné suity až po rodinné apartmány, které jsou vhodné pro velké rodiny s dětmi.

Superior Room (60 m2)

Jako základní typ ubytování nabízíme pokoje Superior, které jsou vybaveny vlastním balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat dvě dospělé osoby a jednu osobu do 17ti let nebo 3 dospělé osoby.

Deluxe Room (60 m2)

Pokoje typu Deluxe, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem jsou obklopeny tropickou zahradou. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích lze ubytovat dvě dospělé osoby a osobu do 17ti let nebo 3 dospělé osoby.

Junior Suite (75 m2)

Prostorné Junior Suity jsou primárně určeny zamilovaným párům. Junior Suity mají k dispozici vlastní terasou a nachází se jen kousek od písčité pláže. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V Junior Suitách lze ubytovat dvě dospělé osoby.

Family Appartment (120 m2)

Velice prostorné rodinné apartmány jsou vhodné pro rodiny s více dětmi. Všechny apartmány mají k dispozici terasu či balkon a oddělené ložnice. Všechny apartmány jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V rodinných apartmánech lze ubytovat dvě dospělé osoby a až 3 osoby mladší 17ti let.

Počasí tento měsíc
27 °C Oblačno
27 °C Teplota vody
196 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.